Uncategorized

KUR ATOSTOGAUTI ZODIAKO ŽENKLAMS 2014. I DALIS

Artėja atostogų metas. Tiesa, nebūtina atostogauti vasarą, tam puikiai tinka ir kiti metų laikai. Kiekvienas žmogus turi savo tam tinkamiausią periodą ir jis susiklosto panašiu laiku kiekvienais metais, bet tai galima nustatyti tik individualiai nagrinėjant žmogaus horoskopą. Todėl šį kartą tiesiog parašysiu į kokias keliones geriausia apskritai šiemet vykti zodiako ženklams.

Kurį laiką brandinus savyje tinklapio motersgrožis.lt redaktorės pasiūlytą mintį, tikėjausi pateikti visą sąrašą tinkamų vietų, bet paskui pagalvojau, kad žmonėms patinka konkretumas ir aiškumas. Taip gimė idėja parinkti kiekvienam zodiako ženklui būtent šiems metams tinkamiausią vietą atostogoms, kurios visiškai nebūtinai turi būti vasarą – ruduo tam irgi puikus metas. Kiekvienam ženklui pasiūlysiu dvi vietas šių metų atostogoms tiems, kurie gali sau leisti vykti toli ir tiems, kurių kelionės apsiriboja Europa. Ir tai bus tos vietos, kurios tiesiog patiks be jokios priežasties. Kad įsitikintumėte – tiesiog nuvykite.
Svarbu! Šis kelionių pasiūlymas nėra tapatus gimtadienio vietos parinkimui, siekiant keisti metinę prognozę. Gimtadienio vietos parinkimas gali būti atliekamas tik individualiai.

Avinas. Ekstremalių pojūčių mėgėją šį kartą siūsime į Kambodžą ir jei kuriam Avinui tai pavyks, be jokios abejonės, aš be galo pavydėsiu. Pamatyti Angkor Wat, apsilankyti naktiniame turguje Siam Reap mieste bei Sihanoukville paplūdimiuose ir naktiniuose klubuose, paragauti jų aštraus azijietiško maisto ir išbandyti šiurkštųjį keturių rankų masažą.
O tiems, kam Kambodža ne pagal kišenę, siūlau ramią kelionę į Daniją (reikia juk Avinui pailsėti nuo gyvenimo tempo) – aplankyti Amalienburgo rūmus, Bornholmo, Falster ir Farerų salas. Nuobodu? Visai ne, Avinui patiks Danijos natūralumas, senovės objektai ir gamta. Jis – žmogus paprastas ir natūralus, jam daug nereikia, todėl manyje glūdi įsitikinimas, kad Avinas, šį kartą atostogoms pasirinkęs Daniją, praleis laiką kur kas geriau nei Avinas, gulintis Turkijos paplūdimyje.

Jautis. Ech…turtingąjį Jautį siūsime į Australiją…Tokio pasirinkimo nebūtina daug komentuoti – juk Australijoje Sidnėjaus Operos rūmai (balsingojo Jaučio traukos vieta), Didysis barjerinis rifas, tikra palaima esteto akims, Brisbano miestas su begalinės įvairovės virtuve – tikra palaima zodiako ėdrūnui, Melburnas – vienas turtingiausių pasaulio miestų zodiako turtuoliui.
Tiems Jaučiams, kurie dar nespėjo sukaupti keliolikos milijonų, bet būtinai tą padarys ateityje (finansinė sėkmė jam tikrai yra prognuozuojama, Jautis pats turtingiausias zodiako ženklas, negana to – pats gražiausias ir laimingiausias – gera būti Jaučiu, kaip pvz.: turtingiausias Lietuvos žmogus Nerijus Numavičius kaip sykis yra Jautis), siūlau aplankyti Nyderlandus. Nyderlanduose yra miestelis Alkmaras, kuriame yra sūrių turgus, o kas dar gali geriau tai įvertinti nei gurmanas Jautis? Taip pat  Nydernalduose yra Alsmerio gėlių aukcionas, o Jautis, tikras gamtos vaikas yra didis gėlių ir grožio mylėtojas. O, kad žemiškasis Jautis bent kiek priartėtų prie dvasingumo, rekomenduotina aplankyti ir Amstelkring muziejų bei Amsterdamo istorijos muziejų. Na ir žinoma, Raudonųjų žibintų kvartalą – juk Jautis tikras meilės meno meistras.

