Konsultacijos

[:lt]Lapkričio 13 d. [:]

[:lt]Prastoka diena, jei jūs nesate eilinis darbuotojas, o aukštesnio rango vadovas. Šiandien galima apsijuokti valdžios akyse, kažkur nesėkmingai pasirodyti, prisidaryti gėdos ir pan. Tačiau tokie dalykai nebus labai juntami eiliniams darbuotojams. Rekomenduočiau tiesiog šiandien daugiau šypsotis, būti taikiau nusiteikusiems, nes tai puikus priešnuodis galimiems bendravimo nesklandumams. Nieko gero ir viešiems asmenims, jų veiklos sferoje vyraus sumaištis, užnugariniai žaidimai, netikėti ir nemalonūs konkurentų ėjimai bei pan.

Tai neblogas laikas jau keliaujantiems, t.y. esantiems labai toli nuo namų, pavyzdžiui, kituose žemynuose, kažkur tarkim Pietų Amerikoje. Tik šiandien reikėtų vengti ekstremalių pramogų, pavojingų išvykų, verčiau šią dieną paskirti kulinarinei kelionės daliai. Irgi geriau vengiant kažko ypatingai egzotiško. Verčiau rinktis kažką saugesnio – tarkim vietinės kavos degustaciją, o ne kokios nuodingos žuvies valgymą.

Šį vakarą geriausia paskirti buvimui su vaikais, ypač tolimesnės kartos, tarkim anūkais, jei jau tokių turite. Tokiu būdu pasirūpinsite net dvejomis kartomis – leisite pailsėti vieniems ir turėsite progą arčiau pabūti su kitais.

Šiandien labai prasta diena meilei. Gali kankinti stiprus ilgesys, nuovargis ir nusivylimas, noras patirti visai kitokias emocijas, gal net labai desperatiškas. Šiuo atžvilgiu diena gali būti itin kankinanti. Bet nerekomenduočiau aktyviais veiksmais bandyti taisyti padėtį. Vis tiek kažkur kažkas nesigaus, nepavyks ir t.t. Jau kuris laikas tęsiasi šis bjaurus periodas meilei ir dar šiek tiek jis pabus. Nuo gruodžio 9 d. situacija keisis. O šiaip tai skorpioniškos dienos jau visai į pabaigą ir netrukus sulauksime žymiai linksmesnių dienų. Lapkričio 22 d. Saulė pereis į Šaulio ženklą, kartu atnešdama palengvėjimą ir geresnę nuotaiką. Beje, ar žinojote, kad Skorpionas yra pats paslaptingiausias zodiako ženklas? Net jei jis apie save ir galvoja kitaip, tačiau iš tikro sugeba atskleisti kitiems tik kokį vieną procentą savo minčių.

[:]

Eiti prie įrankių juostos