Konsultacijos

[:lt]Lapkričio 8 d. [:]

[:lt]Tai meno diena. Šiandien labai tinka piešti, tapyti, bet toks laikas tinkamesnis profesionalams nei mėgėjams. Visiems kitiems tai puiki diena įsigyti meno kūrinius, pagrinde paveikslus. Taip pat tai gera diena pirkti talismanus, o dar geriau amuletus susikurti patiems. Ypatingai veiksmingi bus stiklo gaminiai, su išpieštais simboliais ir nešiojami ant kaklo. Visą tai galite pasidaryti patys, tereikia nukreipti visą savo jėgą, mintis ir tikėjimą į gaminamą amuletą. Jis gali būti visai paprasta ir pigus, be joks „raganius“ jums nepagamins tokio stipraus energetinio užtaiso kaip jūs pats, jei tik tinkamai į jį susikoncentruosite. Plius kaip ne kartą jau esu minėjusi, svetimos energijos nešiojimas gali ne tiek padėti, kiek būti netgi žalingu. Realiai galima imti svetimo žmogaus gamintą amuletą tik tuo atveju kai tai daroma itin suasmenintai ir į tai sudedami tikri jausmai. T.y. tai gaminama artimam žmogui.

Kam menas neaktualu, tai puiki diena suktis virtuvėje, išbandyti naujus receptus.
Šiandien tinkama diena mesti rūkyti.
Tai sunkesnė diena pedagogams. Gal net ne sunkesnė, o labiau prasideda toks maišto metas, kai senos nuoskaudos pralaužia užtvankas ir artimiausiu metu gali išsilieti labai audringai. Nebūtinai mokinių atžvilgiu, tai gali būti nukreipta ir į vadovus, pačią sistemą ir t.t.
Tai ypatingos reikšmės diena gyvūnams. Šiandien jie mums atneša žinias. Stebėkite, kokį pirmą gyvūną sutiksite šiandien savo kelyje iš namų. Jis savyje talpins ženklų simboliką, neš kažkokią žinią.
O dabar šiek tiek apie zodiako poras. Astrologija remiasi požiūriu, kad tik panašūs gali sėkmingai išlikti drauge. Taigi kokie zodiako ženklai tarpusavyje talpina panašumus ir tinka mums būti partneriais, draugais ir t.t. Šį kartą labai trumpai:
1. Avinas + Vandenis – abu baisūs isterikai, jei jau užeis „durnoji“ tai nepaisys nei laiko, nei vietos, lakstys ir rėkaus, net jei pats vidurys nakties. Ir nei vieno tai neišgąsdins.
2. Jautis + Mergelė – abu kaip sakoma yra baisūs „stabdžiai“. Todėl neužknisa vienas kito savo lėtumu.
3. Dvyniai + Liūtas – abu yra emociniai užknisinėtojai. Galės sėkmingai knisti vienas kitą tarpusavyje ir netgi tuo mėgautis.
4. Vėžys + Svarstyklės – abu kankina artimuosius ir draugus savo perdėta meile ir dėmesiu. Jei tai nukreips į vienas kitą, visiems aplinkui palengvės.
5. Skorpionas + Ožiaragis – nei vienas neturi gėdos jausmo ir abu pamišę dėl valdžios. Kruvinos ir šaltakraujiškos kovos abiems teiks didžiulį malonumą.
6. Šaulys + Žuvys – vienas skraido kosmose nuo žolės, kitas natūraliai išprotėjęs. Abu jausis suprasti.

[:]

Eiti prie įrankių juostos