Konsultacijos

Lapkričio 26 d.

Šiandien galimos problemos su technika, ypač tokia kaip TV ar pan. Galimi ryšio sutrikimai  ir iškreiptas vaizdas dėl to, galimi gedimai. Tai nėra lengva diena. Šiandien dažnas gali jausti neviltį. Tačiau tai trumpalaikis efektas, neverta to labai sureikšminti. Geriausia po darbų skubiai nuo visko atsiriboti ir pasislėpti mezginyje. Juk pats laikas nusimegzti naują kepurę šaltajam sezonui. Dienos spalva – ruda. Tai ir netekčių diena, taip pat tokią dieną galime sulaukti aršaus puolimo iš kitų žmonių. Ypač iš partnerio, buvusio partnerio artimųjų. Tokiu metu išlenda senos nuoskaudos. Taigi geriausia po darbų slėptis namuose. Jei megzti nemėgstate, galite užsiimti gėlėmis. Pavyzdžiui, pasisodinti kažkokius šalčiui atsparius augalus vazonuose prie namų. Ar pasigaminti sausų puokščių kompoziciją laukui. Dideli moliniai vazonai (ar kitų natūralių medžiagų), ryškesnės spalvos, tarkim kad ir natūrali molio šiuo metu pats tas namų aplinkos gaivinimui. Sakydama gaivinimui, turiu omenyje žiemos miegą. Bet mes juk negalime irgi miegoti, todėl savo aplinką reikia šiek tiek kažkuo aktyvinti, kad išvengtumėte žieminės apatijos ir nuovargio, kas iš tikro niekas kitas tik organizmo bandymas prisitaikyti prie aplinkos. Jei turite galimybę būti gamtoje ar bent jau nuosavame kieme, dabar tinkamas laikas deginti ugnį „puoduose“, kitaip tariant žvakes, esančias kažkokiuose įdėkluose, žvakidėse ar pan. Žvakės, karšta arbata ir kava, kristalai, artimas žmogus šalia, prieš tai ilgas pasivaikščiojimas gamtoje – ideali pradžia ilgalaikiams santykiams ar santykių tvirtinimui. Tai diena, kuomet gali būti padėti pamatai tvariai sąjungai. Bet nebūtinai meilės – gali būti draugystė, giminystės ryšių stiprinimas ir pan. Todėl šiandien dar puikus laikas ir kalėdinių dovanėlių pakavimui, turiu omenyje kažkam gražiam, rankų darbui (įpakavimui), tokią dieną paruoštos ir supakuotos dovanos savyje nešasi šiltų jausmų ir tvirtos draugystės užtaisą. Aišku, jei tiesiog sumesite viską į dovanų maišelius tai nesiskaitys. Kalbu apie pakuotes, ties kuriomis reikia padirbėti.Tai labai gera diena moksliniam darbui, tokią dieną galimi nauji atradimai, suvokimai. 

Šią dieną ryškiau jaus Liūtas. Ir tai pasireikš noru išsiskirti iš aplinkos, tarkim ten kur apsirengti reikia paprastai, jis ateis pasipuošęs viduramžių karalienės verta suknele, papuošalais ir makiažu. Šiandien nekvieskite Liūto į paprastą piceriją. Pats kvailai jausitės kai atvyks džentelmenas su fraku.
Geroji naujiena (hmzzz…) – Venera įžengė į Ožiaragį. Dabar ji veiks rimtas sritis, verslą, ambicijas, tradicijas. Ypač tą pokytį pajus Svarstyklės. Jos tiesiog taps labiau užimtos. Tai gali būti susiję su pagalba seniems žmonėms. O apskritai visiems – Venera Ožiaragyje bus iki gruodžio 20 d., todėl jei norite tinkamai išnaudoti jos veikimą, dabar turėtumėte stengtis palengvinti kitų žmonių sunkią naštą (tų, kurie ją nešasi), skirdami didesnį dėmesį daugiau meilės senukams (ypač savoje giminėje), susitelkdami visapusiškai į darbą, ypač jei turite savo verslą. O grįžtant prie šios dienos, tai Iš esmės tokia diena (dar ir dėl kitų derinių) yra gausybės rago diena (cornupia), todėl šiandien jums reikia plačiai dalintis tuo, ką turite su kitais. Pavyzdžiui, aukoti labdarai, padėti materialine prasme tiems, kam to reikia. Nesakau atiduoti milijonus, bet gal turite kokią seną tetą ar kaimynę, kuri sunkiai verčiasi, tai dabar pats laikas atvežti maišelį su maisto produktais ar pan.
Smagaus dalinimosi 🙂

Eiti prie įrankių juostos