Konsultacijos

[:lt]Lapkričio 22 d.[:]

[:lt]Neilgai trukus Venera dar kartą sudarys tikslią opoziciją Uranui ir artėjant tam laikui (gruodžio 1 d.), pradeda byrėti ir taip jau braškantys santykiai. Jei kažkas prieš mėnesį turėjo abejonių, tačiau vėliau jas nuslopino, dabar jau galutinai neteks kantrybės ir ryšis padėti tašką neperspektyviuose santykiuose. Tai apsisprendimų metas. Daug kam teks priimti skausmingus sprendimus, tačiau vėliau paaiškės, kad atsivėrė durys į laisvę ir naują kokybę. Tačiau kol kas tai emocinio šalčio dienos. Ir tas šaltis gali būti labai šaltas ir tamsus. Be to šiuo metu būsime ypatingi kritiški, linkę vertinti ir teisti, ypač užimančius aukštesnę socialinį padėtį už mus. Todėl vadovai, politikai ir pan. šiandien turėtų ypač susirūpinti savo darbo kokybę bei bendravimu su pavaldiniais.

Šiandien baigsis Skorpiono laikas ir prasidės pilnas Jupiterio bei Šaulio sezonas. Kas lems auganti aktyvumą, susidomėjimą sportu, norą daugiau judėti. Tiesa, kol kas daug traumų sezonas, todėl labiau tinka planuoti nei veikti. Pavyzdžiui, apsirūpinti sportine avalyne.

Veiksmingiausia šiandien gydytis fiziniu darbu lauke. Pavyzdžiui, aplinkos tvarkymu. Susigrėbti vis dėl to pūvančius lapus, jei nusispjovėte ir palikote juos pūti.

Moterys šiandien turėtų permąstyti savo gyvenimą, elgesį ir poreikius. Dabar laikas atsikratyti stereotipų ir mokytis būti savimi, stengtis pabrėžti savo individualumą, o ne vaikytis madų ir sekti noru būti tokia kaip reikalauja visuomenė. Tiesiog dabar laikas, kuomet galima atrasti savo unikalų grožį, pamilti save už individualumą. Tai nebus lengvas procesas, tačiau Venera su Uranu trauko pančius ir dabar, iki gruodžio pirmos dienos, galima išsivaduoti iš primestų stereotipų bei pamažu išmokti priimti save tokiomis, kokios esame, o ne stengtis būti tokiomis, kokiomis reikia būti. Pats laikas ieškoti savo stiliaus ir individualumo. Iš esmės tai daryti netgi būtina, nes tos, kurios bėgs nuo pokyčių, periodo pabaigoje jausis dar blogiau nei pradžioje, o tos, kurios sąmoningai jų imsis, periodo pabaigą susiks su kažkokia pažanga savo gyvenime. Tai gali būti tiesiog naujas suvokimas, kuris paskatins kitokiems veiksmas ir galiausiai lems naujus pasiekimus.

https://www.youtube.com/watch?v=UaYHRx9-v2M[:]

Eiti prie įrankių juostos