Konsultacijos

Lapkričio 20 – 22 d.

Na štai ir savaitgalis. Siūlyčiau dabar atsipalaiduoti ir pasigaminti kažko skanaus. Geriausia salotų 🙂 Nes tai tikrai ne persivalgymo dienos, bet atsipūsti nusipelnėte. Bendravimui irgi ne pats geriausias, dažnai liksite nesuprasti. Tarkim pasakius kažką nekalto galite sulaukti kaltinimu pašaipomis iš rimtų dalykų. Vis dar geriausia sėdėti namuose, vengti žmonių susibūrimo vietų. Galvoju, kad šiandien net vaikų į ugdymo įstaigą geriau neleisti. Tiesa, buvimas su jais sekins. Tai vis dar laikas kai virusui leidžiama gaivališkai siautėti, o imunitetai tarsi nusimeta skydus ir stoja prieš strėles nuogomis krūtinėmis.Dabar ne tik bus labai lengva apsikrėsti, bet ir susirgus išgyventi kur kas sunkiau. Tačiau tai tinkamas laikas profilaktiniams tyrimams. Nors aš nerizikuočiau lankytis medicinos įstaigose vien dėl padidintos galimybės apsikrėsti. Bus dar tų laikų. Tiesa, jei jums reikia reguliarios pagalbos, reguliarių vaistų paskyrimo, dabar kaip tik galite susidurti su sunkumais patenkant pas reikalingus medikus.
augiau būkite gamtoje, stebėkite ją. Žinoma, dabar neblogas laikas ir kultūriniam gyvenimui. Pavyzdžiui, kokią pilį aplankyti…na bet sveikata yra svarbiau. Lankykitės virtualiai.
Moterims rekomenduotina užsiimti fiziniais darbais. Jeigu mokate, galite net kambarius remontuoti, įrenginėti. Šiuo metu apskritai palankus laika įrenginėti būsimo vaikelio kambarį. Ne, su nėštumu tai nesusiję, tik su remonto darbais.

Avinas ir Liūtas bus konfliktiški, riesis dėl niekų, matuosis kaip sakoma…..b….O štai Šaulys gali būti miręs viduje. Turiu omenyje šaltas kaip ledas. Ir tuo džiaugsis. O Svarstyklės tuščiai liežuviu nemals, bus nusiteikusios meilei. Net jei tai ir geriausios draugės vaikinas.
Šiandien ir rytoj dar jausis neigiamas Veneros – Saturno aspektas. Tai iš to apribojimai, atidėliojimai santykiuose ir finansuose. Todėl reikia ramiai prisėsti ir pergalvoti šias savo gyvenimo sritis. Gal jau pats laikas kažką užbaigti (pvz: santykius), o kažką pradėti (pvz taupyti). Tačiau yra ir gerų dalykų – tai Saulės teigiamas aspektas su Saturnu. Jis padeda tvirčiau stovėti ant žemės, pasitikėti savimi, kovoti dėl savo principų, savo statuso. Saulė vis dar Skorpiono ženkle, tačiau sekmadienį ji jau pereis į Šaulį. Džiugina ir pasibaigęs Merkurijaus – Urano neigiamas aspektas. Dar verta paminėti, kad šeštadienį Venera pereina į Skorpiono ženklą, tai visai jis mūsų kol kas nepaleis. Mėnulis keliauja Vandenio ženklu, o sekmadienį pereis į Žuvis.
Na o kalbant į tolimesnę ateitį, tai jau kitą savaitę mūsų laukia paskutinis didžiosios trijulės pasispardymas – Jupiterio – Saturno sąjunga, kuri piką pasieks gruodžio 11 d. O tada mus pasitiks tokia bjaurastis kaip Marso – Plutono neigiamas aspektas, kuris piką pasieks per Kūčias. Bet apie tai mes pakalbėsime vėliau.

