Konsultacijos

Lapkričio 4 d.

Šiek tiek agresyvesnė diena, todėl įtampai nuimti rekomenduoju vakare pažiūrėti, kokį jautrų filmą. Apačioje įmetu savo rekomendaciją 🙂 Siaubo ir aštraus siužeto filmų verčiau vengti, nes jie tik sukels dar didesnę agresiją ir vidinę įtampą.Tai gera diena laikytis dietos, pradėti laikytis dietos, tokią dieną žmogaus ryžtas gali išjudinti kalnus. Taip pat tokią dieną reikia mokytis dėkingumo ir sąmoningai dėkoti kiekvienam sutiktam savo kelyje. Net jei jus įžeidė, sukąskite dantis ir pasakykite ačiū, tokiu būdų išvengsite bjauraus priešo, kuris neaišku kada ir kur pakiš jums koją gyvenime arba itin nemalonios konfliktinės situacijos ir t.t. Žodžiu, visada reikia elgtis taip, kad nepablogintumėte sau gyvenimo, nors kartais norisi visai kitaip. Tokią dieną žmogaus viduje prabunda teroristai. Nebūtinai tai tiesiogine prasme, nors tiesiogine kai kuriems irgi gali pasireikšti. Todėl reikia itin saugotis tiek savęs, tiek kitų. Verčiau kur gamtoje ramiai pasėdėti, stebėti kaip gamta išpiešė raštus ir paveikslus aplinkui. Pastebėti grožį net tokiu metu yra veiksmingas vidinis pratimas. Beje, lygiai tokia pati diena dar bus rytoj ir ypatingai stipriai ji jausis Avinams. Lengviausia tokias dienas bus išgyventi žmonėms su didelėmis širdimis. Tokie nepriima nuoskaudų asmeniškai ir kiekviename mato tik žmogų, kuriam irgi sunku. Jiems ir dabar bus lengviau, tik gal stipriau kankins mintys ar ne mano veiksmai sukėlė tokį atoveiksmį?
Tai geras laikas keliauti į tolimas vietas, pavyzdžiui, Australiją arba bendrauti su užsieniečiais, ypač iš tolimiausių pasaulio kampelių. Žinoma, jei jūs bendrausite su sukčiais iš Nigerijos, tai nederėtų po to skųstis, kad kažką neteisingo parašiau. 
Amžinas klausimas – ar reikšmingas yra Plutonas? Juk net astronomai nesutaria planeta čia ar ne planeta. Aš atsakysiu – be abejo. Jis labai lėtai juda, todėl jo poveikis yra ne vienai dienai, o ištisoms kartoms. Tarkim maždaug 1983 – 1995 jis judėjo Skorpionu ir atnešė kartą, kurios žmonėms būdingas niūrumas, meilės kančios, išorinė tamsa. Tai nereiškia, kad būtinai reikėjo gimti būtent tais metais, ne, tai reiškia, kad tie metai pasižymėjo tokiais bruožais. Tarkim tais laikais gimė emo kultūra. Tais metais išpopuliarėjo Nirvana, kurios lyderis Kurt Cobain buvo tiesiog depresijos ir nevilties simbolis. Tais laikais išpopuliarėjo vampyrų kultūra, sulyg Bafi vampyrų žudike ir pan. Tai buvo tas periodas, kuris atnešė suvokimą, jog santuokinės skyrybos yra normalu ir pradėjo formuotis ištisa karta vaikų, augančių su vienu iš tėvu, tais laikas atgimė mistikos, keistų nepaaiškinamų dalykų populiarumas, ir pan. Taip Plutonas, keliaudamas per įvairius zodiako ženklus, tai kartai uždeda konkretų atspaudą. Žinoma, geriausiai tai pasimato atsigręžus dešimtmečiais atgal.
Okultiniu požiūriu mes ką tik pradėjome naujus metus, todėl tai tinkama diena pozityviai meditacijai – linkėti sau pasveikti – nes serga ne tik kūnas, bet siela, prašyti kūną prisipildyti gydančiąja energija, linkėti sau ramybės ir pasitenkinimo jausmo – pasitenkinimo tuo, ką turi šią akimirką; linkėti sau stiprybės suteikti džiaugsmą ir kitų gyvenimui; išminties – suvokti sudėtingiausius likimo sprendimus ir permatyti jų esmę ir sugebėjimų pažinti gamtą bei sugebėjimo harmoningai sąveikauti su ja. Iš tikro, kad būtų laimingas, nieko daugiau žmogui ir nereikia. Tiesiog jis to nežino. Ypač veiksminga meditacija (malda?) būtų aušros arba saulėlydžio metu, ypač jei gamtoje, medžių apsuptyje. Taip pat prieš Mėnulį, jeigu jis matysis.
Išmintingų suvokimų!!!

Eiti prie įrankių juostos