Konsultacijos

Lapkričio 9 d.

Paskutinius dvejus metus, itin stiprų ožiaragio sezoną, mes susidūrėme su vis griežtesne cenzūra. Kaip galėjote pastebėti, fb tapo baisu ir žodį parašyti, kad neužblokuotų, nes cenzūruojama absoliučiai viskas – nuo pavienių žodžių iki paveiksliukų, tačiau Vandenio sezonas trenks pasipriešinimu. Pradės kurtis vienas po kito analogiški socialiniai tinklai, juo labiau, kad išaugs ir jų poreikis pandemijos metu, kuomet nemažai žmonių tai tapo vienintele bendravimo priemone. Jau ir dabar jų gausu, kuriasi vis nauji, bet kol kas tai nenustelbia fb populiarumo. Tačiau Vandenio sezonu fb teks atlaisvinti cenzūros grandines arba prarasti populiarumą.
Ir ne tik tai, žmonės pradės jausti kokybiško meno alkį – muziejų, galerijų, muzikos. Vis tai, kas buvo taip lengvai prieinama ir vis mažiau vertinama, dabar kels didžiulį poreikį.
Aš džiaugiuosi, kad šiai dienai JAV rinkimus laimėjo Joe Bidenas. Nors dalis pasaulio rėkia, kad tai baisiai blogai, bet šiai dienai buvo reikalingas kitoks lyderis. Pasauliui reikia sveikti, sumaišties ir ekscentriškų sprendimų dar bus į valias, dabar reikia žmogaus, kuris demonstruotų savitvardą. Ir tikiuosi labai, kad artimiausiu metu nenutiks nieko tokio, kas situaciją sugrąžintų atgal. Deja, bet kol kas ta jo pergalė vis dar atrodo trapi. O gyvenimo humoro jausmas labai juodas. Ir iš anksto nru įspėti, kad mūsų laukia labai sunkus vasario mėnuo. Patarčiau ruoštis tam jau dabar. Beje, Vandenio periodu labai suaktyvės teorijos apie ateivius, žmonės vis dažniau kalbės, kad užfiksavo keistus objektus. Kas žino, gal ir tikrai sulauksime invazijos 😀

Na bet dabar pereikime prie šiandienos. Šiai dienai aš rekomenduočiau prisiminti higienos svarbą – kruopščiai plauti rankas vos tik tam atsiranda galimybė, o grįžus namo pirmiausia keliauti į dušą. Net ir maras buvo suvaldytas augant žmonijos suvokimui apie higieną. Tai tinka ir bet kokiam kitam užkratui.Šiuo metu išaugs noras rašyti. Nebūtinai tai bus kažko vertas noras. Meilės fronte bus keistų dalykų, pavyzdžiui, vyras palaidūnas atsivers ir prisiekinės amžiną meilę, bet tai bus labai laikinas atsivertimas. Verčiau skirkite daugiau laiko savo šunims. Meilė tegul palaukia.

Šiuo metu Mėnulis keliauja Liūto ženklu, vėliau jis pereis į Mergelę, todėl pirmoji  dienos pusė bus linksmesnė, kūrybiškesnė. Antrojoje bus daugiau nerimo, svyruojančių nuotaikų. Taip pat turime neigiamą Veneros – Marso aspektą, kas reiškia, jog jausmai užgoš protą ir atims savitvardą, ypatingai meilės srityje. Šiandien rekomenduotina širdies čakros meditacija, kūrybinė veikla, daugiau dėmesio skirti laisvalaikiui ir vaikams, o meilės reikalus atidėti. Pasistenkite būti geresni vieni kitiems, tokiu metu lengva atstumti šeimos narį, o vėliau to labai gailėsitės. Būkite daugiau gamtoje, tvarkykite sodus ir daržus, jei dar jų nepabaigėte ruošti žiemai, galų gale tiesiog pabūkite lauke. O jei tam nėra jėgų, tai bent jau stebėkite lauką pro langus šiltoje lovoje. O kas turi galimybę, dabar veiksmingas būtų pasivaikščiojimas palei jūrą, net jei oras ne koks. Apsirūpinkite vaistažolių atsargomis, na patys jau nebeprisirinksite, tačiau nusipirkti ir pasidėti sunkiems laikams tikrai verta. Pasistengsiu rytoj plačiau parašyti, kurios jų gerina nuotaiką.

Šiandien rekomenduočiau iš visų jėgų stengtis išlaikyti ramybę, susitelkti maldai, meditacijai, kartoti afirmacijas. Tam nereikia ypatingų įgūdžių, galite tiesiog patogiai atsigulti ir pabandyt įsivaizduoti kaip visatos energija užlieja visą jūsų kūną ir atneša ramybę protui, meilę širdžiai, už glosto jūsų sielą.

Stiprybės!!!

Eiti prie įrankių juostos