Konsultacijos

Planetos pirmame name

SAULĖ. Sėkmės kūdikis, eina per pasaulį aukštai iškėlęs galvą ir nepastebi menkų mirtingųjų aplinkui. Iš balos visada brenda sausas, jam sekasi, tačiau jis šito nevertina, nes sėkmės jam vis negana. Jis gimė, kad valdytų, karaliautų ir užkariautų. Sakote, kad šis žmogus užsiima netinkama veikla, yra kenkėjas? Cha, jūs tiesiog per menki suprasti, kokia dovana jis yra šiam pasauliui. Pvz.: moteris, užimanti aukštas pareigas valstybės tarnyboje, Saulės ir asc Skorpionas, asc Merkurijus (konjunkcija  su asc), bei Neptūno-Saulės konjunkcija (Neptūnas dar sudaro konjunkciją su antro namo kuspidu).  Na ir turime absoliučiai korumpuotą asmenį, negana to, kad Skorpionas pats savaime nėra tyros sąžinės, Merkurijus čia padėti tik sunkina, darydamas mąstymą gal klastingą ir nagelius lenktus į save, tai visiškai nepatikimas žmogus, negano to, nors specialybė su tuo nesusijusi, Merkurijus Skorpione suteikia gebėjimą tirti ir išaiškinti paslaptis, taigi ši moteriškė puikiausia įvairių paskalų rinkėja, kaip mat išsiaiškina visas bendradarbių paslaptis, užtenka menkos nuogirdos. Neptūnas (sąsajos su antru būstu lemia pragyvenimą iš kyšių), lėmė, jog ji susipainiojusi ir pasimetusi erdvėje ir laike, ji kaip mažas vaikas nuolatos kažką pameta, viską pamiršta ir krūva pavaldinių turi rūpintis, jog taip nenutiktų, beje, būtent dėl Neptūno ji (nors siela yra absoliučiai materialistė) jaučia stiprią trauką mistiniams-ezoteriniams dalykams, aišku ta trauka nėra stipriai išreikšta, ji pavyzdžiui nori horoskopų iš manęs, nori apsauginių žaisliukų iš bioenergetikų, tačiau į konkrečias rekomendacijas neatsižvelgia, ją tiesiog traukia šie dalykai. Na ir galiausiai Saulė, ši moteris, tikrai niekada nei akimirkos nėra pagalvojusi, kad ji daro kažką blogo, netinkamo, jos įsitikinimu ji labai sunkiai dirba tėvynės ir  žmonių labui, ją itin stebina žmonių piktybiškumas, pavydas jos atžvilgiu, jai atrodo, kad aplinkiniai yra neteisūs, nes jie nemato to gėrio, kurį ji atneša (realiai, kaip ir minėjau, tai žmogus-kenkėjas, visiškai nelinkęs į gerus ar bent pakenčiamai gerus darbus), negano to jai sekasi, lengvai laimėjo ne vieną bylą prieš save, nors atrodė, kad dėl surinktų įrodymų laimėti beviltiška, jokios valdžios permainos jos nepaliečia, iš bet kokios bėdos ji lengvai išsisuka. Kaip teigia ji pati, aš jaučiu, kad aukštesnė jėga mane saugo, kad man tiesiog negali nesisekti, ir, deja, ji teisi 🙂 matyt žvaigždės renkasi aklai 🙂

MĖNULIS. Gerietis, švelnus tipas, mielas, jautrus ir visų mylimas, jis gimė būti liaudies herojumi, jis spindi scenoje, jis myli, užjaučia ir globoja, jį lengva sugraudinti, lyg šios dovanos nepakaktų, dažniausiai žvaigždės jį apdovanoja ir puikia išvaizda.

MERKURIJUS. Intelektualas, bent jau pats tuo neabejoja, net jei Merkurijus Žuvyse (gal labiau tiktų „ypač“). Jis daug kalba, nuolatos juda, kas be galo erzina solidžius zodiako atstovus, jis viską žino ir nenustoja apie tai kalbėti,  jis pokštauja, juokauja, nesipiktinkite, verčiau pastatykite jį parado priešakyje, jis puikiai atliks karaliaus juokdario vaidmenį.

