Konsultacijos

Kritiniai gyvenimo taškai I

Na pavadinau šiek tiek pernelyg dramatiškai, tačiau faktas, kad tokie egzistuoja.  Trumpiau tariant tai neigiami lėtųjų planetų aspektai, iš kurių bjauriausios konjunkcijos. Apie viską iškart parašyti nepavyks, tai gal pradžiai apie bjaurųjį senį Saturną. Kodėl apie jį? Nes jis mirties, kančios, skausmo, skurdo simbolis. Saturnas mėgsta atimti ir paprastai atima, o ką jis atims, priklauso nuo to, kuria horoskopo dalimi jis keliauja ir ant kokios planetos „užlipo“.

Pradėkime nuo Saulės. Na pirmiausia toks dalykas gali kirsti per darbą, prestižą, reputaciją, sėkmę.  Na ir aišku per fizinį kūną, tokiu metu jūs galite rasti pirmąjį žilą plauką arba turėti problemų su kaulais ar dantimis. Mano atveju tokia konjunkcija susidarė 9 name, ko pasekoje ėmiau neapkęsti savo mokslo įstaigos ir nusimokiau, ghmz…tranzitas ėjo ir praėjo, o štai neapykanta liko…

Mėnulis. Ech….depresija…apatija…retesniais atvejais artimo giminaičio liga ar mirtis. Be to gali nutrūkti jūsų meilės santykiai, o esant blogam Soliarui, toks tranzitas gali tapti fatališku. Reikia pripažinti, kad aš nebepamenu, kas vyko manuoju atveju, galėjo ir nieko tragiško nevykti, nes tuo metu laipsnis į laipsnį su Saturnu judėjo Jupiteris, tačiau faktas tas, kad keliaudamas 7 namu jis man lėmė keletą metų absoliučios mergiškos vienatvės 😀

Merkurijus. Na pirmiausiai tai nelaimės kelyje, vairuojant, nesėkmės laikant egzaminus, neverta tokiu metu pirkti komunikavimo priemonių ar juo labiau naujos mašinos. Manoji krizė vos nesibaigė atleidimu iš darbo, tiesa mano atveju konjunkcija buvo ir su Saturnu bei 10 name.

Venera. Fe, blogiausia kas gali nutikti merginai – meilės pabaiga, man šiuo atveju sekėsi ir taip buvau viena 😀 tai ir pabaiga neatėjo, tačiau kitais atvejais šis tranzitas bent jau pablogina santykius. Rekomenduotina tokiu metu nesusitikinėti, tai padeda neutralizuoti piktą veikimą.

Marsas. Dar vienas pasibjaurėtinas periodas, tiesa bjauriausias jis vairuotojams, pilotams ar chirurgams, taip pat tiems, kurie linkę rizikuoti, tokiais atvejais nelaimingi atsitikimai beveik neišvengiami, nebekalbant jau apie susidūrimus su teisėsauga, nes tokiu metu ne tik norisi viršyti greitį, bet nagai tiesiog niežti kam nors gerai duoti į snukį.

Jupiteris. Tiesiog krizė, labiausiai jaučiasi verslininkams, prekybininkams.

Saturnas. Irgi tiesiog krizė, tik didesnė, bet kokios pastangos tebus vertos tiek, kiek Sizifo, bet verčiau jau stengtis, dabar ne metas tinginiauti.

Uranas. Blogiau negu Marsas, dabar prarandami geri draugai ir atrandami geri priešai.

Na šioje vietoje esu pertraukiama skubaus darbo, todėl atsisveikinu ir atidedu pabaigos aprašymą bei papildymą kitam kartui.

Eiti prie įrankių juostos