Konsultacijos

Lapkričio 16 d.

Šios dienos negatyvą galima malšinti menine veikla, pavyzdžiui, gaminant kalėdines dekoracijas – kalėdines gėlių puokšte ar žibintus. Išeikite ramiai pasivaikščioti mieste, dar geriau – užmiestyje. Skirkite dėmesio savo katėms, jos veiks raminančiai. Moterims šiandien rekomenduotina daugiau bendrauti tarpusavyje, palaikyti viena kitą, pasimėgauti karšta vonia. Šiandien tinka  šalia savęs laikyti Mėnulio akmenį, ametistą ar baltąjį kvarcą, rašyti emocijų žurnalą, deginti žvakes, gulėti vonioje su druskomis, daugiau būti tyloje. Šie dalykai veiks raminančiai.Geras laikas dvasiniam tobulėjimui. Bet prieš pradėdami šiuo keliu eiti nepamirškite, kad kelias į rojų prasideda pragare.

Diena ne iš lengvųjų, gali kilti noras svaigintis alkoholiu. Verčiau to nedaryti, nes tokiu metu lengvai įgyjamos priklausomybės. Reikėtų nepriiminėti sprendimų santykių srityje, jie bus pernelyg drastiški ir neapgalvoti. Jei šiandien norite keisti partnerį, palaukite ramiai keletą dienų. Gali būti, kad po jų toks noras dings. Prastas laikas ir politikams, politinėje erdvėje aktyviai vyks intrigos, užkulisiniai susitarimai, apgavystės. Šiuo metu vyrauja itin skorpioniškos energijos, bet jos gan konstruktyvios, jei nuspręsite visus nemalonius jausmus kažkur uždaryti ir pabandyt gyvenimą pradėti be jų. Visi blogi vidiniai dalykai bandys lįsti į paviršių, tačiau dabar jūs galite sąmoningai uždaryti jiems duris visam laikui. Ir nesidalinkite paslaptimis 🙂 Paslaptis geriau užrakinkite devyniais užraktais. Nevertinkite kitų, jūs tikrai nieko nežinote apie žmogų tik skaitydami jo įrašus socialiniuose tinkluose. Gali būti nesusipratimų vien dėl skirtingų terminų vartojimo.

Vandeniai gali jaustis ignoruojami, ypač antrųjų pusių, vieniši Vandeniai šiuo metu gali jausti šeimos trūkumą. Na o geroji žinia visiems, kad pagaliau, po trijų su puse mėnesio išsekimo, žemų energijų, konfliktų, nelaimingų atsitikimų ir kovų dėl valdžios, Marsas jau nebe retrogradinis.

Ar žinote, kad spalvos stipriai veikia jūsų savijautą? Apsupdami save konkrečia spalva, mes galime koreguoti kaip jaučiamės:
1) Raudona – didina adrenalino kiekį, aktyvina, todėl jei jos per daug, ji gali sukelti stresą. Ji provokuoja pyktį ir frustracijos jausmą. Didina pulsą, žmogus pradeda tankiau kvėpuoti, automatiškai ji suteikia ir daugiau energijos, greitina medžiagų apykaitą, greitina kvėpavimą, kelia kraujospūdį.
2) Mėlyna – ramina protą ir mintis, lėtina medžiagų apykaitą, ramina ir kūną, tačiau per didelis jos kiekis gali sukelti depresiją. Taip pat ji mažina apetitą. Mėlyni daiktai atrodo lengvesni.

3) Geltona – didina seratonino kiekį, automatiškai ji kelia nuotaiką. Tačiau per didelis jos kiekis gali sukelti išsekimo jausmą. Greitina medžiagų apykaitą. Ši spalva netinka kūdikių kambariui, jie tokiame kambaryje būna irzlesni. Tačiau suaugusiems ji sukelia malonius jausmus, suteikia nuotaikingumo.
4) Žalia – ramina akis, atpalaiduoja kūną, slopina stresą, gerina regėjimą, žalia apskritai turi gydantį poveikį, stiprina norą laikytis higienos,
5) Violetinė – skatina dvasingumą bei gilų mąstymą, taip pat didina seksualinį aktyvumą, tačiau jei jos per daug, ji gali sukelti niūrias mintis ir liūdnus jausmus, taip pat frustracijos jausmą.
6) Oranžinė – gerina protinę veiklą, didina apetitą (gali labai stipriai jį didinti), skatina didesnį deguonies įsisavinimą, automatiškai dėl to gerėja smegenų veikla ir našiau dirbamas protinis darbas.

7) Pilka – skatina nepastovumą, kuria viltis ir lūkesčius. O tai gerai ar blogai, labai priklauso nuo žmogaus esamos būsenos.
8) Balta – ramina, atneša sėkmės pojūtį ir norą jos siekti.
9) Rožinė – slopina pyktį ir nerimą, skatina moteriškumą.
10) Juoda – suteikia perspektyvos pojūtį, skatina minčių gilumą, lieknina vizualiai 🙂

Spalvingos dienos 🙂

Eiti prie įrankių juostos