Konsultacijos

Lapkričio 26 d.

Šiek tiek šiltesnis laikas šiandien, tačiau visa savaitė, iki pat gruodžio pradžios ir ypatingai nuo trečiadienio bus kritinė meilės reikalams. Todėl jei jums brangūs jūsų santykiai, o jaučiate, kad jie braška, jau nuo šiandien imkitės juos puoselėti. Ne visada galima išgelbėti vystantį augalą, tačiau būna, kad palaistytas jis ir atsigauna. Šiandien apskritai reikia sau pabandyt atsakyti į klausimą, kas man yra meilė? Gal savo meilės sąvoką jau atėjo laikas patobulinti, pakeisti, nes ji jau per daug atgyvenus?

Kita labai silpna sritis šiuo metu – kojos. Galimos ne tik kojų traumos, bet ir ligos per kojas ateina irgi. Todėl pats laikas apsirūpinti kokybiškais ir šiltais batais. Dabar ne laikas vaikytis madų ir grožio, dabar laikas rūpintis sveikata, todėl madingus, bet nepatogius, peršlampančius batus ryžtingai keiskite į „ugsus“.
Tai tinkamas laikas rūpintis kalėdinėmis dovanomis. Šiandien tam užteks ryžto ir ištvermės. Tai privalomų pareigų diena ir geriausia šią pareigos naštą šiandien ir nusimesti.
Tai aferų ir aferistų laikas. Ir jis dar užsibus. Tokiu metu verčiau jau nesiimkite nieko naujo, niekur nerizikuokite. Tokiu metu į paviršių lenda pogrindinė valdžia ir priimami ypatingai visuomenei nenaudingi sprendimai, nors ilgą laiką ji apie tai gali nieko nenutuokti. Tai netinkamas bendravimui laikas, šiuo metu žmonės parazituoja kitų sąskaita. Jei jiems skauda, jie kanda kitiems, kad palengvintų savo kančia tokiu būdu. Verčiau šiuo metu nesiartinti prie kenčiančių (vidine prasme) žmonių, nes padėt nepadėsite, o dar ir nukentėsite.
Tai savotiškai geras laikas pradėti kūdikį, jei norite ypatingo vaiko. Po 9 mėnesių gimę vaikai bus tarsi savotiški ateiviai iš kitų planetų, savo vidiniu išsivystymu toli pralenks kitus. Tiesa, čia yra vienas bet. Tas gimstančių kūdikių periodas bus vos keleto dienų intervalas ir savaime suprantama, į jį pataikyti gal nėr taip jau ir paprasta. Aš sąmoningai nenurodysiu konkrečių dienų, kad kažkam nekiltų pagunda imtis prievartinio cezario. Tačiau jei planuojate kūdikį, šiandien kaip tik ta diena, kuomet kaip sakoma, galima suspėti į traukinį.

 

Eiti prie įrankių juostos