Konsultacijos

Lapkričio 7 d.

Diena, kuomet atsiskleidžia senos paslaptys, ypač santykių srityje. Bjaurios paslaptys, paprastai susiję su neištikimybe. Didžiausia to tikimybė seniai susituokusiems asmenims, atrodytų tvirtoms poroms. Visiškai netinkamas laikas dalyvauti loterijose, azartiniuose žaidimuose, tokią dieną lengva įgyti priklausomybę. Tokią dieną verčiau dėkoti aplinkiniams, nepamiršti tų, kurie mumis rūpinosi kai buvo sunku. Nes ir iš tikro ši diena gali atnešti malonų aplinkinių rūpestį bei globą. Tiesa, gali būti ir bendravimo nesklandumų, bet labiau per ryšio priemones, pavyzdžiui, niekaip nepavyks „pagauti“ žmogaus, kuriam sunku prisiskambinti, nes tai daryti reikia per kitus. O šiaip tai puikus laikas vakarėliui su draugais – ramiam vyno ir užkandžių vakarui namuose. Šiandien tikrai neverta skaičiuoti kalorijų, galimybė pripildyti sielą šiluma turi kur kas didesnę vertę nei nepriaugtas papildomas šimtas gramų, todėl drąsiai gaminkite tą mėlynojo pelėsinio sūrio padažą prie traškučių ir nesukite sau galvos. 
Artimiausias kelias dienas vėl augs žmonių karingumas, tačiau dabar jau ne tokia agresyvia forma. Vis tik tokiu metu dažnam į galvą gali ateiti mintis įsigyti šaunamąjį ginklą. Na ir ginklais mojuoti dabar nereikėtų. Mąstymas gan miglotas, aštrūs impulsai, tokiu metu nesunku išprovokuoti pernelyg skubotus ir drastiškus veiksmus. Tačiau tai geras laikas teisiniams veiksmams, teisėsaugai. Nors gal tiksliau būtų pasakyti geras laikas jei reikia kažką ištirti, nustatyti, išaiškinti ir pan. Kitaip tariant tai geras laikas teisėsaugos pareigūnams, tačiau žmonėms jis gali nelabai patikti, ypač tiems, kurių atžvilgiu tyrimas atliekamas. Vis tik reikia pastebėti, kad tai dienos, kuomet priimami teisingi veiksmai ir triumfuoja teisingumas. 
O šiaip tai noriu pastebėti, kad ateinančią savaitę (iki lapkričio 18 d.) gyvensime ramiai ir gražiai. Nurims ir nusišypsos netgi karingasis Avinas, jam seksis meilėje. Lapkričio 19 d. Marsas pereis iš Svarstyklių į Skorpioną ir situacija danguje bei žemėje šiek tiek keisis. Tačiau iki tol dar marios laiko ir jį reikia išnaudoti kokybiškam gyvenimui.Šiandien gera diena finansiškai, tinka ieškoti nuolaidų, išpardavimų, tinka kreiptis dėl ateities prognozavimo į bet kurios srities specialistus.Tai geras laikas stebėti laukinę gamtą, ypač jei jūs trokštate pamatyti, užfiksuoti kažkokius gyvūnus, ypač paukščius. Dabar atėjo pelėdų laikas – simbolinis laikas prieš mirtį. T.y. ciklo pabaiga – ruduo – merdėjimas, žiema – sąstingis ir mirtis, o pelėda yra mirties pranašė. Todėl žmonėms, besidomintiems gamta ir paukščiais dabar tinkamas metas jas stebėti, fiksuoti. Iš ties ir tarp pačių gamtos mylėtojų esu girdėjusi lapkričio pabaigą vadinant pelėdų naktimis. Tačiau ezoterine prasme, toks laikas atėjo jau dabar. Beje, tokiu metu gimsta žmonės, turintys kažkokių mistinių savybių, ypatybių. Tame visiškai nieko keisto, nes Skorpionas yra okultizmo simbolis ir dabar pats jo įkarštis. Tarp kitko šiandien tai išvis išskirtinė diena, tai jeigu planuojate gimdyti, labai gali būti, kad pas jus atkeliauja itin ypatingas vaikas. Iš kitos pusės, kiekvienas mūsų ypatingumą suvokiame skirtingai, o aš turėjau omenyje tiesiog savybes, kurios nėra būdingos kiekvienam, tarkim kaip gili intuicija, gebėjimas gydyti ir pan.
Jei kalbėti ne apie gimimą, o apie tuos, kurie jau čia esame. Na tai ši diena apskritai visiems ypatinga savo gilumu. Tokią dieną gali aplankyti sukrečiantys suvokimai. Jūs galite suvokti, kad tai ko labiausiai bijote yra būtent tai ko labiausiai norite. Tai toks išlaisvinantis, užtvankas pralaužiantis suvokimas. Ypač dažnai tai būna susiję su santykiais, seksu. Taip kad gerų transformacijų, šiandien aš trumpai 🙂 Savaitės pabaiga ir mane vilioja rašyti trumpiau 🙂

Eiti prie įrankių juostos