Konsultacijos

[:lt]Kovo 26 – 28 d.[:]

[:lt]Saturno – Urano neigiamas aspektas bando spausti ir griežtinti situaciją, bes aspektas šiuo metu silpstantis, todėl jam sunkiau. Bet šio aspekto pasekoje mes turime ne tik karantiną, bet ir planuojamą policijos patrulį socialiniuose tinkluose. Galvočiau, kad su tuo patruliu, jei kas ir išeis, tai nebent labai trumpam. O štai karantinas, suvaržymai gali užsitęsti ir iki liepos. Tikėjausi, kad aspektas veiks silpniau ir šiuo metu jau turėsime laisvesnę situaciją, vis tik senukas Saturnas tradiciškai laikosi įsikabinęs savo iki paskutinio. Bet tai kaupia tokia užtvanką ar užtvankėlę ir dabar mes matome pamažu nubėgančius upelius – tai mitingas vienoje vietoje, tai maištas kitoje. Baisu ir pagalvoti kas bus kai ta užtvanka pratrūks į Vandenį įžengus Plutonui. Bet čia dar negreit, tik po poros metų. Dabar dar viskas tarsi sustingę į ledą ir menkokai trūkinėja. Na gal iš šalies atrodo, kad kokią mašiną sudeginti yra daug, bet aš ne apie tokius „daug“. Na o šiomis dienomis žmonės jau bus linkę į kraštutinumus šiek tiek per daug, bet manau, kad kol kas dar viskas palyginus neblogai laikysis. Tačiau  dabar aktyvesnis veikimas bus teisminėje srityje, daugės bylų dėl žalos atlyginimo ir šiuo atžvilgiu laikas ypač nepalankus medikams, nes erdvę pildys būtent ieškiniai dėl medikų veiksmų. Negalėčiau pasakyti teisingi/neteisingi, sakau tik, kad užtvankoje prasigręš naujas upeliukas nauja kryptimi. Bendro fono negerins ir sekmadienį mūsų laukianti Mėnulio pilnatis. Šiuo metu mes esame ugningojo Avino sezone, tačiau sekmadieninė pilnatis Svarstyklėse gali priminti tą akimirką kai viskas nutyla prieš audrą. Na ką mes galime padaryti….na nebent kažką dėl savęs, ir rekomenduočiau per šią pilnatį atsisakyti, bet kokių toksiškų dalykų, kurie yra mūsų gyvenime. Gal visko iškart nepavyks, tai bent vieno. Merkurijus šiuo metu Žuvų ženkle, Marsas Dvyniuose, taigi laikas įsiklausyti į savo intuiciją ir veikti aktyviai – domėtis naujais dalykais, mokytis.
Gaila, bet dabartinis laikas ypatingai ryškiai atskleidžia ir atskleis kiekvieno žmogaus purviniausias savybes. Kalbu ne tik apie šias dienas, kalbu apie Saturno – Urano aspekto laiką. Ir jeigu žmoguje yra agresijos, daug purvo, jis padarys bet ką, kad sunaikintų visus, kurie pasitaiko jo kelyje. Žinoma, aš taip aštriai čia išsireiškiau, bet tai laikas kai kaimynas iš jūsų spintos trauks žvirbliuko kūnelį ir šauksis dievų teismo, nors paties spinta kimšte prikimšta žmonių skeletais. Toks aspektas priverčia esančius ant ribos galutinai išsikraustyti iš proto, stabilesni pamiršta kultūrą ir geras manieras. Ir dar kaip niekad gerai galite pasitikrinti koks gi jūs žmogus. O gal iki žmogaus jums dar toloka? Dabar visi norės būti teisėjais, o byla ir tikroji tiesa nebus niekam svarbi. Tai pakviesčiau šią pilnatį išnaudoti apmąstymams ir susitelkimui į save ir sąžiningai atsakyti sau pačiam – ar aš esu tas žmogus, kuris šiuo metu gali drąsiai stoti prieš dievų teismą su švaria sąžine? Nes jeigu ne, kaip galėčiau tai pakeisti? Ką galėčiau daryti kitaip? Jeigu jūs padarėte kažką blogo, pasielgėte netinkamai, tai nereiškia, kad jūs visą gyvenimą su dėme. Tai reiškia tik tai, kad  jūs galite savo veiksmus pakeisti ir tapti kitu žmogumi tuojau pat. Svarbu yra ne praeities nuodėmės, svarbu yra augti, tobulėti, keistis. Mokykitės užjausti, o ne teisti. Empatija yra tiek klijai, kurie gali suklijuoti sudužusį- pasaulį. Pasistenkite sekmadienį praleisti labai ramiai – atsisesti, nustot lėkti, net jei laukia lavina pareigų. Palauks. Net jeigu jūs visai nenorite sėdėti. Vis tiek atsisėskite ir įsiklausykite į save. Skirkite dieną sielos gydymui ir poilsiui. Jūsų sielos sveikatos būklę rodo jūsų jausmai. Išgirskite ją.
Padėkite prie lauko durų patį didžiausią lauro lapą – pakvieskite į namus gausą.

Beje, tai tinkamos dienos kaip reikiant prasinešti per parduotuves ir atnaujinti garderobą (tik būkite sąmoningi, pirkite internetu).
Šiomis dienomis rekomenduotina būti daugiau gamtoje, miškuose. Beje, ar žinojote, kad mūsų plaučiai labai panašūs į medžio šakų vainiką? Galbūt nieko keisto, mes juk kvėpuojame tuo, ką iškvepia medžiai, o jie įkvepia tai, ką iškvepiame mes. Būtent todėl buvimas tarp medžių yra toks ypatingas. Mes irgi esame gamtos dalis, jų dalis. Praleiskite šią pilnatį tarp medžių, būkite stebėtojais. Stebėtojas visada tampa objekto dalimi.

Geros pilnaties 🙂

https://www.instagram.com/p/CMw9pGjpV3Q/[:]

Eiti prie įrankių juostos