Konsultacijos

[:lt]Lapkričio 6 d.[:]

[:lt]

Šiandien gali tekti spręsti, ar norime kur kas rimčiau įsipareigoti, gal net pradėti santykius visam gyvenimui, pavyzdžiui, susituokti. Tačiau siūlyčiau neskubėti sutikti ir gerai apgalvoti ar tai tikrai būtent tai, ko jūs norite. Ar tikrai esate pasiruošusi būtent su šiuo žmogumi susieti savo gyvenimą, aukoti dalį laiko buičiai, ar norėsite juo rūpintis. Nes bendras gyvenimas kartu, tai toli gražu ne tik pramogos, bet ir kasdieninė buitis. O ši diena nors ir tinkama piršlyboms, vis tik nešasi savyje rizika, jog bus padaryti pernelyg skuboti, neapgalvoti sprendimai.
 
Tai prasta diena politikai – politinėje arenoje vyks kažkoks vaikų darželis. Taigi nenorintiems apsikvailinti, rekomenduočiau šiandien ramiai lindėti šešėlyje. Šiek tiek sėkmingesnis laikas moterims politikėms. Todėl jos gali mėginti šiuo laiku pasinaudoti, siekdamos įtvirtinti savo poziciją vyrų atžvilgiu, nugalėti konkurentus ir t.t.
 
Tai puikus laikas, dirbantiems laivuose. Ypatingai užimantiems aukštas pareigas, pavyzdžiui, kapitonams.
 
Emociškai tai nėra lengva diena, daugumą kankins nuotaikų svyravimai. Tačiau tai vienos dienos efektas, rytoj jo jau nebebus.
 
Skorpioniški laikai jau visiškai eina į pabaigą. Liko vos dvi dienos iki jų pabaigos. Ir tai pasireikš palengvėjimu. Atslūgs pyktis, pagieža, žmonės pradės jausti stiprų dvasingumo poreikį, automatiškai ieškos idealų. Tiesa, jei dabartinių periodų palengvėjimo buvo ieškoma seksualiniuose santykiuose, dabar, dvasinį nestabilumą išgyvenantys žmonės jo ieškos alkoholyje, maiste bei ekstremalioje veikloje. Bet kokiu atveju tai pati stipriausia, pati geriausia Jupiterio pozicija, kuri daug kam atneš šiek tiek geresnius laikus, geresnę nuotaiką ir daugiau pasitikėjimo savimi. Beje, galima netgi pasitikrinti kaip jums veiks Jupiteris Šaulyje, tiesiog pabandykite atsiminti kaip jūs gyvenote 2007 metais. Jei tuomet sekėsi, seksis ir dabar 🙂
 

[:]

Eiti prie įrankių juostos