Konsultacijos

Lapkričio 15 d.

Turime labai neblogą savaitgalį, ypač šeštadienį ir sekmadienį. Reikėtų kažko aktyvesnio, bet ne per daug. Na pavyzdžiui, krepšinio varžybas per TV pažiūrėti. Pačiam žaisti tai gal tingėsis. Dar galima tingiai apsipirkinėti. Pavyzdžiui, būsimai vasarai. Tinka kažkas ultra madingo, pavyzdžiui, tos keistos formos kelnės 😀 Sėkmės spalvos balta ir juoda.Taip pat geras laikas daryti spalvotą tatuiruotę, ypač su prasmingais užrašais, posakiais, jie ir tikrai neš savo prasmę.Tai sėkmingos bendravimui dienos, jomis galite maloniai pabendrauti su jums visai nepažįstamais žmonėmis, kad ir tiesiog gatvėje.Tai puikus laikas užsiimti aplinkos dizaino darbais. Ypač profesionalams.

Tai sudėtingesnis laikas vaikams, ypač kūdikiams. Jiems gali kilti sveikatos problemų. Pagrinde tai pasireiškia tais atvejais, kuomet vaikutis ir taip ligotas, pavyzdžiui, gimęs ne laiku. Todėl vaikams skirkite ypatingą dėmesį. Be to nebūtinai tai gali būti sveikatos problemos, tokiomis dienomis vaikai gali tiesiog kažkuo priblokšti, tėvus gali įskaudinti kažkas susijusio su vaikais ir jie ims trokšti keršto „kenkėjams“. Būna, kad tokiu metu nutinka kažkokie įvykiai, kurie vėliau būna plačiai nušviesti žiniasklaidos.
Ryškesnis tai laikas Svarstyklėms, kurios desperatiškai trokš pinigų. Na bet jei šiai dienai tai labiau troškimas, tai galiu pažadėt, jog maždaug už savaitės ir tikrai kažkas sėkmingo gali joms nukristi.O kalbat apie visus kitus, tai retrogradiniui Merkurijui einant į pabaigą, dabar toks gali apimti savotiškas protinis atsipalaidavimas. Kaip sakoma jausmas….ai po….Tokiu metu prašmatni ir viešumoje šmėžuojanti dama gali tiesiog nustoti sukti galvą sau dėl to kaip ji atrodo ir pasirodyti susivėlusi, tarsi ryte net nebūtų pažvelgusi į šukas. Kitas gal jau natūraliai gyvenimo apipešiotas šiomis dienomis gali tiesiog atsipalaiduoti ir kaip sakoma ant visko…Žinoma, po įtampos tai yra gerai. Reikia tik nepamiršti, kad per didelis atsipalaidavimas ir tapimas valkata yra gan lygiaverčiai dalykai. Gatvėje dėl rimtų priežasčių atsiduria tikrai mažai žmonių. Kiti ten todėl, kad jiems buvo pernelyg p…Ir yra. Tarp kitko Mėnulio pilnatis Jautyje jau praėjusi, tačiau mes vis dar turime Veneros (Jaučio valdovės) neigiamą sąjungą su Neptūnu (rytoj jos nebesijaus). Saulė vis dar Skorpiono ženkle, todėl turėkite omenyje, kad tai didžiųjų iliuzijų diena. Toks savotiškas apgaulingas laikas ir jei per pilnatį vėrėsi tiesos, dabar ant jų gali būti užtrauktos dvigubos užuolaidos. Įsitikinimai iškreipti. Tai gali kelti įvairias baimes. Einantiems dvasingumo keliu, tai laikas, kuomet atsiduriama priešais tamsų mišką, kuriam knibždėte knibžda dvasiu. Tai iliuzijų miškas, jame nieko nėra. Tačiau net ir žinant, kad tai tik drąsos išbandymas, kova su iliuzija, daugumai toks išbandymas bus per sunkus. Iš kitos pusės tai taip jau yra, kad kol žmogus neiššliauš iš šešėlio, jis taip niekad ir nesupras, kokia ryški ir šilta Saulės šviesa. Tik kurį laiką pabuvojęs vienišu po akmeniu gali suprasti, kokia saldi yra kitų draugija. 
Tai tiek trumpai šiandien. Man penktadieniais rašyti sunku 🙂 Per daug dienoje jaučiasi artėjančio savaitgalio kvapas. O plius tai tingusis savaitgalis. Pats tas laikas, kuomet galima drąsiai sau leisti porą dienų prieš televizorių prislopintoje šviesoje. Pasimėgaukit, prieš akis jau visai kitokios dienos.
Tingaus laiko!

Eiti prie įrankių juostos