Konsultacijos

[:lt]Lapkričio 20 d.[:]

[:lt]Labai nemaloni diena, visų pirma tai depresijos ir kitų skausmingų jausmų diena. Dar blogiau, kad tokią dieną mes nesugebame ieškoti pagalbos ir į aplinkinių klausimus apie savijautą atsakome su šypsena, kad viskas gerai, nors iš tikro širdyje norisi tik numirti ar garsiai klykti „gelbėkite mane“. Taip vadinama besišypsančios depresijos diena. Ir kažkaip ją reiks išgyventi. Iš esmės šiandien įmanomos visos įmanomos problemos ir negandos.

Siūlyčiau šiandien susitelkti į kažką malonaus. Priminti sau, kad tai laikinas laikas ir atsidėti grožio procedūroms. Kažką paprasto, elementaraus namuose – užsidėti natūralaus aliejaus kaukę plaukams. Pagaminti šeimai vakarienę ar kad ir tik sau. Kažką paprasto, elementaraus, nesudėtingo. Kažką tokio, ką galima sumesti į tarkim lėtaeigį puodą ir vėliau tiesiog suvalgyti skanaus, šilto maisto, nes jis teigiamai veiks.

Keliauti šiuo metu tinka tik į šiaurės rytinius kraštus, kurie gal šalti ir nelabai draugiški, tai vykti į kelionės, kurios sunkios ir sudėtingos, o ne skirtos maloniai praleisti laiką. Na pavyzdžiui, tinka keliauti į Rusiją, pasiryžus patirti įvairių išbandymų, o štai į Turkiją šalia baseino pagulėti netinka.

Šiandien be galo svarbu mylėti save. Gal tai banalus ir nuvalkiotas išsireiškimas, bet tai tokia diena, kurią be meilės sau bus labai sunku. Dabar neverta užsiimti pasaulio gelbėjimu, gelbėkite save, tada gal vėliau ir kitus galėsite. Šiandien reikia negalvoti apie praeitį. Labai griežtai. Nesakau, kad visam gyvenimui viską pamiršti, jeigu jums tai sudėtinga, tiesiog vieną dieną – t.y. būtent šiandien reikia galvoti tik apie tai, kas yra dabar. Jokių praeities atsiminimų, meskite juos iš galvos, jokių ateities planų. Tiesiog susitelkite į šią vieną akimirką. Kaip ten bebūtų, vis tiek tai diena – augimo periodas. O labiausiai paaugs tie, kurie sugebės giliai susitelkti į save, palepinti save, pagydyti save. Nereikia nieko sudėtingo, tiesiog šiandien reikia sau leisti viską, kas galėtų bent šiek tiek jus sušildyti, šiandien reikia, kiek įmanoma geriau savimi pasirūpinti. Šiandien neverta svarstyti, ko gi jūs norite iš gyvenimo. Šiandien reikia tiesiog ramiai išbūti. Bet kokia patirtis gali būti naudinga. O kūrybingi žmonės šios dienos potyrius netgi gali labai produktyviai išreikšti kūryboje.

Na ir trumpai apie didžiausias zodiako ženklų ydas. Dėmesio, ši informacija skirta besimokantiems astrologijos. Kaip kodinių žodžiu rinkinys. Siūlau pamąstyti apie tai ir atsakyti sau į klausimus „kodėl“. Savo mintimis galite pasidalinti su manimi ar astrologijos grupėje, į kurią įleidžiami pažengę besimokantys (visa informacija pamokose).

Avinas – amžinai gyvenimu nepatenkintas jogas.

Jautis – ėdrūnas.

Dvyniai – pletkų bobutė.

Vėžys – mama – alkoholikė.

Liūtas – pedofilas.

Mergelė – pedantas, linkęs į švaros maniją.

Svarstyklės – gyvena kartu su gumine lėle.

Skorpionas – serijinis žudikas.

Šaulys – pasiklydęs laike.

Ožiaragis – obsesinis – kompulsinis sindromas, pamišęs dėl punktualumo.

Vandenis – acto garintojas.

Žuvys – dykaduonis girtuoklis.

[:]

Eiti prie įrankių juostos