Konsultacijos

Lapkričio 11 d.

Savaitę pradedam sportiškai. Puiki diena sportuoti, ypač tinka kažkas elegantiško, pavyzdžiui, sukti lanką, gimnastika, labai tinka joga ir pan. Tai ne grubaus sporto diena, tai diena, kuomet reikia rinktis tas šakas, kurios mus daro lankstesniais ir grakštesniais. Taip tai ideali diena eiti į švietėjiškus kultūrinius renginius, geriausia kamerinėje aplinkoje. Net jei visiškai nesinori šiandien kažkur išeiti iš namų. Blogiausiu atveju bent jau lauke pabūkite. Tai visiškai netinkama diena bejėgiškai sudribti ant sofos po darbų. Ypač tiktų ilgas pasivaikščiojimas su šunimi, nes šiandien šunims irgi reikia skirti daugiau dėmesio – daugiau bendrauti, ilgiau vaikščioti, kažką skanaus nupirkti. Kai žmonių gyvenime vyksta ryškios, aktyvios dienos, šunys irgi jas jaučia energetiškai ir tai jų viduje sukelia stiprų jaudulį. Nors jis ir teigiamas, bet vis tiek tai savotiškai stresas, todėl ir reikia daugiau dėmesio, kad tą stresą slopinti.Tai labai svarbi diena žmogaus asmenybei, tokią dieną galimos labai ryškios vidinės transformacijos. Labiau materialia žemiška prasme, kuomet tarkim nereikšmingas tylenis staiga prasikala iš lukšto ir pademonstruoja puikias lyderio savybes ir pan. Automatiškai tai gera diena ir toms vidinėms, mistinėms transformacijoms. Žmonės labai dažnai ieško tos mistikos išorėje – skaičiuoja karmas, bando daryti stebuklus ir t.t. Bet išorėje stebuklų nėra, juos galite rasti tik savo viduje. Ir šiandien puiki diena naujiems suvokimams. Šiandien puiki diena pasižiūrėti į save. Stebuklai kyla iš vidaus, ne iš išorės. 
Pati sėkmingiausia diena ši yra Avinams, nes jų gi visa esmė yra tokia – lėkti, bėgti, skristi, pramušti galvas siena. Gal sunkiau bus lėtesniems ženklams, nes Merkurijus, kuris vis dar retrogradinis, šiandien irgi bus tarsi spraginamas mikrobangėje (jungiasi su Saule) ir lygiai taip pat protinis aktyvumas bus išaugęs. Vieniems ta minčių gausa bus naudinga, kitus ves iš proto. Bet visumoje tai teigiamas efektas. Merkurijus Skorpione – vadinasi tai gilios mintys, be to jis gan pozityviai įsitaisęs tarp Saturno ir Plutono. Tiesa, žmonėms, kurie serga sunkiomis psichikos ligomis, toks laikas vis tiek nelengvas. Mąstymo procesų didelis intensyvumas sukelia atkrytį. Fizinis aktyvumas šiandien yra gan geras priešnuodis, bet kaip ir sakiau, reikia rinktis elegantiškas, grakščias sporto šakas – sukti lanką, šokti, bent jau dainuoti ar rašyti. Šiuo metu, jei kovojote kovas su savo artimaisiais, ypač broliais/seserimis, reikia sustoti, atsitraukti, pažiūrėti į situaciją iš šalies. Tai diena, kuomet iš griuvėsių gali pakilti tvirtas mūras. Ypač jei žengsite pirmą žingsnį. Panaši, tik ne tokia stipri Merkurijaus padėtis bus dar kartą gruodžio antrą dieną, kuomet jis jau judėdamas tiesiai tuo pačiu keliu grįš atgal. O iki tol tai vidinių ieškojimų, naujų tiesų sau ir kitiems laikas. Jei turite kažką kažką prisipažinti (kalbu ne apie meilę), dabar pats laikas. Tiesa, tai nėra būtina. Aš visada manau, kad šventas melas yra daugiau negu tiesa. Bet iš esmės viskas priklauso nuo žmogaus vidinės situacijos. Vieni moka nešiotis paslaptis ir nieko blogo dėl to nejaučia, kitus tai slegia taip, kad nebeįmanoma gyventi. Taigi jei jūs iš antrųjų, dabar tinkamas laikas paslaptis atskleisti. Tačiau nepamirškite, kad noras išpažinti savo nuodėmes yra ne dėl žmonių, kuriems jus kažką blogo padarėte, o tik dėl savęs paties. Ne visiems reikalinga yra tiesa, daugelis žmonių renkasi verčiau nežinoti. Tačiau į klausimą, kurį variantą rinktis, galite atsakyti tik jūs patys, nes tik jūs patys geriausiai pažįstate savo artimuosius ir žinote, kas jiems geriau. Kartais geriau nežadinti miegančių šunų, o kartais tiesiog būtina paleisti juos nuo grandinės.
Na bet grįžtant prie šios dienos, jei jūs tas laimingasis, kurio sąžinė nereikalauja išpažinti jokių paslapčių, tai jums ši diena gali būti tiesiog miela. Tokią dieną tinka dovanoti ir pirktis sau mažytes puokšteles gėlių (ypač našlaičių, nors nežinau ar jos kažkur parduodamos), na bet kokiu atveju tinka visos tokios, kurias galima pamerkti į mažą porcelianinį puodelį. Taip pat tinka pirkti, dovanoti ir pan. mažiukus pliušinius meškiukus. Tai šios dienos simboliai. Jei norite kažkam praskaidrinti dieną, taip ir padarykite. Galite iškart su puodeliu 🙂 Tai tokia…miela pūkuota diena. Bendravimo diena, tinkama diena jungtis prie kažkokių grupių, padėti kitiems ir prašyti pagalbos pačiam. Beje, dar grįžtant prie puodelių. Tai ideali diena pirkti puodelį. Kažką tokio tik sau pačiam. Kažką išskirtinio, kas džiugins kiekvieną rytą. Galbūt pats laikas įsigyti Kalėdinį puodelį, kuris būtų ištraukiamas tik tam porai mėnesių į metus? 🙂 Mažos dovanėlės stiprina draugystę, kodėl šiandien nepabandžius sustiprinti draugystės su savimi pačiu?
https://www.facebook.com/2117401354978783/videos/344781216296122/

Eiti prie įrankių juostos