Konsultacijos

Lapkričio 17 d.

Šiandien šiek tiek apie vakcinas. Arba kodėl reikia skiepytis. Arba kodėl tradicinė medicina yra gerai. Aš suprantu, kai toks antivakserių siautėjimas, sunkoka nepasimesti. Todėl aš norėčiau kalbėti tik faktais. O faktai yra tokie: kadaise buvo ligų, kurių plitimas buvo nevaldomas ir tai buvo laikai kai oras buvo švaresnis, maistas grynesnis, žmonės daug dirbo fiziškai tai kaip ir turėjo kur kas geresnį imunitetą nei mes turime dabar. Tačiau vis tiek mirdavo masiškai. Galime imti konkrečius pavyzdžius. Pavyzdžiui, raupai. Arba pasiutligė. Ar žinojote, kad paskutinis pasiutligės atvejis Lietuvoje buvo nustatytas 2018 metais kai pasienyje su Baltarusija buvo aptikta nugaišusi lapė? Toks keistas sutapimas ar ne, kad liga ėmė nykti kai laukiniams gyvūnams buvo pradėtas mėtyti jaukas su vakcina, o naminiai gyvūnai privalomai skiepijami? Dar toks įdomus sutapimas, kad kol kas nepavyko sutikti antivakserio, kuris įkandus pasiutusiam gyvūnui norėtų demonstruoti tvirtą imunitetą ir nesiskiepyti 😀 Tai gal tie skiepai ne taip jau ir blogai? Dar vienas toks populiarus mitas, kad natūrali medicina egzistuoja tūkstančius metų ir jei žmonija sugebėjo su ja tiek laiko išgyventi, vadinasi ji geriau nei tradicinė. Mhm…o kokia buvo tada vidutinė gyvenimo trukmė? Kiek mirdavo vaikų dar kūdikystėje? Kiek mirdavo žmonių nuo paprasčiausio apendicito, kurio niekas neoperuodavo? Aš kartą susidūriau su įdomiu reiškiniu antivakserių grupėje. Man ten buvo bandoma įrodyti, kad apendicitą galima gydyti ir be operacijos, tik su antibiotikais. Ir taip, tokia praktika išties egzistuoja, bet matomai patys antivakseriai pamiršo, kad antibiotikas gi tradicinės medicinos blogasis produktas 😀 Nors ką gali žinot, gal jie ten apendicito atveju valgo natūralius pelėsius 😀 Tai tiek šios dienos pamokslo. Gal kažką tai paskatins susimąstyti. Ir aš jokiais būdais nesu prieš natūraliąją mediciną, kurią ir pati šiek tiek išmanau bei nuolatos gilinu savo žinias. Tai iš ties stebuklingi vaistai į sveiką sielos gyvenimą, jie gali padėt atrasti gyvenimo džiaugsmą iš naujo, gali jus sustiprinti. Tačiau, jei žolelių arbata galima sėkmingai gydytis paprasčiausią peršalimą, to nepakaks sergant rimtesnėmis ligomis. Fantastika, jei jūs grūdinatės ir net žiemos sezonu kasdien įlendate į ledinę jūrą. Tai milžiniškas energijos ir geros nuotaikos pliūpsnis, nebekalbant jau apie valios ugdymą ir organizmo ištvermę. Bet tai negarantuoja, kad jums niekada gyvenime neprireiks tarkim chirurgo, odontologo ar kito specialisto pagalbos. Ir visi jie dirba tradicinės medicinos rėmuose. Taip kad nebūkite hipokritais, nustokite keikti tai, ką jums pasaulis duoda ir išmokykite vertinti galimybę gyventi 80, o ne 40 metų.
Na o dabar prie šios dienos. Tai sunkesnis laikas vaikams, ypač tiems, kurie negali lankyti ugdymo įstaigos, būrelių. Jausis didesnis irzlumas, nepasitenkinimas esama padėtimi. Suaugusiems tokia diena gali atnešti daugiau nei įprasta darbo ir pareigų bei didelį nuovargį. Bus intrigų, apkalbų, bjaurūs faktai lįs į paviršių, bet nebūtinai tai bus teisybė, o iš serijos tas tą pasakė. Todėl pasistenkite susitelkti į gražias akimirkas. O jei dabar tokių nėra, išsitraukite kažką iš mielo iš praeities. Bus nemalonių netikėtumų.