Natūraliosios medicinos šalininkai neretai teigia, kad augalai gydo viską. Tai nėra tiesa, tačiau iš ties augalai turi gydomųjų savybių, kurios gerai veikia konkrečius organus:

1) Širdžiai – kinrožė mažina cholesterolio kiekį, imbieras plečia kraujagysles, ginkmedis gerina kraujotaką, gudobelė stimuliuoja kraujagyslių plėtimąsi.
2) Kepenims – krapai veikia valančiai, rugiagėlės aktyvina veiklą, rožių žiedlapiai irgi, ciberžolė tinka ligų prevencijai.
3) Stuburas – paprika veikia stiprinančiai, imbieras mažina uždegimą, mėlynojo iriso šaknis atpalaiduoja po per didelio fizinio krūvio, kiaulpienė tinka esant tinimams.
4) Kasa – bijūnai tinka esant infekcijai, kiaulpienė skatina tulžies veiklą, ciberžolė veikia antiuždegimiškai.
5) Smegenys – ashwagandha puiki prevencinė priemonė smegenų veiklos sutrikimams, rozmarinas padeda aiškiai mąstyti, mėta irgi stimuliuoja mąstymo procesus, bazilikas padeda esant protiniam nuovargiui, levanda ramina, muskatas veikia kaip antidepresantas.
6) Šlapimo pūslė – šilinis viržis tinka infekcijų prevencijai, urlijos sėklos veikia kaip diuretikas, dilgėlė veikia valančiai.
7) Plaučiai – garstyčių sėklos veikia antiuždegimiškai, čili tinka esant burkimui, tinimu, anyžių sėklos kovoja su infekcija, aguonų sėklos padeda esant astmai, o mėta padeda kvėpuoti.
8) Žarnynas – kraujažolės padeda sudirgus žarnynui, veikia raminančiai, kalendros sėklos tinka žarnyno ligų prevencijai, drakono kraujas tinka esant pilvo pūtimui, imbieras ramina skrandį.
9) Inkstai – eukaliptas tinka inkstų ligų prevencijai, kardamonas veikia apvalančiai, dedešva tinka prie uždegimo.
Tai ką aš rašau nėra siūlomas gydymas, taip kaip jūs negalite patys sau skirti antibiotikų, taip jūs negalite ir patys gydytis žolėmis. Kiekviena situacija turi būti vertinama individualiai ir parenkama tinkama žolė bei jos kiekis. Todėl tuo tikslu reikia kreiptis į praktikuojantį žolininką. Aš tik užvedu ant kelio, koks yra augalų pasaulis. Nes niekas nedraudžia domėtis dėl savęs, galbūt net kils noras nuodugniai pažinti augalų pasaulį. Patikėkite, jis įspūdingas ir savyje talpina viso pasaulio gerumą. Jis idealiai tinka siekiant nesusirgti ir paprastai gamtoje gyvenantys žmonės yra pakankamai sveiki. Tačiau tradicinė medicina irgi vaidina svarbią rolę. Kai jau sergama, dažniausiai be jos neapseinama, jei liga sunkesnė. Be to, jei visą gyvenimą gyvenate Vilniuje ir nesitraukiate iš jo net savaitgaliais, staigus perėjimas prie natūralaus gyvenimo būdo jums netgi labai pavojingas. Žmogaus organizmas prisitaiko prie aplinkybių, kuriose jis funkcionuoja ir kitokiai adaptacijai jam reikia laiko. Tarkim po šešerių metų vienkiemyje aš dirbu lauke kompiuteriu nuo penkių ryto ir visi baisisi, kaip tau nešalta, juk lauke vos plius vienas. Nešalta. Aš taip įpratau. Bet neįpratusiam tai ir plaučių uždegimu gali baigtis. Tačiau žingsnis po žingsnio galima savo gyvenimą keisti. Patikėkite, jis kitoks už betoninių miesto sienų 🙂

Magija tai priežasties – pasekmės dėsnio meistriškas valdymas asmeninės valios ir sąmoningumo dėka.

Gero savaitgalio 🙂

https://www.delfi.lt/1000receptu/receptai/vmg-zaibiskos-salotos-su-lasisa.d?id=64632067

Eiti prie įrankių juostos