Konsultacijos

Kovo 5 d.

Vis dar ramybės dienos, todėl tinkamas laikas vakarą praleisti tiesiog su geru filmu – drama, mistika ar trileriu. Prieš tai galima sau leisti apsipirkti, verčiau praktiškai – neužilgo (kovo 31 d.) Marsas pereis į Dvynius ir bus pats laikas pradėti sporto sezoną. Taigi dabar galima apsirūpinti sportinėmis kelnėmis ar pan. Šiandien sėkmės spalva – balta bei šviesiai pilka.

Kas liečia bendravimą, tai šiandien tokia perdėto dėmesio diena – atrodys tarsi esate po padidinamuoju stiklu. Tas dėmesys nebūtinai bus blogas, gali būti tiesiog įkyrus, pavyzdžiui, kažkas nuspręs jus apginti, nors jums to visai nereikia arba kažką kito už jus nuspręs, nes taip jums būtų geriau ir pan. Žodžiu, įkyroko ir bereikalingo dėmesio diena. Gali atrodyti, kad aplinkiniai kalba per garsiai, muzika skamba per garsiai, garso yra per daug apskritai. Kaip ir vakar, bus ironijos, sarkazmo (ypač konkurentų atžvilgiu), įvairių ateities pranašavimų, tarkim kolega jums pasakys, jog jo nuomone tikrai neprašykite paaukštinimo, nes niekada jo negausite. Iš esmės tai tiesiog kalakutiškų tauškalų diena, todėl neverta kažkokius žodžius pernelyg sureikšminti.

Saugokite ausis – užsidėkite kepurę. Šiandien jos silpniausia kūno vieta ir ligos ateina per jas.

Vakar jau minėjau, kad lėtųjų planetų priartėjimas prie Plutono pasireiškia sunkiu efektu. Šiuo atveju artėja Saturnas, tai dalykų – erų pabaiga. Vakar netekome dviejų žymių žmonių, kurie buvo tam tikros kartos simboliais – žmonių, kurių paauglystėje skambėjo Prodigy ir populiariausias serialas buvo Beverly Hills 90210. Ir iki pat gegužės „pabaigos“ efektas bus juntamas vis stipriau. O ta pabaiga gali pasireikšti nebūtinai mirtimis. Vėl gi, kaip ir minėjau, tai aktualiau ne pavieniui individui, o kartu, masių, visuomenės atžvilgiu.
Tiesa, tai labai prastas laikas meilei Skorpionams ir Ožiaragiams. Pastarieji vadovausis tik protu, logika ir bus šalti kaip ledas, o pirmųjų genialioji intuicija užšals, todėl bandydami klausytis proto balso, jie irgi darys grubias klaidas bendraudami su priešinga lytimi. Taigi šiems ženklams, geriau šiuos porą mėnesių užsiimti kažkuo kitu ir atidėti meilės reikalus į šalį.
Apskritai tokiu metu intuicija bus tarsi išjungiama daugeliui žmonių. Žmonės gyvens tarsi šešėlyje, turiu omenyje dvasinį regėjimą užgoš šešėliai, bus daug melo. Vis tik jeigu jus sugebėsite matyti kiaurai per rūko sieną, galite save pasveikinti – jūsų dvasinis progresas itin aukštas. Šiuo metu norintys tobulėti, turi skaityti ne ezoteriką, o filosofiją. Šiai dienai rekomenduočiau Platono  „Antrasis ir septintasis laiškai“. Norint eiti ezoterikos keliu, toli gražu neužtenka domėtis tik ezoterika. Lavintis būtina visapusiškai. Tik visapusis jus supančio pasaulio suvokimas leis eiti tinkamu keliu ir nenuklysti tolimais šunkeliais.

Beje, šiuo metu ypatingai stiprus Žuvų laikas (iki kovo 21 d.), kadangi Žuvų ženkle ne tik Saulė, bet ir Neptūnas, todėl šį periodą galite jausti stiprų norą laiką leisti gulomis ant sofos, prisigerti iki komos. Nerimas apims tokiose situacijose, kuriose tenka kažko laukti, pavyzdžiui, stovėti eilėje. Kai kuriuos gali varginti tokia apatija ar tinginystė, kad jie visą laisvą laiką praleis gulomis. Taip pat tokiu metu erzins garsai ir norėsis tylos. Na ir tai tikrai ne kovų laikas, tokiu metu daugelis tiesiog pasyviai pasiduos.

Rekomenduoju filmą vakarui:

https://www.youtube.com/watch?v=VW-F1H-Nonk&fbclid=IwAR2DfL9nIs19ZnE5G3a1OzrQ2dIitzrNh48arS21sK7zHJdawb4SXyV5cho

Eiti prie įrankių juostos