Uždaresnės bus Žuvys, stengsis nieko neįsileisti į savo asmeninę zoną.
Mėnulis šiuo metu keliauja Šaulio ženklu, vakare jis pereis į Ožiaragį. Venera sudaro neigiamus aspektus su visa didžiąja trijule. Tai prastas laikas socialiniam gyvenimui, bus noras išlaidauti, persivalgyti, girtuokliauti ir pan. Dabar tikrai neverta pradėti naujų santykių, nes jūs ženkliai nuleisite kartelę, ko niekada daryti neverta. Dabar tinkamas laikas nebent pasakyti „Ne“. Be jokių papildomų paaiškinimų. Saulė keliauja Skorpiono ženklu, visai nebedaug liko iki Šaulio mėnesio. Dabar toks augimo laikas, jis skausmingas, bet augti visada yra verta. Jau visai nebedaug liko iki naujosios Vandenio eros.
Na o šiandien išeikite ramiai pasivaikščioti palei vandenį, stebėkite antis arba tiesiog pabūkite kažkur užmiestyje, pakvėpuokite grynu oru. Gerai nuteiktų gaminimas, todėl galima parepetuoti, kokį sudėtingą ir superskanų Kalėdinį tortą išsikepti. O jei rankos niekam nekyla, galima tiesiog ramiai prisėdus stebėti žvaigždes. Žmonės, kurie pamilsta žvaigždes, pradeda gyventi visai kitaip.
Na o šiandien apie kvapus. Kvapai irgi gali labai gerai mus veikti. Ypač per natūralius smilkalus. Visada rekomenduotina smilkyti paruoštą natūralią medžiagą:
1) Stresą ir nerimą gerai vaiko kedro ir sandalmedžio kvapai, jie taip pat lėtina širdies plakimą, todėl tinka esant padidintam pulsui, ramina „nervus“, atpalaiduoja raumenis.
2) Lotoso ir rožių kvapai padeda sutelkti dėmesį, susikaupti, todėl labai tinka dirbant ir mokantis.
3) Frankincensė (bosvelija) veikia raminančiai, sukuria tokią raminančią atmosferą, labai tinka medituojant.
4) Nag champa smilkalai turi antibakterinį poveikį, valo orą. Tai tarsi sveikas maistas, jie veiksmingi sveikatai.
5) Mira padeda išvengti infekcijų, ji turi dezinfekuojančių savybių. Girdėjau, kad Kinijos ligoninėse ji naudojama steriliose vietose, siekiant dar labiau užtikrinti sterilumą ir dėl jos antibakterinių savybių.
6) Sergant depresija, tinka naudoti mano jau minėtą frankincensč arba bosveliją.  Ji aktyvina smegenų veiklą ir padeda kovoti su depresija.
7) Kūrybiškumą skatina algarmedžio smilkalai. Panašų efektą suteikia muzikos klausymas.
8) Pačioli ir levandų kvapas padeda kovoti su nemiga. Jie veikia labai raminančiai ir padeda užmigti, gerina miego kokybę, padeda atsipalaiduoti.
9) Seksualumą sužadina jazmino ir vanilės kvapai, tai galingi afrodiziakai. Be to jie suteikia pasitikėjimo savimi.
10) Skaudant galvai gali padėti rožių kvapas, jis sužadina smegenų veiklą, kelia seratonino kiekį.
Kvapnios dienos 🙂

https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/a-veryga-lietuva-dar-pasieks-anksciau-pirkta-gripo-vakcina-papildomos-siemet-nebus-56-1408762?utm_source=Facebook&utm_medium=post&utm_campaign=15min_Lapkritis&fbclid=IwAR1SF2L3DR_Eyl6HuWzq0GwrQ5erb4DEtic5gSTpFgDPA3BzHu43hKwGr6c

Eiti prie įrankių juostos