Konsultacijos

Lapkričio 19 d.

Saturnas jau beveik beveik Vandenio eroje. Tą bus galima pastebėti ir politikoje. Į valdžią ateina kitokie žmonės. Stebėdama žvaigždes nuo savo nuomonės atsiriboju. Puiki praktika puikybei pažaboti. Todėl be jokių man patinka ar nepatinka, sakau, kad būsima naujoji Vyriausybė yra gerai. Bus ji patvirtinta ar ne, bet žingsnis yra geras. Nes jis kitoks ir neįprastas ir tai yra būtent tai, ko reikia Vandenio erai. Ožiaragio eroje turėjome apgailėtinus bandymus primesti diktatūrą, gilias biurokratizmo apraiškas, valdymą kumščiu į stalą ir dabar galime matyti būtent tai ko reikia (nebūtinai tai, ko norisi). Pats žodis liberalas yra Vandeniškas terminas. Į žodį konservatorius nekreipiu dėmesio, nes paskutinė valdančioji partija, mano nuomone, buvo konservatoriai iki pat kaulų smegenų. Blogąja prasme. Kažkada ji padarė tikrai gerą dalyką – parodė, kad supykę žmonės gali pasirinkti kitaip. Tačiau tas kas sėkmingai pradeda, papūtus vėjui kita kryptimi, senos geros vagos gali ir nebeišlaikyti.
Žvelgiant į situaciją iš ezoterinės pusės, aš stebiuosi tik dėl to, kokios galingos kai kurių žmonių įžvalgos. Vienas nuostabus asmuo dar 2015 metais pasakė „
On the day of execution only women kneel and smile“. Ir aš niekada nesuabejojau, kad ta diena ateis. Nes jis visada sakydavo tik tiesą. Ezoterikoje yra toks terminas Šventoji Nuotaka. Ji turi septynis veidus ir tai panaši trejybė kaip krikščionybėje: šviesos mergelė, karališkojo kraujo motina bei spindinčios tamsos dama. Pastaroji dar vadinama juodąja nuotaka, Sophia Nigrans. Pasikviesdami Sophia Nigrans mes galime išlaisvinti save iš tamsos gniaužtų. Sophia Nigrans tai tarsi prieštaravimas išankstinėms nuostatoms, prielaidoms, lūkesčiams. Ji pati yra nušvytimo dvasia, griaunanti teisuolių iliuzijas ir išlaisvinanti iš visų vergijos pančių. Ji veda mus į tamsią naktį ir mistinę mirtį, per kurią atgimstame šviesoje. Iš esmės tai tobulas grožis ir šventumas. Jei atveriate jai savo protą ir įsileidžiate ją į savo širdį, ji jums dovanoja tikrąjį gyvenimą ir pažinimą. Tai kuri gi iš mūsų trijų mergelių taps Sophia Nigrans Lietuvai?

Na o dabar apie šiandien. Tradiciškai rekomenduoju būti daugiau lauke, stebėti kaip aušta ir leidžiasi Saulė, idealu jei turite savo namą ir galite būti palaimingoje vienatvėje jo kieme. Būkite daugiau vieni. Šiandien tokia savotiška diena, gali pasirodyti, kad aplink jus vien buki žmonės labai švelniai tariant. Gali apimti nostalgiški atsiminimai, mintimis bėgsite per pastaruosius kelerius metus ir daugybę įvykių, kurie per tą laiką įvyko. Na gal ir nieko keisto, nes ir laikas visai nieko gero. Tikrai patariu susilaikyti nuo visų įmanomų kontaktų, nevaikščioti po parduotuves. Šiandien Mėnulis keliaus pro didžiąją trijulę. Tai infekcijoms, pandemijai čia lyg žibalas į liepsnojančią ugnį. Arba kitaip tariant labai pavojinga diena. O bendravimui apskritai ne kokia. Susilaikykite ir nuo socialinių tinklų. Jei rašote kažką svarbaus, būkite atidūs, parašytas darbas gali  dingti dėl neaiškių techninių nesklandumų, žioplumo ir pan. Bendraukite su šunimis, jie dabar bus geriausia paguoda. O šiaip tai labai gera diena darbui su savimi. Jeigu pradėsite kaltinti, teisti, kritikuoti, pasakykite sau stop ir pabandykite suvokti, kokios gi žaizdos viduje verčia jus taip elgtis. Jei jausite pyktį, pavydą, gailestį sau, sustokite ir paklauskite savęs, kokį gi pūlinį jūsų viduje tai slepia. Mokykitės kituose pamatyti savo žaizdas. Mokykitės prisimti atsakomybę už savo emocijas ir reakcijas, surasti savyje, kas verčia jus kaltinti kitus. Būkite sąžiningi su savimi, savo baimėmis, ieškokite tiesos, nesislėpkite nuo savęs po pykčiu kitiems. Taip pat tai gera diena burtis Taro ar kitais būdais, pavyzdžiui, kavos tirščiais. Nors diena ir sunki, bet ji vis tiek gali padovanoti naują viltį.

Atsargiai su Liūtais, jie gali bjaurėtis jūsų dėmesiu, bet kai nusisuksit, isteriškai jo reikalaus. Žuvys šiandien bus tingios. O Avinas nervingas ir net nebandykit jo nuraminti pasiūlydami pailsėti, poilsis jį tik dar labiau sunervins.
O šiandien siūlau meilės praktiką (meditaciją). Tam reiks trijų žvakių – rožinės, žydros ir geltonos. Uždekite rožinę ir sakykite: aš esu meilė, aš esu mylima ir mylinti. Mano meilė manyje yra begalinė. Pastovėkite ar pasėdėkite ramiai šiek tiek, pabandykite pajausti kaip jus visą užlieja meilė ir ramiai sklinda po visą kūną.
Uždekite žydrą žvakę ir sakykite: Meilė yra mano vidinė švytuoklė. Ji leidžia man išlikti ramiai siaučiant audroms  ir tvirtai stovėti vėtrų metu. Keletui minučių pabandykite įsivaizduoti savyje vidinę švytuoklę savo kūno centre ir pajausti jos jėgą, suteikiančią jums jėgų stovėti vis tvirčiau.
Uždekite geltoną žvakę ir sakykite: aš esu stipri ir kupina meilės, todėl skleidžiu džiaugsmą ir laimę tiems, kurie šalia manęs. Keletui akimirkų pabandykite įsivaizduoti kažką, kas priverstų jus šypsotis.
Žvakės užpučiamos. Meditacija baigiama linksma muzika. Šią meditaciją reikia kartoti kasdien tuo pačiu laiku iki žvakės sudegs 🙂

Na o dienos pamokslą norėčiau užbaigti kažkur kažkada girdėta mintimi, kuri, sakyčiau, labai į šios dienos aktualijas: drugelis yra toks gražus, tik todėl, kad vikšras buvo toks drąsus…

https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/simonytes-sarasa-ims-geneti-nauseda-daliai-kyla-rizika-o-kai-kuriu-pajudinti-tiesiog-neimanoma.d?id=85764825

Eiti prie įrankių juostos