Konsultacijos

Lapkričio 27 d.

Grįžtame į normalų ritmą, geresnę nuotaiką. Šiai dienai būdingas kur kas atviresnis požiūris į gyvenimą, pasaulį, aplinką. Tinka klausytis muzikos, tai gerai veiks. Tai ir dėkingumo diena, šiandien būtinai reikia garsiai padėkoti tiems, kuriems esate dėkingi. Tiesa, tas palengvėjimas gali atnešti ir pašalinį poveikį – alkoholio norą. Na kaip sakoma, jei ja atsipalaiduoti tai atsipalaiduoti. Ypač tai gali pasijusti poroms, tarsi savotiškas „vaistas“ remontuoti santykius. Na bet šiandien dar tik trečiadienis. Gerai vis tik būtų nuo išgėrinėjimo susilaikyti. Apskritai šiandien geriau daugiau patylėti, nes atsipalaidavus galima per daug prišnekėti, prisižadėti, kas taps problema vėliau ar bent jau nepatogumu. Šiandien ir be alkoholio galima prikalbėti per daug, todėl tiesiog stenkitės nepraleisti progos protingai patylėti.Tai diena, kuomet valdžios įgaliojimus turintys asmenys tyčia ar netyčia priima itin nepalankius sprendimus visuomenei, ypač finansiniais klausimais. Tas priima gali reikšti tiesiog, jog tokią dieną užgimsta ydingos mintys masių atžvilgių. Taigi jei jūs vienas tų žmonių, pasistenkite šiandien į savo mintis nekreipti jokio dėmesio. Iš kitos pusės, tai ir laikas, kuomet valdžios atstovų nuodėmės atkapstomos ir į jas baksnojama pirštu. Arba neteisingi sprendimai, klaidos ir t.t.
Tai puiki diena atostogoms, kažkur ten kur šilta, jūra, saulė. Ko gero tokį dalyką dabar tik Tenerifėje berasti galima 🙂 Taigi jei galite atostogauti, būtinai tai darykite.
Vis dar ryškesnis laikas Liūtui, kuris staiga nusimes tuos didelius karčius ir taps bejėgiu kačiuku. Liūtą gali kankinti nemiga ir verksmingos nuotaikos, tačiau jis vis tiek atkakliai kartos man visai tas pats, kad aš niekam nereikalingas.Ryškiai jausis ir Šauliai, jiems apskritai būdingos de zavu vizijos, tačiau šiuo metu jie tarsi permatys ateitį šiek tiek į priekį, todėl gali atnešti į savo ir kitų gyvenimus puikių naujovių. Jie pasitikės savimi, bus įsitikinę savo vizijų tikrumu ir teisingumu, ignoruos „heiterius“ ir drąsiai eis tikslo link. Šaulys didžiulis idealistas, visada pozityviai žiūrintis į ateitį. Jis inovatorius ir sugeba pastebėti tą potencialią visuomenės galimybė augti aukštyn moraline prasme. Vakar vakare įvyko jaunatis Šaulio ženkle, bet ją nustelbė kitų planetų veikimas, tačiau šiandien, praeinančios jaunaties šviesoje mes visi mąstysime didingiau, plačiau, mūsų svajonės bus didesnės – vieni svajos apie save, kiti apie geresnį pasaulį. Bet tai visai nesvarbu, kiekvienas turi sėdėti savo „klasėje“. Viskas savo vietoje ir savu laiku.
Šį vakarą siūlau praleisti labai ramiai, prislopintoje šviesoje. Tarkim vietoje tradicinių lempų, kokį žibintą pasikabinus (naujausios technologijos ir medžiokliniai žibintai gal nelabai tinka). Tai bus labai tinkamas laikas pradėti kažką rašyti, fiksuoti – tarkim dienoraštį, blog’ą ir pan. Jei taip rimtai užsiimti nenorite, tuomet sėskite jaukioje prieblandoje rašyti kalėdinių atvirukų, tų senų. Ranka. Šiandien jie savyje talpins stiprų užtaisą.Tai tokia diena, kuomet išsitrina ribos tarp mokslo ir tikėjimo, todėl žmonės pradeda matyti vieną didelę visumą. Išnaudokite tai 🙂 Kur kas dažniau žmogus būna įkalintas savo siauroje proto vienutėje ir net neįtaria, kad egzistuoja kažkas dar už keturių mūro sienų.
Šviesių vizijų ir sparnuotų sapnų 🙂
https://www.youtube.com/watch?v=ieRsbTd9SzY&feature=share&fbclid=IwAR1aCv1UzJv3VjejmPVwMxX55EhK5GunndkV2d0yLvVaamh7Y46r_C5nH-Y

Eiti prie įrankių juostos