Konsultacijos

Kovo 3 d.

Jei vakar buvo kačių diena, tai šiandien šunų. Išeikite ilgesniam laikui su mielu draugu pasivaikščioti. Tinkama diena įsigyti šunį, katę irgi 🙂 O šiaip tai diena tokia nieko ypatingo, gali apimti nuobodulys. Ji labiau tinkama askezei, todėl graužiančio lino drabužis šiandien labiau tiks nei kažkas patogaus. Tokią diena atsiveria anksčiau paliktos spragos. Todėl reikia skirti daugiau dėmesio vaikų lavinimui, ypač tinka juos mokyti kažko naujo, pavyzdžiui, fotografuoti. Diena apskritai palanki fotografijai, tiksliau jos studijoms. Tokią dieną reikia sau priminti savo pasiekimus, įveiktas kovas ir sunkumus. Kaip sugebėjote pakilti net kai atrodė, kad tai neįmanoma, net jai tik buvo išlipimas ryte iš lovos. Kiek kartų norėjote pasiduoti, bet ir vėl išgyvenote dieną. Niekada nereikia nustot eiti. Ir lyginti save su kitais. Kiekvienam jo kova pati sunkiausia.

Saulė keliauja Žuvų ženklu, kaip ir minėjau tai savotiško vidinio egzamino diena. Ir kai kuriems šiandien gali tekti pereiti virš bedugnės linu. Mėnulis keliauja Dvynių ženklu. Vidurdienį jis sudarys nemalonų aspektą su Saule. Pats laikas atsiminti per pastarąją jaunatį sau duotus pažadus ir ketinimus ir imtis juos aktyviau įgyvendinti. Keleto dienų bėgyje Saulė jungsis su Neptūnu, dvasingiems žmonėms tai bus ryškus įvykis. Kaip stipri galimybė priartėti prie kitos erdvės. Visumoje tai gan ryškus mėnuo, nemažai naujų darinių ir rokiruočių danguje. Poryt Venera pereis iš konfliktiškojo Avino ir kur kas taikesnį Jautį. Taigi santykiai darysis ramesni. Bet šiandien ji dar neigiamame aspekte su Saturnu, todėl galimi nemalonūs pokalbiai, konfliktai, nenoras atlikti privalomas pareigas. Tiek Avinas, kuriame yra Venera, tiek Saturnas, kuriame yra Ožiaragis yra valdingi ženklai, mėgsta kontroliuoti ir dominuoti, taigi tai kovų metas. Nei vienas nenorės nusileisti ir kovos dėl savo autonomijos.

Kovo 4 d. retrogradinis Merkurijus grįš į Vandenio ženklą ir sudarys teigiamą aspektą su Venera, kuri pereis į Jaučio ženklą. Taigi vis tiek gali būti daugiau ginčų, žodinių iššūkių. Nors jie bus švelnesni. Venera Jautyje slopins ugnis ir gesins skraidžiusias žiežirbas, konfliktai pamažu spręsis, kils noras suartėti, pratęsti giminę pasirūpinti namais, norėsis pastovumo.

Kovo 8 dieną Saulė jungsis su Neptūnu, O Venera su Uranu, tai bus svajonių, iliuzijų metas, Merkurijus vis dar retrogradinis, todėl svajonės nebus konstruktyvios. Tačiau toks laikas geras mistikams, medituoti, kurti, nors Jaučio ženklas tą procesą vis tiek slopins ir stengsis įžeminti.
Kovo 9 d. Mėnulio pilnatis Mergelėje ir Merkurijus baigia retrogradinį judėjimą. Nors tradiciškai pilnatis yra sunkesnis laikas, šį kartą ji tarsi atneš naują pradžią, jausmą tarsi seni dalykai užsibaigė ir galima judėti į priekį.
Kovo 11 d. Saulės teigiamas aspektas su Jupiteriu. Puikus laikas, ką jau čia ir besakyti. Tai tarsi Žuvų vandenys palies išdžiuvusią Ožiaragio žemę, kurioje šiuo metu Jupiteris ir pradės tikrą pavasarį širdyse.
Kovo 14 d. Marso teigiamas aspektas su Neptūnu iliuzijas pavers realiais planais.
Kovo 16 d. Merkurijus vėl įžengs į Žuvų ženklą. Vėl gi tai nauji vėjai.

Kovo 19 d. Saulės teigiamas aspektas su Saturnu, abu jie savo ženkluose gyvuoja paskutines dienas ir tuoj tuoj Saulė pereis į Avino ženklą, o Saturnas – Vandenio.

Kovo 20 d. pavasario lygiadienis, Saulė pereina į Avino ženklą, o Marsas jungiasi su Jupiteriu. Marsas Ožiaragyje egzaltuoja, tai jo stipri padėtis. Taigi tai bus augimo, plėtros, gerovės laikas.
Kovo 22 d. Saturnas pereina į Vandenio ženklą, po dvejų metų Ožiaragyje. Neabejotinai tai paveiks intelektinę sritį, nes Vandenis tai komputeriai ir visatos protas. Populiarus skiedalas, kad Saturnas yra ir Vandenio valdovas, tačiau tai neatlaiko jokios kritikos ir su realybe neturi nieko bendro. Vis tik sunki našta, kurią nešėme paskutinius porą metų, ims lengvėti. Merkurijus sudaro teigiamą aspektą su Uranu, tai puikus laikas komunikuoti, gydyti žodžiais. Veneros teigiamas aspektas su Neptūnu, o Marsas jungiasi su Plutonu. Meilei šios dienos gali būti tiesiog magiškos. Tačiau Marso – Plutono konjunkcija gali atnešti kažką griaunančio.
Kovo 24 d. Mėnulio jaunatis Avine. Tai tamsos ciklo pabaiga. Gal ir coronos pabaigą jį atneš.
Kovo 27 d. Veneros teigiamas aspektas su Jupiteriu ir Plutonu – didžiulių aistrų metas.

Na ir kovo 30 d. Marsas žengia į Vandenio ženklą susitiprindamas Saturno viešpatavimą šiame ženkle.
Tokia trumpa mėnesio apžvalga, apie viską rašysiu detaliau ir paminėsiu dar kelis dalykus, kuriuos dabar praleidau. Čia tik bendram vaizdui susidaryti 🙂

Klausimas – ar šeimos narių gimimo brėžiniai yra tarpusavyje susiję? Taip, iš dalies. Paprastai vaikų gimimo brėžiniai turi nemažų panašumų į kažkurio iš tėvų. Tiesa, pasitaiko ir kaip sakoma baltų varnų. Tokius vaikus sunkiau suprasti, sunkiau atrasti ryšį su jais. Na o sutuoktinių…visokie variantai galimi, bet kuo brėžiniai panašesni, tuo lengviau sutarti. Nors praktikoje kur kas dažniau mes renkamės tuos, kurie mums visai netinka.

Na o grižtant prie šios dienos, vakarą geriausia praleisti vienatvėje. Apmąstymuose prie puodelio arbatos. Kaip sakė Buda – būkite patys sau šviesa. Tai laikas atleisti. Be atleidimas nereiškia ryšių atnaujinimo. Atleiskite, paleiskite ir eikite savu keliu. Kada daugiau, jei ne dabar?

Eiti prie įrankių juostos