Konsultacijos

[:lt]Lapkričio 12 d.[:]

[:lt]Šiandien, rytoj yra susilpnėjusio imuniteto dienos. Todėl bus lengva susirgti, taip pat stipriai sveikata gali blogėti jau sergantiems. Tačiau tai puikus laikas tuo, kad galima nustatyti ligos priežastį ir imtis sėkmingai jas šalinti.

Tai tokia lengvo nepasitenkinimo, nedidelio susierzinimo diena, tarsi niekas nebus malonu, niekas nedžiugins, nors nieko labai blogo ir nevyks. Pavyzdžiui, žiūrėdami filmą, galvosite, kad tuščiai gaištate laiką tokioms kvailystėms ir pan.
Tokiu laiku reikia skirti daugiau dėmesio senukams, na bent jau pabendrauti, jei įmanoma ir padėti kažkuo.
Tokią dieną mes matome iškreiptą vaizdą daugelyje gyvenimo situacijų, todėl kito žmogaus veiksmai gali būti suprasti visiškai neteisingai, ypač dalykiniuose santykiuose, taip pat aukštesnių pareigūnų veiksmuose. Todėl tai itin blogas laikas politikams, net ir geri jų ketinimai atrodys netinkamai ir kels minčių apie paslėptą klastą.
Dažnai studijuojantys astrologiją nesupranta, koks skirtumas tarp Saulės ir Mėnulio ženklų. Tačiau aš verčiau parašysiu šiek tiek apie jų derinius.
 Ugnyje + Ugnyje – Ugnies ženklai yra linkę kontroliuoti viską savo gyvenime, jei dar ir Mėnulis toks, tai žmogus bandys kontroliuoti net menkiausias savo gyvenimo smulkmenas.
 Ugnyje + Vandenyje – toks derinys gerokai susilpnina Ugnies ženklo jėgą, todėl toks žmogus norės žymiai mažiau dėmesio ir pompastikos, kartais netgi norės vienatvės.
Ugnyje + Ore – bus sunkiai nuspėjamas, gali nei iš šio nei iš to nuspręsti, kad laikas sprukti ir viduryje nakties nutraukti santykius, be jokios galimybės kažką pakeisti.
 Ugnyje + Žemėje – skirtingai nei aniems trims variantams, šiam būdingas kankinantis kaltės jausmas. Ugnies perfekcionizmas ir Žemės kaltės jausmas lems, kad žmogus save skaudžiai baus ir smerks net už mažiausias kaltes.
Tiesiog reikia turėti omenyje, kad Mėnulio ženklas koreguoja asmenybę savo ženklo bendraisiais bruožais. Todėl studijuojant astrologiją yra taip svarbu labai gerai išmanyti zodiako ženklų specifiką. Šį kartą aprašiau tik dalį derinių, jei mokotės pas mane, galite man siųsti savo derinių versijas diskusijai, kokie jie turėtų būti. Pabrėžiu, tai specifinė informacija, kurią suprasti reikia ir papildomų žinių. Pasitaiko atveju, kad mano pateikiamą informaciją, kuri visų pirma skirta studijuojantiems astrologiją ir neturi nieko bendro su zodiako ženklo aprašymu, žmonės pateikia kaip kažkokią nesąmonę – štai pažiūrėkite, aš juk visai ne toks. Bet problema ne neatitikimuose, o tiesiog, kad būdamas arkliu, jūs bandote sau pritaikyti mechaninio variklio schemą. Natūralu, kad tai nesuveikia.
Na o pabaigai noriu parekomenduoti vieną knygą, nesakau, kad ji pretenduoja į absoliučią tiesą, tačiau joje galima atrasti ir tinkamų minčių sau čia ir dabar: 

[:]

Eiti prie įrankių juostos