Konsultacijos

Lapkričio 19 d.

Šiandien reikia įdarbinti rankas. Gal iškepti ir dekoruoti, kokį nepaprastą tortą? Na taip, savaitės vidurys, bet tai galėtų būti Kalėdinio torto repeticija arba maloni staigmena kolegai. Ai tiek to, galima ir pačiam suvalgyti, vis tiek miegančių meškų metas žemėje. Geriau kepkite, nes į pasimatymus eiti neverta. Ypač su nepažįstamais vyrais, su kuriais susipažinote internetu. Per didelė rizika pataikyti ant kokio serijinio. O jeigu šiandien susirašinėjimo draugas jums pradės kelti keistų įtarimų, tiesiog jį blokuokite. Nors šiandien kaip tik mintys apie partnerį ar potencialų partnerį gali tapti tikru apsėdimu ir kilti noras kreiptis kažkur, kad permatyti jo ateitį, jo vidų, imtis kažkokių veiksmų, kad pririšti jį prie savęs. Kaip ir sakiau, metas tam ne visai tinkamas. Gal geriau grįžkite prie pradėto kepti torto.Tai geras laikas kažką baigti. Ne tik santykius su susirašinėjimo draugu, bet ir darbą. Pavyzdžiui, priimti sprendimą išeiti į pensiją. Net jei tai išankstinė pensija. Visai neužilgo ir tikrai į mūsų gyvenimus ateis įvairių pabaigų laikas, o jis gali būti gan sudėtingas, todėl jei nebepakenčiate savo darbo, dabar kaip tik laikas su juo atsisveikinti visiems laikams. Šiandien tinka laiką leisti gamtoje, ypač miškuose, vaikščioti palei upę ir pan. Net ir Nėries krantine pasivaikščiojimas Vilniaus centre būtų į naudą, na o jei galite sau jį leisti miške, praeiti pažintiniu taku, tai išvis fantastika. Būti lauke, gamtoje dabar būtų labai gerai, tai ne tik tiesiogine prasme, bet labiau simboline tarsi paskutinės šiltos dienos prieš šaltą žiemą. Ypatingai veiksminga būti gamtoje vienumoje, tarkim užsiimti joga, medituoti, o gal tiesiog pasportuoti.Išnaudokite jas tinkamai, kaip reikiant save palepinkite ir tam tinka iš esmės bet kas – keliauti, žiūrėti filmus, skaityti knygas, sportuoti. Na ir mokytis astrologijos dabar puikus laikas 🙂 Bet jūs galite rinktis ir kitokį kelią, pavyzdžiui, nuvykti pas močiutę į kaimą arba pailsėti į atokią kaimo turizmo sodybą, o kam tai visai nepriimtina, nepraloš išvykęs į prabangią, kupiną komforto ir puikaus maisto kelionę. Bet aš galvoju, kad nėr didesnio apsivalymo nei visiškoje tyloje keliauti miško takais.
Už dviejų dienų, t.y. lapkričio 21 d. Merkurijus baigs savo retrogradinį judėjimą ir vėl judės pirmyn atnešdamas savotišką išblaivėjimą pritemusioms mintims. Deja, neilgai trukus po to sulauksi dar nemalonesnio svečio – Marso. Teoriškai tai tarsi ryžto ir drąsos planeta, gaila, kad ji tokia nedraugiška. Tai laikas, kuomet aplinkiniai tarsi pradeda kalbėti jums nesuprantama kalba. Šiuo metu jis kaip tik įžengė į Skorpiono ženklą ir yra dar bjauresnis nei įprastai. Keletą mėnesių jis trypčiojo diplomatiškose Svarstyklėse, todėl dažnas konfliktas tiesiog baigdavosi sukąstais dantimis ir pasistumdymu tarpduryje – jūs eikite pirmas, o ne tik po jūsų (kad galėčiau bent mintyse smeigti peilį į nugarą). Kitaip tariant buvome ganėtinai civilizuoti. Deja, deja, Marsas ką tik nusimovė šilkines pirštines ir pasiėmė inkvizicinius kankinimo įrankius. Bet kol kas jis dar tik ruošiasi veiksmams, todėl šiandien dar palikime jį ramybėje. Vis tik ruoštis tam reikia ir kaip jau ir minėjau, kol kas tiks visokios stipraus lepinimosi priemonėmis. Net jei jūs stačia galva pasinėręs į dvasinį tobulėjimą ir gyvenate askezėje, padėkite dabar tą sudėtingą talmudą į šalį ir verčiau paskaitykite kažką lengvo bei pasakiškai mistiško, pavyzdžiui, kaip užmegzti draugystę su fėjomis ar kokiomis kitokiomis būtybėmis. Skorpionas atstovauja maginę mistiką, jam patiks, jei tuo užsiimsite. Skorpionas nėra religingas, jokiais būdais. Jis magijos atstovas. Jo religija yra absoliuti. Jo dievai neturi vardų ir visi turi visus vardus. Jis juodas, bet jam tai nebaisu, nes jis žino, kad tik tamsoje gali gimti šviesa. Jis griauna ir pastato iš naujo. Todėl ir jūsų gyvenime jis gali sugriauti dabar visus religinius įsitikinimus, kad į jų vietą pastatytų naujus. Tai toks laikas, kuomet kai kurie žmonės supranta, kad jie negyvena sau. Jie atėjo tarnauti kilniam tikslui. Jie mato pasaulį tarsi iš viršaus ir iš įvairių pasakojimų, religijų bei legendų sugeba sudėlioti viena didelį paveikslą. Žmogaus, prabudusio tikslui akys pradeda spindėti neįtikėtinu gilumu. Jis atitolsta nuo žemiško gyvenimo, nes tampa tarsi bite iš krištolinių avilių, nešančia šviesą ir žinias. Todėl jei per ateinančius keletą mėnesių jūsų visas pasaulis grius, jūsų viduje siautės audros, neišsigąskite. Gal iš kirmino jūs virstate bite. Joks gimimas nebūna lengvas. O Plutono griaunanti jėga planuoja kaip reikiant savo pulkus papildyti.
Bet grįžtant į žemę, dar noriu paminėti, kad  šiandien tinka atlikti namų smilkymą. Na tie plonyčiai smilkalai iš maximos nebūtų vertingas pasirinkimas. Ten tiesiog cheminių alergenų šaltinis. Rinktis reikėtų natūralias medžiagas – šalaviją, rozmariną, dragon’s blood smilkalus. 
Winter is coming….

Eiti prie įrankių juostos