Konsultacijos

Kovo 29 d.

Didesnių ir mažesnių nusišnekėjimų diena. Jei planuosite užsiiminėti buitiniu alkoholizmu, išjunkite kompiuterį ir telefoną, kad nesigautų kaip teksto autoriui žemiau. Tai ir išaugusio nusikalstamumo diena. Tokią dieną reikėtų vengti šaunamųjų ginklų. Velniai žino kas gali šauti į galvą, ypač alkoholio vartojimo pasekoje. Tai gali būti labai sunki psichologiškai diena, jei itin blogai jaučiatės, galbūt variantas būtų pagalbos kreiptis į specialistą? Apskritai tai krizės diena. Šiandien kažkokie įvykiai, nebūtinai ryškiai matomi ir reikšmingi, gali pakloti pamatus kažkokiai nesveikai ideologijai ir nulemti daugybės žmonių likimus.

Šiandien verčiau išsiruoškite į pikniką gamtoje. Jei tik orai leis, su termosu arbatos, žavingais pyragėliais ir braškėmis ant upės ar ežero kranto. Nepamirškite gėlių savo damai. Jei keliausite vienas/a, įsimeskite laikraštį kaip senais laikais. Tai tikrai ne dietų diena, todėl šiandien ir traškučių su kaloringu naminiu padažu galima sau leisti, jei labai norisi, ir keksiuką su gausiu kremo sluoksniu. Pasigrožėkite naktiniu Mėnuliu sutemus.  Prisėskite ramiam puodeliui arbatos ar kavos. Tai tikrai geresnis pasirinkimas nei alkoholis šį vakarą. Arba išeikite pasivaikščioti po mišką, stebėkite augalus, gal kas įdomaus jau spėjo išaugti. Mokykitės pažinti gamtą, augalų pavadinimus. Tik nebūtina viską rinkti ir valgyti. Tas keistas grybas – kerpė ant medžio tegul ir lieka medžio „broške“. O gražuoliai briedžiukai lai lieka augti ir daugintis. Nepamirškime, kad dalis jų įrašyta į Raudonają knygą ir yra saugotini.

Avinas bus viskuo nepatenkintas, net jei jo gimtadienis ir jis skęsta gėlių jūroje. Na gal labiau liūdnas, verksmingas. Kuo čia labai pasidžiaugsi, juk pandemijos metu ir tikrai sunku susirinkti visą įmanomą dėmesį iš aplinkinių.
Mėnulis šiandien vis dar Svarstyklių ženkle, tai aktyvesnė santykių, ypač santuokos sritis. Įmanoma bus kaip reikiant susikalti. Ypač kai dar ir Marsas Dvyniuose, bendravimo zonoje, o Merkurijus Žuvyse jungiasi su Neptūnu – visiško nesusikalbėjimo ir totalių nusišnekėjimų laikas. Šiuo metu visiems patartina savo nuomonę pasilaikyti sau. Pasistenkite savo sąmoningumo lygmenį išlaikyti tokį aukštą, kad toksiški žmonės net nematytų prasmės prie jūsų kabinėtis.Šiandien verčiau skaityti mokslinius straipsnius, pavyzdžiui, iš astrofizikos srities nei gilintis į labai dvasingus dalykus, na nebent esate tikri, kad tai konkretus, patikimas žinių šaltinis.

Eiti prie įrankių juostos