VENERA. Grožio karalienė, ji ne tik graži, ji dar švelni ir meniška, na tarkim muzikali, nebūtinai labai talentinga, tačiau labai žavi ir subtili. Beje, ar pastebėjote, kad dauguma Taurų yra puikios išvaizdos?

MARSAS. Karo dievas, tikrai, tikrai. Jis mėgsta mojuoti kumščiais net kai taikiai nusiteikęs, jis tiesiog palaiko formą, ginklai – mylimiausias žaisliukas. Jei turite vaiką su Marsu pirmame name, kuo greičiau užrašykite jį į kovos menų treniruotes, tai išvengsite rizikos netyčia gauti į nosį kai jūsų atžalėlė nebesugebės suvaldyti karingos energijos pertekliaus.

JUPITERIS. Blogiau negu Saulė, dar vienas sėkmės kūdikis, jam tiesiog negali nutikti nieko blogo, todėl jis sau leidžia viską. Jis labai netaktiškas, sakyčiau kvailai netaktiškas, taip ir norisi jį užtildyti, bet tik pabandykite padaryti tai jėga, atsimušite į nematomą sieną ir pats nukentėsite.

SATURNAS. Santūrusis, atsargusis, įtarusis. Jam neįmanoma įtikti, jam viskas blogai. Jis valdo, ir labiausiai jam patinka valdyti, tiesiog paminant kitus po savo padu. Apsaugo dieve, jei turite tokį viršininką, geriau tuomet nuolankiai tylėkite, jis nepakenčia nepaklusnumo, disciplina jo geriausia draugė. A, tiesa, jis neturi jumoro jausmo, taigi jei jūs Merkurijus, tiesiog užsisiūkite burną.

URANAS. Va čia tai daiktas, niekada neimkite į žmonas Uranės, ji niekada nebus jūsų žmona, kodėl? Nagi todėl, kad ji priklauso ne šiam pasauliui. Uraniečiai nuolatos keičiasi, persimaino, persigalvoja milijonus kartų į dieną. Ji pati pasiūlys jums vykti atostogų prie jūros, bet vos tik sukrausite lagaminus (ir jos, nes ji neturi laiko tokiems žemiškiems niekams), paaiškės, kad ji jau seniausiai persigalvojo ir skaudžiai įsižeis, jei išdrįsite tuo piktintis. Juk Uraniečiai atsidavę kilniam tikslui, kokiam? jie ir patys to nežino, jie tiesiog atsidavę kažkam, jų viduje vyksta svarbūs procesai, o jei jums leista būti šalia, džiaukitės už unikalią galimybę ir nedrįskite bėdavotis dėl savo menkų žemiškų problemų.

NEPTŪNAS. Lost in space, pasiklydęs visame kame tik įmanoma ar neįmanoma pasiklysti, vienintelis būdas atrasti kelią – alkoholis ar narkotikai. Jis irgi toli nuo realybės, nors paprastai turi puikią intuiciją ir yra pranašas iš prigimties. Jį paprastai kankina depresija ir jis trokšta pabėgti iš šio skausmingo  pasaulio, laimei dažniausiai bėga mintimis, tačiau būkite atsargūs, šis žmogus gali nespręsti pabėgti ir fiziškai.

PLUTONAS. Viena baisiausių pozicijų žmogaus horoskope. Sakau visiškai rimtai. Plutonietis palieka puikų pirmą įspūdį, jis toks malonus ir paslaugus, tačiau tik įsileiskite jį į savo gyvenimą ir pamatysite, kad įsileidote sadistą bei patologinį melagį, kuris amžinai viskuo ir visais nepatenkintas, serga sunkia paranojos forma bei yra nepaprastai valdingas, įtarus, viską girdi ir viską mato.

Eiti prie įrankių juostos