Konsultacijos

[:lt]Kovo 25 d.[:]

[:lt]Skirkite vakarą filmui, bet rinkitės kažką rimto, sukrečiančio, su prasme, pavyzdžiui, apie terorizmą. Tik nepamirškite vakarą pasisaldinti saldžia arbata ar kava su milžiniška pieno puta, tortu ir gėlių puokšte.
Taip pat tai gera diena pasimatymams, gera diena fotografijai. Na dėl pandemijos į pasimatymus geriau vaikščioti su savo vyru/žmona, o ne naujais kandidatais. Bet visumoje diena tokia savotiška ir šiandien įžūli jauna meilužė gali laimėti prieš seną (ne apie amžių kalbu), patikimą žmoną. Ir čia aš galiu pasakyti tik tiek – toksiškų santykių nereikia pridenginėti religijomis, moralėmis, krikščionišku atlaidumu. Iš toksiškų santykių reikia bėgti ir kurti savo laimę iš naujo. Ištęstoje kančioje nėra nieko tauraus.
Šiandien pasistenkite būti dėkingi aplinkiniams ir tai aktyviai išreikšti. Mes labai lengvai pamirštame kitų aukas ir sunkų darbą mums. Na tai gan natūralu. Skausmą atsiminti tikrai kur kas lengviau. Niekas ir nesako, kad kažkam turite įsipareigoti visam gyvenimui, bet kartais nuoširdaus dėkingumo artimiesiems tai pritrūksta…
Tai gera diena burtis taro, taip pat astrologijai. Geras laikas skaityti ezoterikos knygas.

Prastas laikas mokslui, ypač dirbantiems švietimo srityje, sudarinėjantiems mokymo programas. Šiandien gal pailsėkite, ypač nuo istorijos mokslų, nes galite privelti bjaurių klaidų.

Mergelės šiandien bus protingos kaip niekad, sugebės labai gerai patarti. Norės bendrauti, ką ir darys. Diena gali būti kupina pokalbių, na bet nebūtinai taikių. Mergelei reikia pasimokyti atvirumo. Nes bandymas kažką nereikšmingo nuslėpti, gali supykdyti pašnekovą.

Merkurijus vis dar sudaro neigiamą aspektą su Marsu ir kol kas susidursime su situacijomis, kuriose teks pastovėti už save. Tik tiek, kad Merkurijus dabar Žuvų ženkle ir yra palyginus švelnus nei perdėtai savimi pasitikintis Vandenis. Tačiau žuvinis Merkurijus gali tiek nesąmonių prišnekėti, kad ir kantriausią iš kantrybės išves. O jau Marsas Dvyniuose išvis ginčų karalius….Šis bjaurus aspektas baigsis šeštadienį, o iki tol dar gali „karai“ ne vieną žaizdą atverti.

Paskutiniu metu erdvėje sklando daug kalbų, kad gyvenimas jau niekada nebebus toks gražus ir mes toliau šimtus metų gyvensime pandemijos sąlygomis. Tai norėčiau paprieštarauti, kad tai netiesa. Manau, kad iki 2022 Kalėdų pandemija bus įveikta. Galbūt tai liks liga nuo kurios teks skiepytis, bet grėsmės tokios kaip dabar ji nebekels. Aišku, visada yra šansas, kad iki tos pabaigos spės visi išmirti ir įvyks apokalipsė 😀 Na bet, manyčiau, kad taip nenutiks dar šį kartą tik štai iki birželio, birželyje galim pagyventi dar sunkiau, o jau nuo liepos antrosios pusės turėtų būti didysis palengvėjimas. Nors birželis dar gali būti itin sunkus kažkodėl. Tai tuos keletą mėnesių teks nori – nenori pakentėti. Kitas faktas yra tas, kad pandemijos kartosis. Tai tikrai faktas. Ir visiškai natūrali istorinė eiga. Juk ir ši toli gražu ne pirmoji. Ir aš galiu pasakyti, kad antrosios pandemijos mes sulauksime maždaug 2032 metais. Nebūtinai tai bus pandemija, gal tiesiog sėkmingai suvaldyta ir neišplitusi epidemija. Tą cikliškimą aš jau atsekiau, bet nemanau, kad verta čia tiek toli į priekį prognozuoti. Gal tada medicina jau bus pažengusi tiek, kad jokios pandemijos jai bus nebaisios (na greičiausiai ne, bet ką gali žinoti). Na yra ir dar viena galimybė, kad situacija užsitęs šiek tiek ilgiau ir liga bus įveikta tik kokiais 2026 metais. Todėl kad mes gyvename laike, kuomet vienas po kito susidaro bjaurūs ilgalaikiai dariniai, kurie tarsi perduoda estafetę vienas kitam. Bet jau po 2026 metų tai tikrai laisvė 😀 Vėl bus ilgai lauktas periodas, kuomet planetos nutolę viena nuo kitos ir neturi tos vieningos griaunančios jėgos. Na bet čia jau būtų toks kraštutinis scenarijus, kuris, tikiuosi, neįvyks. Bet kol tai vyksta, nesėdėkite sudėję rankų. Sėdėti ir verkti tai blogiausia, ką jūs galite padaryti dėl savęs. Investuokite į save, net jei išvis neturite pinigų, jūs galite labai daug į save investuoti – medituokite, skaitykite, valgykite sveiką maistą (bulvės, burokėliai, morkos, kruopos tikrai kainuoja žymiai pigiau nei mėsainis), gerkite vandenį, judėkite, būkite kuo daugiau gamtoje, ilsėkitės. Galvojate, kad čia niekai, ar ne? Bet visi šie dalykai bendroje visumoje daro stebuklus. Išbandykite  tai vieną mėnesį, du ir pamatysite pokyčius. Tai tie dalykai, kurie kelia jūsų savivertę. Aukšta savivertė – kitoks žmogus. Ir jausti savo vertę nėra nei egoizmas, nei arogancija. Tai sveika, tai vidinės gerovės jausmas, tai didžiulė prabanga, tai laimė. Laimingas žmogus, niekada nebus blogas žmogus. Ir kad ir kaip jums norėtųsi išlikti toje pačioje stabilioje situacijoje, kartais tiesiog ateina laikas aklai nerti į triušio urvą. Paskaitykite Alisa stebuklų šalyje 🙂 Ten daug išminties 🙂 Svarbiausia niekada nesustoti. Galbūt jums nebegali padėti knygų skaitymas, nepabijokite ieškoti specialistų pagalbos. Galbūt šiuo metu geriausia dovana sau būtų ne nauja suknelė, o psichoterapijos  seansas. Išdrįskite daryti dėl savęs ir gyventi dėl savęs. Tai visada atsiperka 🙂

https://www.facebook.com/TUTGorodok/videos/1084156572037343/[:]

Eiti prie įrankių juostos