Konsultacijos

[:lt]Lapkričio 27 d.[:]

[:lt]Šiandien puikus laikas rūpintis gėlėmis, tiesa, ne visomis. O tomis, kurioms jau seniai laikas eiti žiemos miego. Tinka peržiūrėti pavasariui laikomus svogūnėlius, perrinkti gendančius ir t.t. Tai puikus laikas sutvarkyti įvairias atliekas, pavyzdžiui, komposto dėžes soduose ir sodybuose. Galima ir iš namų šiukšles nešti, tačiau palankiausia diena ir lauko, daržo, sodybų darbams. Deja, bet planetos sezoniškumo nepaiso.

Šiandien tinkamas laikas dovanoti gėles žmonėms, kuriems norite parodyti dėkingumą, jausmus. Tai ypatingai bloga diena meilei, todėl verta partnerei bent vieną gėlės žiedą padovanoti. Toks laikas reikalauja sąmoningų pastangų. Deja, bet tokiu laiko netikėtai išlenda saugomos paslaptys, kurios šokiruoja antrąją pusę ir santykiai skubotai užbaigiami. Pavyzdžiui, jei sergate kažkuo ir savo ligą slepiate nuo antrosios pusės, būtent šiomis dienomis tiesa gali išaiškėti ir antroji pusė skubiai susirinks daiktus, net jei ta liga aplinkiniams visai nepavojinga. Kaip ir sakiau, tai dūžtančių širdžių periodas. Ir pasisekė tiems, kuriems sudužo per ankstesnį etapą, nes šiame tai jau gali būti žymiai skausmingiau. Apskritai šiandien ir be priežasties gali kankinti liūdesys. Tačiau tai tokia diena kai galima sulaukti pagalbos iš užsieniečių, ypač gyvenantiems užsienyje. Šiandien galima labiau suartėti su vietos gyventojais, stipriau įsilieti į vietinę bendruomenę. Būtent tam laiką sąmoningai reikėtų ir išnaudoti. Gal užkalbinti kaimynus ar vietinės parduotuvėlės savininką. Tai ir nuoširdžių pokalbių diena. Bet labiau su kitataučiais.

Netrukus prasidės labai mistiškas, magiškas periodas. Itin jautrios, dvasingos moterys pradės jį jausti jau ketvirtadienio vakarą. O stipriausias jo veikimas bus gruodžio 4 – 10 dienomis. Tai idealus laikas užsiimti magija ir raganavimu. Tiesa, šį kartą tik toms, kurios tikrai yra savo amato meistrės, nes dėl lygiagrečiai einančio piktųjų planetų poveikio, nemokšiškai atliekami ritualai gali stipriai pakenkti. O šiandien, iki 11 ryto idealus laikas dvasinėms praktikoms, ypač tokioms, kurios moko kontroliuoti emocijas. Pabaigti norėčiau viena iš Hermio Trismegisto taisyklių:

Niekada nekalbėk savo fantazijomis, visada sakyk tik tuos dalykus, kuriuos tikrai žinai.

Ir šiek tiek skaitinių, besidomintiems ezoterika. Tai nėra nei tiesos, nei netiesos šaltinis. Tai tik rodyklė, kuri kažkam gali sukelti naujų minčių:

https://ancientexplorers.com/blogs/news/the-emerald-tablets-a-38-000-year-old-alchemist-s-guidebook-shrouded-in-mystery?fbclid=IwAR3hLzq1u3Ilx8mQhvoEPzWdTSQXkw3kYDBsIoPKsLwuABIxhLvRN_eJH2I[:]

Eiti prie įrankių juostos