Konsultacijos

Kovo 25 d.

Nors piktosios planetos tolsta viena nuo kitos, audros nerimsta ir ne vienam šiandien prireiks tramdomųjų ir kaukės, kurią privalėjo nešioti Hanibalas Lekteris. Na…Marsas artėja prie Saturno. Klasikinėje astrologijoje tokia konjunkcija vadinama „fašisto“ ženklu. Manau tai pats už save kalbantis faktas. Šiandien savo agresija žmogus gali pranokti ir kovinį šunį. Vakar rašiau apie padidintą agresiją, šiandien turime karantino zonoje sužeistą žmogų. Deja, šiandien situacija tik dar labiau pablogės ir žmonės dar aršiau kovos tais atvejais kai bandoma suvaržyti jų laisvė. Mano patarimas būtų sportuoti. Nesvarbu, kiek jums metų ir kad neturite asmeninio trenerio, tiek youtube, tiek instagram rasite aibę nemokamų programų, tinkamų sportui namuose. Sportuokite!!! Tai slopins jūsų agresiją. Paskatinkite sportuoti savo tėvus. Tam nereikia nei papildomų pinigų, nei kažkur eiti.

Šiandien augs pirkimo internetu mąstai. Veneros teigiama sąjunga su Jupiteriu verčia pamiršti bet kokias krizes prieš save pamačius parduotuvę. Taip pat tokia padėtis palanki švietimui, todėl šiandien priimami sprendimai bus teisingi ir tinkami. Apskritai tai gera diena protinei veiklai, todėl būtent tokiai ir siūlau skirti daugiau laiko.

Šiek tiek apie astrologijos teoriją. Jau ne kartą kalbėjau, kad zodiako ženklas nėra labai reikšmingas, o ir patys galėjote pastebėti, kad zodiako ženklai gan stipriai skiriasi. Kodėl išvis tas ženklas buvo taip sureikšmintas? Todėl, kad paprastai Saulę lydi Merkurijus ir Venera. Būna, kad kartais jie nutolsta šiek tiek, bet labai dažnai visi trys yra tame pačiame ženkle ir taip sustiprina zodiako ženklo savybes. Arba dar vienas labai dažnas atvejis – jei žmogus gimęs ženklo pradžioje ar pabaigoje, Venera ir Merkurijus dar užsilikę praėjusiame ženkle arba jau perėję į sekantį ir taip akcentuoja žmoguje šalia esančių ženklų savybes. Na paimkime pavyzdžiu Svarstykles. Gimusios ženklo pradžioje jos dažniausiai turi ryškius Mergelės bruožus. Tai reiškia, kad jos labiau nei tai būdinga zodiako ženklui yra smulkmeniškos, daug save analizuoja, labai protingos, iškalbingos, linkusios padėti kitiems. Tuo tarpu ženklo pabaigoje gimusios Svarstyklės paprastai jau turi nemažai Skorpiono bruožų ir yra imlios aplinkai, labai sureikšmina santykius, labai meniškos, turi gilią intuiciją, meilė joms svarbesnė už viską. Tas pats ir su kitais ženklais.

Na bet grįžkime prieš šios dienos. Vakar buvo Mėnulio jaunatis Avine, ketvirtajame Avino laipsnyje. Numerologijoje skaičius 4 yra pamatai, kūrybškumas, todėl vakar ne vienas galėjo kažkam sėkmingai padėti pamatus, sukurti kažką gero visai nebūtinai menine prasme. Dvasine prasme jau gali būti juntamas šiek tiek ramesnis laikas, susitaikymas su ribojimais (tik tiems, kurie tai daro savo noru). Poros irgi bus labiau linkę į vienatvę. Teoriškai tai turėtų būti dvasinės ramybės, sąmoningos vienatvės laikas, tačiau fone vykstančios Marso, Jupiterio ir Plutono kovos tą gerą veikimą užgožia. O kadangi Avinas žaizdų ir randų ženklas, tai bendras derinys dabar į paviršių gali ir ištraukti senus randus ir senas žaizdas. Ypač tokias nuoskaudas, kad kažkada manęs neįvertino, buvau nereikalingas. Taip pat į paviršiu lįs seni įpročiai. Aš patarčiau neskubėti aiškintis seniai pamirštų dalykų ir santykių, verčiau aprašykite popieriuje, ką jaučiate. To pakaks nuoskaudai išlieti. Kaip sakoma kas buvo, pražuvo. Ir tai svarbi sėkmingo gyvenimo taisyklė. Šiandien labai stipriai veiks visi keturi elementai – vanduo, oras, žemė ir ugnis. Jūs galite jais pasinaudoti savijautai pagerinti. Vanduo (kad ir ilgas dušas ar vonia) veiks raminančiai ir gydančiai (turiu omenyje sielos žaizdas, corona viruso tokia metodika neveikia), oras (pasivaikščiojimas gamtoje) – atgaivins užsistovėjusias mintis, leis joms pasukti nauja kryptimi, žemė – padės tvirčiau „atsistoti ant žemės“, aiškiau suvokti realybę (tiesa, tam reikia vaikščioti basomis tai dar gal šaltoka), ugnis (žiūrėjimas į laužą ar degančias žvakes) – stiprins jūsų valią, didins kūrybiškumą. Taip pat šiandien rekomenduoju daryti vieną sąmoningumo pratimą – kiekvieną kartą kai apims noras dejuoti, verkti, skųstis gyvenimu, turite sau sąmoningai pasakyti „stop“ ir sąmoningai mintis nukreipti į kažką pozityvaus, o geriausia sugalvoti už ką šiuo metu galite būti dėkingi gyvenimui. Prašom nesakyti, kad už nieką. Kiekvienas gali surasti nors kokį dalyką. Tiesiog reikia treniruoti mąstymą. Ir taip kas kart vos tik apima jau minėtos nuotaikos. Tai labai veiksmingas pratimas. Jis padeda tvirčiau stovėti ant žemės, neleidžia apimti paranojai. Ypač rekomenduotinas labai jautriems, empatiškiems žmonėms. Mąstymo lankstumas yra esminės svarbos dalykas. Riboto mąstymo žmogus (jokiais būdais neturiu omenyje kvailumo, kalbu apie galimybių ribas suvokti įvairius dalykus) galvoja, kad jis visur privalo išstovėti. Lankstaus mąstymo žmogus žino, kad per audrą geriau nusileisti ant žemės ir atsistoti kai ji baigsis. Treniruokite mąstymą, lankstus mąstymas jums atvers daugybę naujų durų.

Eiti prie įrankių juostos