Konsultacijos

Kovo 31 d.

Paskutinė konjunkcija Saturne ir Lietuvos politikai kalasi pačias didžiausias vinis į savo karstą (nuoroda mano FB puslapyje). Kaip ir dažnai būdinga Ožiaragiui – jie demonstruoja absoliutų cinizmą nelaimės akivaizdoje. Atvirutės ir saldainiai jiems svarbiau negu žmonės. Bet mieli žmonės, jūs irgi turite suvokti, kad tai jūs lemiate ir leidžiate tokiems jus valdyti. Ir kai sekantį kartą eisite balsuoti – galvokite, ar tikrai norite balsuoti už tuos, kuriems jūsų gyvybė mažiau verta net nei popieriaus gabalėlis? Ar tikrai tokiems veiksmams dar galima sugalvoti kažkokį pateisinimą, pridengti juos neva tai teisės aktų ribomis ir t.t.? Nemanau. Manau, kad Vandenio era turi pagaliau pažadinti žmones iš vergiško letargo miego,prikelti kovai prieš engėjus. Ypač kai kova tokia paprasta – užpildyti popieriaus lapelį kai tam ateis laikas. Patikėkite, tai dar ne paskutinė jų grimasa.

Grįžtant prie šios dienos, tai gera diena okultizmui, pavyzdžiui, taro seansams ar kitiems būrimams. Gera diena lankyti įvairius muziejus, susijusius būtent su tuo. Taip, fiziškai tai neįmanoma, bet dauguma juk atvėrė virtualias duris. Pavyzdžiui, galite užsukti į Salem Witch Museum. Na taip, tam reikia anglų kalbos žinių, bet jei jų turite, galite labai praplėsti savo akiratį.
Tuo pačiu dar labiau suaktyvės įvairios sąmokslo teorijos ir dar lengviau bus joms pasiduoti, vakar apie tai rašiau plačiau, tai nebesikartosiu. Apskritai tai nelengva diena žmogaus psichikai ir ypač tiems, kurie kenčia nuo psichikos sutrikimų, būklė gali dar labiau pasunkėti. Tačiau fiziniame lygmenyje situacija gali šiek tiek netgi gerėti. Marsas perėjo į Vandenį taip sumažindamas aktyvumą Ožiaragyje, todėl gali viruso plitimo tempas mažėti ar susirgę greičiau sveikti.
Gera diena fotografuotis, ypač selfiams. Gera diena dirbti su nuotraukomis, t.y. seksis koreguoti jas programomis.
Ryškus aktyvumas Avino galvoje – visų pirma jis galvos apie seksą, pagrinde apie tai. Plius jis bus optimistas ir šiandien maksimaliai. Dar jis nepakęs idiotų. Absoliučiai. Na ir jis bus dosnus. Jei jums reikia pasiskolinti, prašykite Avino. Gal net padovanos.Vandenis tuo tarpu bus gan patenkintas pasauline griūtimi, jam seniai atsibodo gyventi toje pačioje santvarkoje, tačiau kol kas spindinčias akis bandys maskuoti akiniais nuo Saulės ir suvaldyti besiveržiančią šypseną.

