Konsultacijos

[:lt]Kovo 8 d. [:]

[:lt]Pradedam savaitę švente, bet iš manęs gražių žodžių nesulauksit :D. Ką gi, šiandien reikia ne darbais apsikrauti, o palepinti save kokiu serialu. Saulė jungiasi su Neptūnu tai puikiai tiktų kažkas apie globą ir rūpestį. Įdedu nuorodą žemiau 🙂 Šventės proga apsieikime be pamokslų 🙂

Tinkama diena įsigyti šuniuką. Ypač veislinį. Tinkama diena užsiimti santechnika, na tarkim naują dušą pasidovanoti ir įsirengti. Taip pat pirkti siūlus. Tinka tortus kepti. Tinka tvarkyti vaistinėles ir kitas spinteles, stalčiukus, ypatingai su asmeniškai dalykėliais, tarkim akmenėlių kolekcija ir pan.
Šiandien rekomenduotina daugiau miegoti, nors ne visiems taip pavyks. Gali varginti miego sutrikimai.

Netinkama diena tvarkyti mokestinius reikalus, ypatingai, jei dar jie susiję su užsieniu.

Dvyniai labai norės bendrauti, skubės visiems į pagalbą. Oro ir ugnies ženklai apskritai bus gerai nusiteikę, o štai žemės šį kartą bus ganėtinai grobuoniški ir linkę pulti iš pasalų. Geriausiu atveju laikysis atokiai kol anie du šventę šves.
Vėžys turės daug darbo, nebus tikras ar tokią dieną tikrai reikia tiek dirbti, o ne būti su šeima. Na išties šiandien visiems ženklams patartina daugiau laiko skirti šeimai, glaustis prie artimųjų. Blogus laikus visada lengviau išgyventi kartu, o ne po vieną, o geri laikai geriausi būna šeimos apsuptyje. Pasėdėkite prie liepsnojančios ugnies židinyje ar tiesiog karšto pečiaus. Išgerkite raminančios arbatos prieš miegą. Kodėl neišbandžius pasiflorų?  Jei nepatinka skonis, ją galima maišyti su melisomis ir ramunėlėmis.
Žinoma, yra ir kitokių kelių nei šeimos kelias ir dalis žmonių pasirenka gydyti, padėti, mokyti, kovoti, duoti, saugoti, padėti, matyti ir vesti kitus. Tai irgi garbingas kelias, jei juo einama su šviesa ir susitaikymu. Dažniausiai šiuo keliu eina moterys, lydimos nebent varnų ir katinų. Nors jos eina vienos, būtent jos nešasi moteriškumo karūną ant galvos. Jei pažįstate tokią moterį savo rate, nepamirškite jos šiandien pasveikinti su moters diena. Jeigu esate tokia moteris, priminkite sau, kad dvasingumas negali būti dėvimas kaip karūna. Nes tai būtų tik pataikavimas savo ego. Jei einate šiuo keliu, nes norite būti ypatinga, tai nėra jūsų kelias. Tai jūsų kelias, jei jame atrandate džiaugsmą tarnaudamos kitiems. Tai jūsų kelias, jeigu juo eidamos net skurde įžvelgiate auksą.

Na o pabaigai….norėčiau pasakyti, kad kiekviename žmoguje yra šviesos ir yra tamsos. O jūs į savo draugiją rinkitės tik tuos, kurie veda jus į šviesą. Net ir šalia geriausio žmogaus galima tapti blogu. Esmė ne koks žmogus yra, esmė, kokias savybes jis jumyse atskleidžia. Tai aksioma.

https://www.youtube.com/watch?v=fu6LX4Ieasg[:]

Eiti prie įrankių juostos