Konsultacijos

[:lt]Lapkričio 29 d. [:]

[:lt]Na štai ir pasiekėme kritinį tašką. Dabar iki gruodžio 3 d. bus pats pikas piktojo veikimo, o po to jau pamažiukais pradės gerėti. Kitaip tariant, nuo pirmadienio jau galima bus pradėti naują gyvenimą 🙂 Bet kol kas verčiau likime užbaigti senus darbus. Naujai pradžiai laikas visiškai netinkamas. Tarkim, jei šiandien pradėsite laikytis dietos, galite tiesiog apsinuodyti nepakankami nuplautomis daržovėmis. Tačiau tai geras laikas netradicinei medicinai – ypač akupunktūrai.

Paminėtos dienos ypač sudėtingos santykiams, todėl tikrai reikėtų labiau stengtis dėl jų, pavyzdžiui, kartu ryte kavos išgerti prieš darbą, pasikalbėti, o ne greit greit išlėkti kas sau. Tai ne tas laikas, kuomet galima numoti ranka ir pasakyti, ai kada nors, dabar nėra laiko. Nes gali būti, kad vėliau laiko tiesiog nebebus kam skirti.

Tai vis dar tinkamas laikas lankyti kapus.

Apskritai tai tokia varginanti diena, kuomet labiau norėsis miegoti, o ne dirbti. Darbdavių netenkins darbuotojų darbo rezultatai ir norėsis mėtyt visus lauk arba mažų mažiausiai bausti. Gal šiek tiek sėkmingesnė diena emigravusiems žmonėms bei turintiems savo verslus. Bet stebuklų tikėtis tikrai neverta, ypač jei turite samdomų darbuotojų. Gal tiksliau būtų sakyti, kad lengvesnė diena jei dirbate pats vienas sau. Bet sėkmingesnė tai reiškia tiesiog geriau nei blogai.

Mano paminėtos dienos itin sunkios bus Avinams. Jie problemų prisidarys per liežuvį, „durnų šnektų“ dėka atsikratys kaip sakoma ne vieno puikaus žmogaus savo gyvenime ir kas svarbiausia – aiškiai suvoks, kad pats laikas būtų užsičiaupti, tačiau niekaip negalės sustoti. Mano patarimas būtų – šiomis dienomis tiesiog nesakykite, ką galvojate. Niekam.

Šiandien prasideda pakitusios sąmonės būsenos laikas. Kulminacija įvyks gruodžio 4 – 11 dienomis ir tai labai aktualus laikas užsiimantiems ezoterika bei okultizmu asmenims. Būtent šiandien svarbi diena, garbinantiems Egipto dievus. Sakysite jie jau seniai mirę ir tikinčiųjų šiais dievais nebėra, tačiau aš jums atsakysiu, kad dar ir kaip klystate. Taigi šiandien Egipto dievų diena ir konkrečiai Thoth. Beje, jis globojo ir astrologiją. Taigi šiandien diena, kuomet reikia prašyti jo atskleisti jums žinias ir vesti pažinimo keliu. Nes būtent šiuo metu turimos žinios klaidins ir gali nuvesti ne į tą pusę. Todėl reikia prašyti proto aiškumo ir blaivaus mąstymo. Ar galima melstis nepažintam dievui, net jei nepriklausai konkrečiai religijai? Be abejo. Visus draudimus sugalvojo patys žmonės. Sau, savęs ribojimui. Tik prieš tai reikėtų pasidomėti, kas tai per dievybė, iš kur ji, ko ji nori, ką mėgsta ir ką globoja. Pasidalinsiu vienu įrašu. Noriu pabrėžti, kad tai, kuo aš dalinuosi, jokiais būdais nepretenduoja į absoliučią tiesą. Aš neslepiu savo simpatijų gnozei, tačiau tai nėra vienintelis dalykas, kuriuo domiuosi ir ką pripažįstu. Ilgą laiką nenorėjau rašyti apie ezoteriką, tačiau vėliau nusprendžiau, kad galiu pasidalinti savo suvokimu. Tačiau tai reikia priimti kaip kažkokią nuorodą, galimybę pamatyti naują požiūrio kampą, o ne absoliučią tiesą. Ezoterikos esmė yra slaptosios žinios, o slaptos jos todėl, kad atsiverti gali tik žmogaus viduje, tik jam pačiam. Visos kitos išorinės žinios tegali būti tik priemonės atveriant savo asmeninį suvokimą ir pažinimą:

https://www.youtube.com/watch?v=q4LV7V8q7fc&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0crQlEvwuFomiTPIz5viy5VPsxrFuI6hHRhsfHko_0hgWifDjsFm2w4E0[:]

Eiti prie įrankių juostos