Saulė keliauja Avino ženklu, Mėnulis Dvyniuose, vėliau jis pereis į Vėžio ženklą. Taigi pirmoji dienos pusė bus geresnė nei antroji. Bus daugiau optimizmo, o štai jam perėjus į Vėžį, vėl lankys niūros nuojautos, sakančios, kad ruoštis reikia blogiausiam. Rekomenduočiau šiandien neapkrauti savęs nauja informacija, ypač nuo pietų. Kaip ir minėjau, Marsas perėjo į Vandenio ženklą, kas reiškia dideles permainas, revoliucijas, pokyčius. Na vienas jis toks nebūtų galingas. Galią jam suteikia Saturnas šalia. Vadinasi Marso Vandenyje periode ir tikėtina labai greitai sulauksime kažkokios „sprogdinančios“ tiesos. Ypač kai už keleto dienų Marsas dar sudarys ir neigiamą aspektą su Uranu, o Jupiteris vis dar bu sąjungoje su Plutonu. Tai bus netikėtumų ir nebūtinai malonių dienos. Kažkokia tiesa atsiskleis. Marsas šiuo metu sudaro sąjungą su Saturnu, o dar Vandenyje – atėjo laikas socialinėms permainoms.
Už keleto dienų Venera pereis į Dvynius – bus didesnis noras skaityti, vis daugiau žmonių atras elektronines knygas. O šiandien vakare, kai Mėnulis keliaus verksminguoju Vėžiu, siūlau žiūrėti linksmas komedijas. Taip bus lengviau. Už keleto dienų Merkurijus darys sąjungą su Neptūnu ir mūsų protus vėl užlies migla. Na vien jau Jupiterio sąjunga su Plutonu yra tikrai reikšmingas dalykas, juolab, kad ji trūks neįprastai ilgai, nes sutampa su Jupiterio retrogradiniu judėjimu, kurio irgi sulauksime gan greitai. Taigi toks laikas tęsis iki liepos pabaigos ir dar kartą pasikartos lapkrityje. Taigi dienos ne stebuklas. Ir dabar pats laikas atsikratyti to žalingo įpročio, seniai užvaldžiusios mus visus – beprasmiškai lindėti internete. Atitraukite artimuosius nuo šios veiklos vien tam kad pasakytumėte kaip juos mylite, pasiūlykite jiems kitų užsiėmimų. Planetos reikalauja aukos – tai aukokite laiką prie interneto.
Dar šiek tiek apie karmą. Kas gi ta karma – karma yra dėsnis. Jūs negalite jos sukaupti, negalite jos valyti ir t.t. Pavyzdžiui, yra žemės traukos dėsnis. Tai reiškia, kad jei jūs paleisite kamuolį iš rankų, jis nukris ant žemės. Tik tiek. Jūs gi negalite sukaupti žemės traukos, negalite valyti žemės traukos, taisyti žemės traukos ar ne. Tas pats ir su karma. Tai tarsi mėtyti kamuolį. Jei mesite teisingai, jis įkrįs į krepšį ir sulauksite įvertinimo. Jei mesite neteisingai, jūs galite pralaimėti žaidimą. Jei mesite į kažką, kamuolis gali atšokti ir trenkti jums pačiam. Kitaip tariant vienas veiksmas lemia atoveiksmį. Tai nei kaupiasi, nei susikaupia. Jūs pakeičiate veiksmą, pasikeičia ir atoveiksmis. Taigi tai dėsnis, o prieš dėsnį kaip ir prieš vėją nepapūsi. Todėl savo paties labui reikia stengtis ramiai sėdėti ant upės kranto ir daryti savo darbelius. Jeigu jus kažkas įskaudino, tai ir sugrįš jam atgal kai tam ateis laikas. O jeigu būsite kantrus ir santūrus, dievai leis jums tai stebėti 🙂 Tik tiek. Čia kaip ir su mano paminėta politine situacija. Galima keiktis, rėkti, draskytis, nekęsti. Nieko tuo nepasieksite. Ateis laikas ir galima nebalsuoti už tuos, kurie jūsų net nelaiko žmonėmis. O visa kita jiems bus pridėta.
O dienos pamokslą norisi pabaigti maloniais dalykais. Visų pirma noriu atkreipti dėmesį, kad jei pirmosios karantinos savaitės žmonėms buvo kaip narkomanams abstinencijos sindromas, didesnė dalis jau pradėjo persilaužti ir bandyti prisitaikyti prie naujo gyvenimo būdo. O tą daryti būtinai reikia. Šiandien aš vėl siūlau skirti daugiau dėmesio vaikams. Padarykite iškarpų sąsiuvinį. Pamenate kaip tokius darydavome vaikystėje? Jaunesnės mamos jau ko gero to nebedarydavo, bet vyresnės tai darydavom tikrai. Klijuodavom į sąsiuvinį įvairias iškarpas ir smagius paveiksliukus bei nuotraukas. Tam galite panaudoti senus žurnalus, na netgi iš pinterest atsispausdinti gražių nuotraukų. Jūsų mažosios mergaitės bus sužavėtos 🙂

Beje, tai gera diena pirkti laukui skirtą virtuvės įrangą. Tarkim kokybišką pakabinamą puodą maistui virti virš laužo. Ir dabar pats laikas kažką gyvenime apversti patiems. Tarkim jūs visą gyvenimą buvote karjeristė, dabar pats laikas situaciją pakeisti ir tapti namų šeimininke. Patikėkite manimi – savo noru eiti lengviau. Gyvenimas savo noru einantį veda, o besipriešinantį – tempia.

Eiti prie įrankių juostos