Konsultacijos

Kovo 6 d.

Kaip sakoma pavasaris džiugina, bet atšilimas skatina visokias „kvarabas“ lįsti iš pakampių ir šiandien didesnė rizika pasigauti infekcinę, užkrečiamą ligą. Tai vertėtų vengti masinių susibūrimų ir nuolat plauti rankas labai gerai. Verčiau šiandien atsidarykite drabužių spintą ir išsitraukite sukneles, paruoškite jas sezonui, šiandien romantiško įvaizdžio diena, tai jokia nuodėmė ir dar vieną nusipirkti. Vis tik geriau internetu, nes kad ir koks būtų puikus oras, tokią dieną verčiau lindėti namuose ir saugotis užkrečiamų ligų. Susilaikyti nuo pirkinių irgi sveika, nes tinkama diena ugdyti valią. Verčiau apgalvoti kaip suksitės su esamomis. Beje, šiandien tinkama diena pirkti akinius, tikrintis akis, tikslu įgyti naujus akinius ir pan. Tai gal verčiau investuoti į būtinus dalykus nei ne visai būtinus 🙂
Tai nėra labai geras laikas bendravimui, atrodytų diena lyg ir graži, tačiau dėl artėjančio Saturno su Plutonu, ore jau tvyro grėsmė, žmonės linkę peržengti ribas ir tai gali baigtis tikru karu. Turiu omenyje tarpusavio santykių karą. Ypatingai nerekomenduotina bendrauti su užsieniečiais bei kitataučiais.
Šiandien Mėnulio jaunatis Žuvų ženkle, ji jausis stipriau nei įprasta, kadangi tuo pačiu tai dar ir sąjunga su Neptūnu, Žuvų ženklo valdovu. Todėl ši diena tinka valyti tiek kūną, tiek sielą. Šiandien kūnas bus fiziškai jautresnis, išaugs intuicija. Gali kilti noras nutraukti kažkokius santykius, maištauti prieš įstatymų normas. Aš siūlyčiau stengtis nedaryti nieko ir bet kokia kaina išsaugoti ramybę. Nesiimkite jokių veiksmų iki rytojaus, rytoj jau viskas atrodys kitaip.
Dar vienas ypatingas įvykis – Uranas galutinai pereina šiandien į Tauro ženklą. Tai reiškia, kad per ateinančius septynerius metus mes patirsime šokiruojančius finansų/bankų/verslo sistemos pokyčius. Bus didelių pokyčių pasaulio ekonomikos sistemoje. Kadangi Uranas simbolizuoja naujausias technologijas, visai realu, kad pinigai materialiu pavidalu galutinai išliks ir liks tik virtualioje formoje. Tokiu laiku net nepajudinami dalykai pradės keistis. Pavyzdžiui, tūkstantmečius gyvavusios ir nepajudinamos religinės sistemos kaip reikiant subraškės. Tikėtina, kad tokiu laiku vis aktyviau kursis naujos žmonių bendruomenės, kurios norės tolti nuo civilizacijos ir priartėti prie gamtos. Turėtų labai aktyvėti ekologiniai judėjimai.Tokiu laiku užkietėję materialistai pajaus dvasingumo poreikį, o itin dvasingi žmonės stipriai priartės prie žemės. Ir neįmanoma prognozuoti ar tokiu laiku technologijos nugalės gamtą, ar gamta jas, tačiau vienas kažkuris šių scenarijų bus.Tai ypatingas laikas tiek astronomijai, tiek astrologijai. Neabejoju, kad čia sulauksime naujų atradimų. Pagrinde naujų žinių apie pačią žemę ir jos namus – Saulės sistemą. Greičiausiai išsiplės suvokimo ribos apie Saulės sistemos vietą galaktikoje, paaiškės kažkas naujo ten, kur atrodė, kad naujo sužinoti jau nebeįmanoma iki kiek viskas yra aišku. Galbūt pagaliau ateis laikas planetai, kuri pakeis Venerą Jautyje kaip anksčiau tai nutiko su Uranu, Neptūnu ir Plutonu. Viskas visada vyksta savu laiku, būtent tada kai žmonija jau pasirengusi naujiems dalykams jos egzistavime.

https://www.delfi.lt/sveikata/sveikatos-naujienos/tymais-ka-tik-sirgusi-kauniete-papasakojo-ka-teko-patirti-maniau-kad-tikrai-esu-apsaugota.d?id=80535803&fbclid=IwAR1Ni1o_yQ7OYjGiR3d4Je7WqNecIEuOVqub-arOH2Qc8XoB-vSg5enlLAw
Eiti prie įrankių juostos