Konsultacijos

[:lt]Kovo 30 d.[:]

[:lt]Traškanti braškanti situacija – logika ir sveikas protas neveiks, klausytis nurodymų nesinorės, dabar jau įgauna pagreitį laikas „kiekvienas už save“ ir „išgyvena stipriausi“. Daugelis tiesiog nusispjaus į ribojimus. Na kiek čia beliko kol vanduo užtvankoje pradės bėgti per viršų. Jau dabar maži upeliukai teka ir šiandien ji tik gilins vagą. Žodis reikia nebegalios. Valdžia pati užsikabino sau kryžių ant kaklo toleruodama lygesnius nei lygūs. Ir nežinau, ką jūs darysite toliau? Apsupsite miestus kariškių sienomis? Noras judėti bus pernelyg ilgesingai stiprus. Bet kelionėms laikas tikrai prastas, ypač kelionėms į užsienį. Sakyčiau net ne tai, kad prastas, jūs tiesiog rizikuosite gyvybėmis. Rekomenduotina nekeliauti iki kol Merkurijaus – Neptūno aspektas neišsisklaidys, ypač į pietines ne Europos sąjungos šalis. Na kaip Egiptas ar pan. Šiandien geriau likti namuose, ramiuose apmąstymuose – apgalvoti savo praeitį ir įvertinti save už tai kiek praėjai, priimti savo dabartį tokią, kokia ji yra, be jokių išlygų, nurimti ir su pasitikėjimu pažvelgti į ateitį. Užlieti save meile ramioje meditacijoje. Gyventi šiandien reikia ramiai. O jeigu rašote knygą, šiandien idealus laikas tam. Rašyti galima nebūtinai knygą, jeigu auginate daržą, šiandien geras laikas „rašyti“ sigiles jame. Pavyzdžiui, dėlioti jas iš akmenų. Na čia jau būtų tokia korekcija, bet vis tiek. Kažkada jau rašiau, kas yra sigilė – tai tam tikras ženklas, kurį galite susikurti patys, pavyzdžiui, sėkmei. Na galite gi tiesiog pagooglinti sigil 🙂

Šiandien tinkama diena atnaujinti garderodą, vadovaujantis impulsu „o kaip gražu“. Patartina rinktis klasikinį stilių, pilką ir juodą spalvą. Na kunigiški stilingi kokybiški marškiniai yra geriau nei dvidešimt pigių spalvotų suknelių.Šiandien labiau norėsis bendrauti, bet vis dar galioja vakarykštės bendravimo temos, todėl siūlyčiau apsiriboti mandagiais pasisveikinimais.
Avinas bus labai energingas.
Šiandien ganėtinai mistiška diena. Bet ar visiems ta mistika reikalinga? Kur nuveda ezoterikos kelias? Juk matome eteryje žmones, kurie labiau primina psichiatrijos ligoninės pacientus nei pusdievius. Iš ties tai kelias, kuris labiau primena nėrimą į triušio olą. Niekas negali pasakyti, ką ten rasi. Gal rojaus sodus, o gal kaip pūkuotukas tik įstrigsi pusiaukelėje? Ezoterika nėra tik knygų skaitymas. Tai gilūs vidiniai pokyčiai, bet kas tada jei akys atsivers vaizdui, kurio matyti visiškai nesinori? Atgal užsimerkti jau nebepavyks ir su tuo teks gyventi visą gyvenimą – išmokti gyventi su žmonėmis kai juose matai visą jų purvą. Sustingi suvokimui, kad tiek laiko išeikvojęs naujam matymui, dabar turėsi iš naujo mokytis pamatyti purve grožį. Pamatęs sukrečiančiai neteisingą, kreivą šleivą pasaulio struktūrą pasitraukti gyvenimui į gamtą, bei augant naujam suvokimui grįžti, kad naujomis akimis pamatytum chaosą laikantį tobulas formas. Bet ir kokiais keliais jūs eisite ar klystkeliais klaidžiosite, kartą žengę į triušio olą, toliau jau eisite visiškai vieni, neskaitant retkarčiais sutinkamų laikinų palydovų. Vis tik jei esamo vaizdo jums nebepakanka, šiandien laikas ieškoti naujų. Ypač per knygas, pabandykite įsiklausyti į intuiciją ir išsirinkti naują knygą. Galbūt ji ir taps tuo trupinių takeliu į triušio olą. Jei nežinote kur pasukti, aš visad siūlau išbandyti Manly P. Hall knygas.

Gero skaitymo :)[:]

Eiti prie įrankių juostos