Konsultacijos

Lapkričio 29 d.

Galima ir reikia kaip reikiant atsipalaiduoti. Pats tas metas nueiti į gerą filmą kine. Aš neseniai vedžiau dukrą į vieną tai buvau nustebus koks modernus tapo pasaulis – įeini kaip į ateitį – visur tik aparatai, aparatai, aparatai. Žodžiu, užmačiau, kad kinuose rodomas puikus filmas (na aš jo dar pati nemačiau, bet nuojauta sako) su Stellanu Skarsgårdu, kuris Černobilyje vaidino tą padorųjį valdininką Borisą Shcherbiną ir buvo nominuotas krūvai apdovanojimų. Tai siūlau nueiti, jei nežinote kur būtų vertą. Apačioje galite pažiūrėti treilerį. Šiomis dienomis eiti į kiną pati geriausia pramoga. Dabar laikas itin palankus kinui.

Visumoje tai gan lengvos dienos, sunkesnis tik šeštadienis. Bet kaip visad toks paprastas laikas turi ne tik savų pliusų, bet ir savų minusų. Tokiomis dienomis lengva pasijausti visažiniu, atstumti artimus žmones, juk aš pats viską žinau, man kitų nereikia. Šiomis dienomis verčiau nuryti kartėlį ir nepradėti konflikto su niekuo. Nors kai kuriems žmonės susivaldyti bus itin sunku, ypač tiems, kurie vadovauja kolektyvui, pavyzdžiui, sporto treneriui. Tokiu metu nesunku išlieti įniršį ant daugybės žmonių, bet tikrai verta pagalvoti, o kas bus po to? Verčiau jau ieškoti naujų ryšių nei traukyti senus. Pavyzdžiui, išbandyti postcrosingą. Tai toks internetinis projektas, kuomet tu gali siųsti ir gauti atvirukus iš viso pasaulio. Kaip ir sakiau, šis savaitgalis labiau skirtas geram poilsiui, hobiui, pramogoms. O toks hobis vienas tinkamiausių. Kaip ir kinas šiuo metu.

Avinas šiuo metu norės viskuo dalintis, pagrinde savo mintimis, galiausiai tai visus užknis ir jis bus ištremtas nuo stalo.
Jautis šį savaitgalį imsis kulinarijos šedevrų testuotojo pareigų.
Dvyniai juokaus daugiau nei visada. Juos ypač trauks panašios laisvos sielos žmonės kaip ir jie, pavyzdžiui, Šaulys.
Vėžys atsidės šeimai ir tai jam bus didžiausias džiaugsmas.
Liūtas iš bet kokios smulkmenos sugebės padaryti didžiausią šou.
Ryškesnis laikas bus Mergelei, kurios perfekcionizmas liesis per kraštus. Jis dar geriau pastebės smulkmenas, dar giliau save analizuos, tačiau tuo pačiu dar stipriau atsiduos tarnystei kitiems ir tai jai teiks džiaugsmą. Na ji bus tokia tyra…ir praktiška. Protas bus dar aštresnis, dar skvarbiau analizuos ir leis pamatyti dalykus tokius, kokie jie yra. Mergelės normos ir standartai dabar bus dar aukštesni. Dabar ji tikrai nenusileis dėl mažiau nei yra verta. Beje, visi tie puikūs jausmai nesutrukdys jai ištisai bumbėti, kad niekas jai nepadeda, bet vos tik kas pabandys, kaip man bus išvytas, kad netrukdytų.
Svarstyklės stengsis atrodyti tobulai. Ir labai madingai.
Skorpionas bus linkęs kenkti, pavyzdžiui, paviešins kokią paslaptį ir sukels baisią sumaištį.
Šaulys bus paskendęs mintyse, jį tikrai erzins kokių Dvynių ištisai pasakojami juokeliai, bet sugebės išlikti mandagus.
Ožiaragį erzins paviršutiniškumas, pavyzdžiui, kaip Avino, tik jis nebus toks kantrus ir greitai erzinančių tipų atsikratys.
Vandenis iš pažiūros bus ramus ir šaltas, tačiau tai nesutrukdys jam maloniu balsu informuoti aplinkinius, koks baisus galas jų laukia, jei tarkim ir toliau tokiais kiekiais valgys kiaulės gabalus.
Žuvys gailės visų, ypač pačių blogiausių, pavyzdžiui, to visus užknisusio Avino, todėl prisijungs prie Avino ir liks jo įskaudintos.

Na o grįžtant prie nūdienos aktualijų – tai dar vienas puikus būdas leisti laiką – vykti į gamtą. Ar žinote, kodėl žmogui toks svarbus ryšys su gamta? Nes tik jausdamas, palaikydamas tokį ryšį, suvokdamas, kad visa aplinkui yra gyva, jis nustoja jausti atskirti nuo visko ir pasijunta didžiulės sistemos dalimi. Būtent todėl sakoma gamta gydo ir būtent todėl jūs nelabai sutiksite nelaimingo atsiskyrėlio gamtoje. Žmonės pasitraukia į gamtą jausdami begalinį nepasotinamą ilgesį to vienybės, ryšio jausmo. Aš nesakau, kad jūs privalote visi tuoj pat persikelti gyventi į miškus. Bet savaitgalį pabūti gamtoje tikrai būtų sveika 🙂 Jei turite kokį jaukų balkoną, terasą, tai tikrai galite sau leisti savaitgalį joje ant sofos, su patogiomis pagalvėmis ir antklodėmis, šviečiančių lempučių girliandomis ir žvakėmis, knyga ir gausiai kremu apipiltais keksiukais, netgi kokiu kokteiliu.

Tai tokios paprastos, žemiškos dienos. Todėl šiomis dienomis verčiau atidėti dvasines praktikas, ritualus ir panašius dalykus kitiems laikams. Vis tik labai empatiški žmonės tokį laiką irgi jaus ryškiai, ypač rytojaus dieną. Jūs galite būti priversti veidmainiauti ir apsimetinėti, kad nejaučiate kitų žmonių purvo (ne ne, nesakau, kad visi purvini, sakau, kad šalia tokio gali tekti atsidurt), tačiau aš siūlau tiesiog nedaryti nieko. Nepraleisti progos protingai patylėti. Lai kiekvienas eina savo keliu. Tai ne kovų laikas, tai laikas atsitraukti.

Ir, beje, tai puikus laikas keliauti. Tikrai verta, kad ir į poros dienų kelionę išlėkti, pavyzdžiui, apžiūrėti kaimyninės Varšuvos.

Tai tiek šiam kartui. Gerai pailsėkit, o po savaitgalio kibsime į naują savaitę su nauja jėga 🙂

https://www.youtube.com/watch…
Eiti prie įrankių juostos