Konsultacijos

Kovo 27 – 29 d.

Pagaliau savaitgalis. Na pradėkime gal nuo blogesnių dalykų. Netinkamas laikas prekybai, išsiparduosite turimą turtą kažkada vėliau. Taip pat tai ne fotografijos laikas, ypač jei nesate profesionalas. Šiomis dienomis pasidarytą selfį vėliau laikysite pasibjaurėtinu. Nėra tinkamas laikas tvarkyti įvairius dokumentus, ypač teisinio pobūdžio, na tarkim tuos rimtesnius kur jau reikia notaro patvirtinimo. Virusas per savaitgalį atsitraukti irgi nesiruošia, taigi nepamirštame dėvėti kaukių. Tai svarbu, nes šiuo metu žmones jau apims didesnis abejingumas ir nuotaikos „nu ir kas“, „bus kas bus. O šios dienos ypač pavojingos medikams, būtent minėtos nuotaikos gali lemti, kad dar mažiau jų liks dirbančiųjų tarpe.Siūlau šiomis dienomis daugiau klausytis muzikos, ypač senesnės. Ji gerai veiks, be abejo, tiesiog privalau parekomenduoti savo guru David Bowie :D, nors pati šią akimirką klausau Pinetop Perkins 🙂 Žodžiu, bet kokia kokybiška brandi muzika jus gerai veiks.

Vandeniai šiomis dienomis įgys tiesiog antgamtinių galių. O gal tiksliau reiktų sakyti, kad savo mąstymo, peržengusio šią epochą, genialios įžvalgos dėka, geriau nei bet kokia būrėja prognozuos ateitį tiesiog iš niekur.

Saulė keliauja Avino ženklu, Mėnulis – Jautyje, o sekmadienį pereis į Dvynius. Tai šiandien ir rytoj būsite linkę kaip reikiant persivalgyti. Na o visa kita…laikai kol kas nepalengvėjo, todėl primenu, kad emocinio dienoraščio rašymas (ranka ant popieriaus, sąsiuvinėje, užrašinėje) veiksmingas būdas geriau jaustis, taip pat šiomis dienomis rekomenduoju medituoti, atlikti sąmoningo kvėpavimo praktikas, gerti daugiau vandens ir likti namie. Žinoma, idealu būtų savaitgalį leisti, kokio egzotiškoje šalyje, egzotiškame viešbutyje, mėgautis nuošalia laukine gamta, pavyzdžiui, Afrikoje. Na taip nenutiks, bet kodėl gi nepasvajojus apie būsimas keliones? Gal senų laikų ilgesys privers kai kuriuos susimąstyti, jog reikia patiems pasistengti, kad pasaulis grįžtų į įprastą tvarką 🙂 Bet kokiu atveju kitaip nebus. Tiesa, minėjau, kad tai nėra tinkamas laikas fotografijai, tai turėjau omenyje labiau žmonių fotografavimą, savęs gražiausiojo. O štai gamtos fotografavimas gali tapti puikia psichoterapija. Tik nepamirškite, kad visai gera mintis pasivaikščioti nuošaliame miške (aišku, jeigu jį pažįstate), o trintis minioje miesto centre toli gražu nėra buvimas gamtoje. Tada jau geriau likti namuose.Taip pat tai geras laikas studijuoti sudėtingas dvasines disciplinas. Iš ties tai labai neblogas laikas, jei esate gan vienišas žmogus. Dabar turite galimybę išbandyti dešimtis naujų hobių ir pakankamai maloniai praleisti šias dienas. Tuo tarpu tėvelius vaikučiai šiuo metu varys iš proto labiau nei visada ir vargu ar paliks daugiau nei penkias minutes laiko sau.

Susitiksime pirmadienį 🙂 Saugokite save!!!

Eiti prie įrankių juostos