Konsultacijos

Lapkričio 23 d.

Galima būtų teigti, kad šiandien krentančių žvaigždžių diena. Na iš kitos pusės tai neblogas laikas, jei jūs tik eilinis darbuotojas, nes tikėtina, kad niekas į jus nekreips dėmesio. Tačiau lyderiams ir aukštesnio rango darbuotojams ši diena labai bloga. Jų gali tiesiog paprašyti išeiti, ypač tai galioja tiems, kuriems lyderio darbe dažnai pritrūksta ryžto ir kietumo. Agresyviems ir lipantiems per kitų galvas, diena praeis lengviau.

Laikas kaip reikiant bjaurus, tiesa, sekmadienį jau šiek tiek bus geriau. Bet kokiu atveju tokias dienas reikia tiesiog prastumti. Sekmadienį galima išsliūkinti į parduotuves ir padovanoti kažką išgyvenimo proga. Nauji batai visada puikus vaistas nuo sielos skausmo. Bet kokiu atveju labiausiai reikia džiaugtis, kad tai paskutinė darbo diena ir nuo niūraus pasaulio bus galima saugiai užsibarikaduoti namuose. Šiek tiek mažiau džiaugsminga situacija tiems, kuriems teks dirbti savaitgalį. Nes lengviau bus nedirbantiems. Tai tikrai ne karjeros dienos. Todėl geriausia, ką galite padaryti šį savaitgalį tai užsiimti namų šveitimų. Iki blizgesio.

Ypatingą dėmesį reikia skirti vaikams. Deja, bet bloga situacija Lietuvoje nesikeičia ir audros siautės dar mažiausiai iki gruodžio vidurio. Per tą laiką ne vienas nekaltas vaikas gali nukentėti nuo sistemos mėsmalės. Todėl šiuo periodu tėveliai turi dėti maksimalias pastangas dėl vaikų. Suimti save į rankas ir įvertinti kas svarbiau ir protingiau – išgerti šiandien su draugais, užploti per užpakalį nes niekas dar neišaugo be diržo ar priimti taisyklę Dura lex, sed lex. Pabrėžiu, tai kas parašyta, nėra mano situacijos vertinimas ir teigimas kaip geriau. Tai tik fakto konstatavimas kaip gali nutikti.

Šiandien ir rytoj yra didelio mentalinio aktyvumo laikas, kadangi Mėnulis keliauja Dvynių ženklu, Saulė ir Merkurijus bei Jupiteris yra Šaulyje. Tačiau planetos sudaro neigiamus aspektus, todėl vietoj išaugusių protinių gebėjimų, mes sulauksime nerimo ir varginančių minčių antplūdžio. Tai tas jausmas, kai mintys varo iš proto ir niekaip negali sustot galvoti. Tokiu metu kategoriškai negalima kliautis taip vadinamu širdies balsu ar intuicija. Bet kokie sprendimai privalo išskirtinai remtis protu bei logika. Jausmai ir intuicija dabar jums meluos.

Pabaigai norėčiau pasidalinti straipsniu apie dabartinę situaciją Lietuvoje, tiesiog pamąstymui. Prie pokyčių turi prisidėti visi. Vaikų mušti negalima. Tačiau suaugusieji irgi taip pat sunkiai išgyvena smurtą savo atžvilgiu. Šiai dienai niekas Lietuvoje nenori eiti į kompromisą. Tačiau faktas yra toks, kad požiūris į vaikų auklėjimą turės pasikeisti. Vaikas turės būti pripažįstamas kaip lygiavertė, pilnateisė būtybė. Bet faktas ir tame, kad naujų tiesų buldozeriu neprastumsi. Pokyčius reikia pradėti nuo žmonių suvokimo keitimo, o ne nuo muštro. Kitaip rezultatų nebus. O empatijos ir žmogiškumo trūkumas yra patys baisiausi dalykai. Kai labai gyvenimas nenusiseka, būna, kad norisi demonstruoti savo turimą nedidelę valdžią kitų atžvilgiu, tai leidžia pasijausti svarbiu ir dažnai žmogus tokią akimirką netgi fanatiškai tiki savo teisumu ir gerais darbais. Aš tik siūlau visada pagalvoti ir sau priminti, kad iš blogio negali gimti gėris. Mūsų pasaulyje tikrai daug juodų padarų, kurių nepakeis niekas. Tačiau kitais atvejais lašas šilumos ir supratimo duoda didžiulį rezultatą, o bausmė ir brutualios priemonės situaciją tik blogina.

https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/seimo-opozicija-kvote-ministra-lina-kukuraiti-kodel-vaiko-teisiu-reforma-startavo-skandalais-56-1063032?fbclid=IwAR2_egTZqMbv845mrE0b1pRBXh51ee6DbYDbY9Ol1ZaVufaQqTijRGbW4QE

 

Eiti prie įrankių juostos