Konsultacijos

Kovo 27 d.

Ko gero geriausia savaitės diena. Šiandien lengviausia bus tiems, kurie tiesiog į viską moka nusispjauti, apsimesti kvaileliu, vietoj to, kad ginčytųsi ir įrodinėtų savo tiesas. Nes šiandien kažkam kažką įrodyti tik kainuos begalę nervų ir bus visai beprasmiška veikla. Tai pats geriausias sprendimas kaip sakoma bus duoti durniui kelią.
Taip pat dabar idealus laikas klausti patarimų senų žmonių, pavyzdžiui, senelių. Būtent seni žmonės šiuo metu pasiūlys tinkamiausius sprendimus sunkesnėse situacijose. 
Tai labai gera diena mokslui, ypač besimokantiems mokykloje. Ir susikaupti bus nesunku, ir ištvermės mokslus kartoti pakaks, ir atmintis bus geresnė. Tai jei reikia ruoštis svarbiam kontroliniui, neatidėkite to savaitgaliui, mokykitės šiandien.
Šiandien šiek tiek lėtesnė diena, gali trūkti energijos arba elementariai tingėsis kažką daryti, todėl veiksmingas priešnuodis būtų – kava. Nesvarbu kokia, kiekvienam pagal pomėgį ar tai būtų mirtinai stipri juoda, ar balta, kurioje pieno ir cukraus kur kas daugiau nei kavos, esmė pats principas. Šiandien kofeinas teigiamai veikia kūną ir sielą. Tai ta diena, kuomet kavos puodelis išsinešimui pakeliui į darbą ar per pietų pertrauką, gali kaip reikiant pakelti nuotaiką. Apskritai tai geriausia šiandien tingiai praleisti dieną namuose su chalatu. Aišku, ne visi sau gali leisti tokią prabangą viduryje savaitės, bet kas gali, tam pasisekė 🙂 Tingi diena su kava, kas gali būti geriau?
Tai nėra idealus laikas pasimatymams ir tikrai neverta šiuo metu į juos eiti su Avinais. Jie bus bjauresni nei įprasta, piktybiškesni, egoistiškesni. Aišku, jei jūsų sutuoktinis Avinas, nesiūlau skirtis, bet jei pažinčių svetainėje šiandien Avinas jus kviečia į pirmą pasimatymą, tai gal mažų mažiausiai atidėkite tai geresniems laikams. Tuo tarpu Ožiaragiai vis mažiau pasitikės savimi ir jaus vis stipresnį poreikį kažkam kažką įrodinėti, ypač savo vertę. Tačiau reikėtų sau priminti, kad tai tik neigiamas planetų veikimas. Niekam nieko įrodinėti nereikia. Ir jei apims savigrauža, geriausia apie tai pasikalbėti su artimu draugu, kuris padėtų pakelti šiek tiek nusimušusią savivertę.
Aš jau ne kartą rašiau apie tai, kad neverta ieškoti ir laukti to vieno vienintelio partnerio gyvenime – tos vadinamos antrosios sielos pusės, nes tinkamiausi mums žmonės yra panašus į mus, o panašių yra daug. Iš ties tai meilės santykiai yra tarsi kopimas į statų kalną. Primityvūs žmonės renkasi partnerius gyvuliniu principu – santykiuose dominuoja lytiniai organai ir jų funkcijos. Visa kita yra nesvarbu. Dažnai tai būna labai agresyvus santykis, kuriame ryškus ir įvairių priklausomybių faktorius. Augdamas žmogus augina ir savo suvokimą, todėl jam nustoja tikti bet kas, tiesiog turintis kitą lytį. Ir kuo labiau žmogus vystosi, tuo sunkiau jam surasti tinkamą partnerį, nes automatiškai mažėja pasirinkimas žmonių, kurie yra tokie kaip jis. Ir kaip ir kiekvienas kalnas turi savo viršukalnę, taip ir santykių evoliucija irgi. Galiausiai toje viršukalnėje gali tilpti tik du. Tačiau tam kad taip nutiktų, kad pasiektumėte tokią būseną, kurioje jums tinka tik vienas žmogus – ideali antroji pusė, jūs turite čia pasiekti aukščiausią žinių ir suvokimo lygį. Ir turiu nuvilti, kad jeigu jūs dabar skaitote mane ir jums atrodo, kad aš jums dar turiu ką pasakyti, tai jūs tikrai o lygmens dar nepasiekėte. Tiesiog todėl, kad tame lygmenyje žmogų veda vidinis žinojimas, jam nebereikia ieškoti tiesos kitose. Jis išgyvena aukščiausios formos meilę – kuomet aiškiai žinoma, kad yra tik vienas žmogus, jo ieškoma ir jis atpažįstamas. Gal ne kiekvieną kartą sąmoningai, kartais tiesiog instinktyviai. Bet idealiosios antrosios pusės keliauja per gyvenimus, per pasaulius ir kiekvienoje egzistencijos formoje vėl iš naujo sutinka vienas kitą. Kartais vienas būna giliau paskendęs materijoje, kartais kitas, kažkuris užsimiršta ir laikinai užmiega, bet juos jungia labai stipri nematoma gyja, todėl jie gali ir nebūti kartu fiziškai (seksualiniai santykiai šiame lygmenyje nebėra būtina santykių forma), bet jie visada kartu dvasiškai ir nepakeliamas ilgesys nutolus verčia visada ieškoti vienas kito bei nepastebėti kitų aplinkui. O koks tas jausmas? Tai jausmas tarsi šalia to žmogaus visada esi namuose.
Kitas dažnas jūsų klausimas – ar tobulėti, pasiekti aukščiausias stadijas gali tik kažkokie išrinktieji? Žinoma ne, čia toks pats mitas ir kaip su astrologija. Viską gali daryti visi. Esmė tik tame, kad žmogus aiškiai suvoktų, ko nori ir turėtų pakankamai valios to siekti. 

Eiti prie įrankių juostos