Konsultacijos

[:lt]Lapkričio 30 d.[:]

[:lt]Sunkusis savaitgalis iki pirmadienio. Kad būtų lengviau, aš siūlyčiau save realizuoti kūrybinėje veikloje. Ypatingai fotografijoje. Nesakau, kad rezultatai bus tobuli, bet gali netgi ir taip nutikti. Nes kaip žinia, dažnai šedevrai sukuriami toli gražu ne pozityvių minčių pasekoje. Taigi kūrybinė fotografija šiam savaitgaliui būtų puikus sprendimas. Tiesa, siūlau fotografuoti patiems, o ne eiti į fotosesiją. Tiesa, mažiems vaikams, ypač kūdikiams tinka fotografuotis ir patiems sekmadienį. Arba dar geriau – jūs galite fotografuoti savo vaikus 🙂

Tokiu metu gali blogai veikti muzika, erzinti, niekas nepatikti, todėl verčiau pabūti tyloje. Šiuo metu tikslinga užsiimti dvasinėmis treniruotėmis – t.y. kiekvienoje situacijoje sąmoningai mokytis įžvelgti teigiamus dalykus. Prasidedantis pakitusios sąmonės būsenos periodas mums leidžia valdyti ir keisti savo mąstymą, tačiau su sąlyga, kad darysime tai sąmoningai, o ne chaotiškai blaškysimės ir tikėsimės, kad tai įvyks savaime.

Tai geras laikas kaip sakoma pasinerti į žemę. Tiesa, žemė užšalusi. Tačiau tai geras laikas tiems, kurie kažkur šiltuose kraštuose gali sau leisti tiesiog pragulėti šias dienas „ant smėlio“. Turintys vaikų, jiems gali pasiūlyti puikų užsiėmimą – kinetinį smėlį. Vaikus irgi planetos veikia, tiesa, jie tą veikimą junta žymiai silpniau nei suaugusieji. Susilietimas su žeme, smėliu, šiuo metu veiks raminančiai, gerins dvasinę savijautą. Tačiau tai toks periodas, kuomet dvasingi žmonės gali labai priartėti prie gamtos, tarkim toje pačioje kelionėje artimai susidurti su gyvūnais ir patirti dvasinį pakylėjimą nuo tokio kontakto, tačiau mažai dvasiškai išsivystę asmenys – užsiims gamtos teršimu, šiukšlins ir kaip paršai suteršę vieną vietą, sliūkins teršti kitos. Kiekvieną kartą kai jums norėsis numesti šiukšlę ar nuorūką, paklauskite savęs – aš žmogus ar padaras? Toks laikas gali mus padaryti sąmoningesniais, tačiau ir gyvuliškiausias savybes atskleisti taip pat gali. Tokiu metu pačiu gražiausiu rūbu prisidengęs pasirodo velnias, o gėris vaikšto nudriskęs ir purvinas. Todėl bus lengva susipainioti ir Liuciferyje įžvelgti Kristų bei atvirkščiai. Tai sunkus metas tikėjimui, religijai, verčiau nuo to šiek tiek atsiriboti.

Šiandien būtina susitvarkyti finansinius reikalus, jei tokių yra. Pavyzdžiui, jei mąstėte jau pradėt tvarkytis dokumentus pensijai gauti, atidėlioti nebeverta, jei planuojate kreiptis dėl draudimo išmokos, tai reikia daryti dabar ir t.t. Kita savaitė bus „susijaukusio proto“ savaitė. Tokiu praktiškų dalykų kaip finansų tvarkymas, atidėti negalima.

 [:]

Eiti prie įrankių juostos