Konsultacijos

[:lt]Lapkričio 15 d. [:]

[:lt]Tikėkimės ne už ilgo stos šalta žiema, kažkaip šiemet jau labai pasiilgau sniego. Na šalta gal nebūtinai – 30, bet kažkiek minuso su sniegu būtų jau pats tas.

O kol kas, šią nykią savaitę vis dar tęsiasi suartėjimo su gamta, konkrečiai gyvūnais laikas ir jis tęsis visus metus. Ypač tai pasijaus nuo kovo, kuomet Uranas, kuris šiuo metu trumpam dar grįžęs į Avino ženklą kelia audras, vėl pereis į Jautį. Tačiau net ir dabar, bet kokie veiksmai, leidžiantys priartėti prie kitų gyvybės rūšių (išskyrus ateivius), skatins vidinį žmogaus progresą.
Šiuo metu labai pažeidžiamos kojos, ypač pėdos, todėl pats laikas pasirūpinti gerais batais. Šiandien atsargiai vaikščiokite su aukštakulniais, stenkitės nesušlapti ir nesušalti kojų, plaučių ir kvėpavimo takų ligos dabar išgyvena geriausius laikus.
Tai labai sunkus laikas vaikams, ypač paaugliams, nes tarpusavyje bendrauti bus sudėtinga, išaugusi sunkių konfliktų rizika ne tik su bendraamžiais, bet ir su mokytojais.
Šiandien daugelis jaus padidintą jautrumą garsui, gali tiesiog erzinti didesni garsai, kitiems tai pasireikš klausos sutrikimais, nebūtinai rimtais. Gali tiesiog užgulti laikinai ausis ar pan.
Dabar tobulas laikas interneto troliams ir panašiems veikėjams. Fanatizmo jausmas auga iki maksimalios ribos, noras pasirieti irgi. O gebėjimas suvokti ir įsiklausyti, deja, nyksta kažkur tolumoje. Tokiu metu reikia saugotis minios, dabar laikas kai įsišėlusi minia bet kokias užtvankas nugriauna ir sutrypia viską savo kelyje, nesigilindama kas teisūs, o kas ne.
Keleto valandų bėgyje Marsas keis savo poziciją ir iš Vandenio, kuriame jau gerokai užsibuvo, pereis į Žuvų ženklą. Automatiškai žmonių ryžtingumas priblės, jie ims klaidžioti iliuzijose, nebepajėgs išlaikyti dėmesio. Tokį laiką geriausia išnaudoti svajonėms, savęs vidiniam programavimui, nes realiems veiksmams jėgų bus kur kas mažiau. Ryžtą išlaikys tik tie, kuriuos veda kažkokią tvirta dvasinė jėga, fanatiškas tikėjimas savo tikslu. Taip pat tai puikus laikas savanoriškam darbui, pasiaukojančiai veiklai, taip pat ir kovai dėl pažeistų teisių silpnesnių ir negalinčių apsiginti. Tačiau čia yra tikimybė ir tiesiog fanatiškos, beprasmės kovos su vėjo malūnais. Aišku, tai puikus laikas menininkams, kurie gali pajusti įkvėpimo antplūdį.  Na ir be jokios abejonės – tokiu metu vyrams bus kur kas lengviau meluoti moterims, apgaulės būdu įgyti jų pasitikėjimą.
Žmonės, kurių gimimo metu Marsas buvo Žuvyse galima savotiškai sulyginti su drambliu – grėsmingas išoriškai, bet su didele širdimi viduje. Paprasta tokiems žmonėms labai trūksta ryžtingumo, tačiau kol Marsas keliaus Žuvų ženklu, jie savyje jaus didesnę jėgą. Vis tik tokie žmonės didžiausias kovas laimi meilėje, mene ar religijoje, tai ir dabar šiose srityse juos lydės jei ne sėkmė, tai bent jau kur kas didesnis užsidegimas veikti.
O visiems kitiems iki Kalėdų bus idealus laikas užsiimti menais, dvasiniu tobulėjimu, labdara ir gerais darbais. Kartu su Jupiteriu Šaulyje tai idealus laikas dvasiniam tobulėjimui ir jis duos didžiulius rezultatus. Deja, bet tai ir aukų laikas, savanoriškų aukų. Tokiu laiku dažną gali aplankyti suvokimas, jog kažkokie jo veiksmai netinkami. Tai savanoriškų aukų laikas. Jas aukoti turite patys, gyvenimas už jus to nedarys. Ir paprastai tai aukos meilei, ypač aukštesnio dvasingumo vardan. Pavyzdžiui, tokiu laiku gali aplankyti suvokimas, kad santykiai su susituokusiu asmeniu griauna kitų žmonių gyvenimus ir brandi išmintis leis iš jų pasitraukti nepaisant skausmo. O gal tai bus sprendimas atsižadėti kažkokios galimybės, kad likti arčiau itin pažeidžiamo šeimos nario. Pabrėžiu, tokiu laiku auga mūsų sąmoningumas ir aukas aukojame mes patys. Kažkada ateityje jos atlygins kitokiu, kokybiškesniu suvokimu.

[:]

Eiti prie įrankių juostos