Dvyniai. Dvyniams palanku vykti į Afriką, šiaurės rytų pakrantę. Ir ką jis ten rastų? Žinoma, Egiptą. Nors, atrodytų, šį kartą ne itin egzotiškai skamba kelionės pasiūlymas Dvyniams, bet būtent toje pusėje yra Hurgada. Tačiau Jūs galite išbandyti Safagą, Soma Bay ir panašios kultūros vietoves.
Panašu, kad likusiems Dvyniams nebelieka nieko kito, kaip rekomenduoti Hurgadą. Tiesa, reikėtų pasidomėti, kaip situacija Egipte, ar kelionės ten nepavojingos, tačiau į klausimą, kodėl būtent Egiptas, galima atsakyti taip: todėl, kad Egiptas kontrastų šalis, o tai – tarsi sielos balzamas be galo įvairialypiam Dvyniui. Šiam krašte gausu vietų, kur galima gauti įvairios naujos informacijos ir pažinti daug naujo, jei tik neplanuojate visą dieną pragulėti paplūdimyje viešbučio teritorijoje. Įvairovė plati – Gizos piramidės, Luksoras, Kairas, dykuma, Aleksandrija, minėtoji Hurgada, Safaga, Šarm el šeichas, Taba. Tai šalis, kurioje kalbama be perstojo, kurioje klesti prekybos ir derybų menas, Dvyniai kiauras dienas galės čia kalbėtis, derėtis, pirkti, o po to perparduoti Lietuvoje.
Suprantu, kad Egiptas ne Europoje, tačiau tūlo lietuvio sąmonėje tai tapatu Europai.

Vėžys. Nebus lengva įkalbėti Vėžiui išvykti toliau nuo namų (jau dabar girdžiu, kaip mano draugė Giedrė šaukia, kad tai melas). Aišku, negalima visų „matuoti pagal vieną kurpalį“, bet Vėžys nėra didelis keliautojas. Kad keliautų, jam turi būti patogu, todėl Vėžiui galima pasiūlyti Bahamų salas – prabrangu, daug vandens, šilta ir komfortabilu. Vėžys galės visas dienas gulėti ant švaraus smėlio ir mėgautis Saule bei vandeniu.
Itin sudėtinga surasti vietą Vėžiui Europoje, bet galiausiai apsisprendžiau – Škotija. Šis pasirinkimas toks, nes Škotijoje daug senovės, o tai mėgstama istoriko Vėžio sritis. Taip pat Škotijoje yra įspūdingas paplūdimys (Luskentyro), vandens Vėžiui būtinas atributas,o dar Škotijoje gyvena ežero pabaisa. Juk nesiūlysi vandens gyvūnui Vėžiui kariauti su ugniniais Kinijos drakonais.

Liūtas. Manau, dauguma neabejojame, kur galėtų keliauti zodiako valdovas – be abejo į savo gimtinę Afriką. Važiuokite į safarį Afrikoje, pavyzdžiui Seregenčio nacionalinį parką, kuriame galėsite sutikti savo egzotiškąjį giminaitį.
Na o tiems, kuriems safaris kol kas yra nepasiekiami toliai, siūlau Italiją, kuri sužavės ryškiomis spalvomis, išvysite daug klegesio ir šurmulio, mados didybę, ten jūs galėsite įsigyti madingiausių daikčiukų ateinančiam sezonui, flirtuoti su karšto kraujo vietos gyventojais. Italijoje karšta, daug saulės, daug romantikos, skanaus maisto ir apskritai visko daug. Pavyzdžiui, verta išbandyti pramogų parką Gardaland bei pajusti pavydėtinai aktyvų naktinį gyvenimą.

Mergelė. Mergelė šiemet keliaus į Braziliją. Nepavydėkite, jai reikia pamatyti Kristaus Atpirkėjo statulą, kuri kitų ženklų visai nedomina. Būtent Mergelei reikia išvysti kapueirą – nes tai ne vien tik kova, tai kova, kurios pagrindas loginis mąstymas, įžvalgumas, intuicija, apgaulė, gudravimas, aktoriniai sugebėjimai – tai, kas svarbu Mergelei. Neišdildomą įspūdį turėtų palikti ekologinės išvykos į Atlantinius miškus.

Na, o jei Brazilija per toli, rekomenduosiu Graikiją arba baltos spalvos šalį. Tarkim, Graikija, nes ten tiek daug baltumo – viena svarbiausių spalvų Mergelės gyvenime. Taip pat tokia šalis yra tinkama, nes čia daugybė mažų, jaukių tavernų, dominuoja sveikas maistas, galima keliauti dviračiais, bei išvysti Santorinį, kurio vien šviesus vaizdas tikra atgaiva švaruolės Mergelės akims. Žinoma ir todėl, kad čia saugu ir palyginus pigu.

 

Eiti prie įrankių juostos