Konsultacijos

Kovo 25 d.

Savaitę pradedame gan aktyviai. Visų pirma rekomenduočiau įsijungti muziką, tai vėl ypatingas laikas jai – jos poveikis bus gydantis tiek kūną, tiek sielą. Tik šį kartą reikia klausytis klasiką. Toks laikas tęsis iki ketvirtadienio.

Taip pat tai meilės dienos – impulsyvios, beprotiškos, neapgalvotos. Tačiau vertėtų išlaikyti galvą ant pečių ir vadovautis ne emocijomis, o logika. Šiuo metu noras būti su kažkuo, įsipareigoti gali būti labai stiprus, todėl žmonės lengvai užsimerks į potencialaus partnerio trūkumus. Tai tikrai būtų klaida. Meilė ateina ir praeina, o netinkamų kandidatų/čių pasekmės lieka ilgam. Toks laikas nėra kenksmingas patikrintiems, išbandytiems santykiams. Tačiau naujų kol kas verčiau nepradėti, tiesiog jie bus per daug neapgalvoti. Taip pat ir sprendimus tuoktis verčiau atidėti iki savaitgalio. Po to jau gali ir noras ženkliai sumažėti, o atsakyti žmogui bus kažkaip nepatogu.

Šiaip tai tai visas penkias darbo dienas laikas bus gan aktyvus, nuolat bus visokių reikalų ir gan greitai daugelis pradės laukti, kad greičiau gi savaitė pasibaigtų. Ne tiek todėl, kad vyktų kažkas labai blogo, kiek todėl, kad tai toks nesibaigiančio lėkimo laikas. Tiesa, tai itin blogas laikas sveikatai ir iš esmės tai jau kritinė riba, dabar nemenka rizika labai sunkiai susirgti, tiek, kad be ligoninės neapsieisite. Deja, bet toks laikas truks dar mažiausiai mėnesį pusantro. Todėl kad jau minėtų dviejų planetų derinys kuria įvairius ribojimus žmonėms ir vienas populiariausių ribojimų ir ligos bei traumos. Todėl tokiu laiku reikia ypatingai rūpintis sveikata bei vengti fizinės veiklos, kurioje didesnė traumų tikimybė.

Tai sunkus laikas viešiems asmenimis, ypač toks laikas nenaudingas tarkim kad ir mūsų kandidatams į prezidentus bei kitiems viešiems asmenims. Liaudiškai toks laikas vadinamas „karminio atpildo“ laiku. Nors man priimtinesnis posakis būtų: ką pasėjai, tą ir pjausi. Dabar šis laikas temps visas klaidas, visas nuodėmes į paviršių, atskleis trūkumus. Laimei, šį kartą eilinio žmogaus tai nelabai palies, bet ateis ir laikas visiems. Tik tiek, kad kol jis ateis, dar yra laiko patobulėti ir pagerinti savo „pasėlius“. Taigi rekomenduotina nuo šiol stipriai susiimti ir tapti geresniais žmonėmis. Nes Saturno/Plutono atpildas ir bauėmės gali būti neįtikėtinai žiaurios. Tačiau teisieji irgi sulauks tik teisingo atpildo. Ruoškitės meldžiamieji, visuotinio teismo dienos prasidės gruodyje. Jeigu jūs kažko nekenčiate, su kažkuo konkuruojate, jei vagiate kažkieno idėjas, jei keršijate ir kenkiate, dar yra laiko susiimti, ieškoti savyje jėgų atleisti ir vietoj kenkėjiškų veiksmų, imtis gerų darbų. Dar yra laiko viską ištaisyti ir teismo dienomis būti išteisintu.

Grįžtant prie šių dienų – iki balandžio 7 d. dažniausios bėdos bus chroniškas išsekimas, skambėjimas ausyse, perdėtos, gniuždančios, žmogų kontroliuojančios emocijos, nemiga arba sugebėjimas išmiegoti tik labai trumpą laiką, jautrumas garsui, nesugebėjimas susikaupti. Atsiradus tokiems simptomams, geriausia atsiriboti nuo kitų žmonių, bendravimo (bent jau iki kovo 28 d.). Artimi žmonės niekur nedings, jiems ir patiems išeis į naudą pabūti daugiau laiko vienatvėje. Turėkite omenyje, kad iki balandžio 28 d. ypatingai didelė traumų rizika. Tik tiek, kad tai ir didesnio aktyvumo laikas, todėl traumos nesustabdys noro eiti iš namų, puoštis ir pan. Tačiau jei turite galimybę šias dienas praleisti nuošalioje sodyboje, miškuose visiškoje vienatvėje, tai geriausia, ką jūs šią savaitę (bent jau iki kovo 28 d.) galite padaryti. Žinoma, interneto būtų gerai irgi nesivežti. Vienatvė tai ir yra vienatvė. Virtualus bendravimas irgi yra bendravimas. O bendravimui tai itin prastos dienos. Bet jų liko vos keturios 🙂

Eiti prie įrankių juostos