Konsultacijos

[:lt]Kovo 23 d.[:]

[:lt]Vis dar gėlių laikas – pirkite jas patys sau, dovanokite mylimiems žmonėms, kolegas su gimtadienių pasveikinkite puokšte. Taip pat tai gera diena daržo darbams. Ypač darbui su pomidorais. Mūsų šalyje daržai dar padengti sniegu, tačiau puikiai tinka ir paruošiamieji darbeliai namie. Pas mus įprasta manyti, kad reikia vadovautis Mėnulio kalendoriumi ūkyje ir iš dalies tai tiesa, tai šiek tiek reikšmės turi. Bet pagrindinis čia faktorius žemdirbystės simbolis Venera, na ir derinti reikia dar ir konkretaus augalo simbolį. Tarkim pomidorą atitinka Marsas. Tai kad ir ką jūs darysite, dabar tinkama diena daryti tai su pomidorais.  Na aš čia išsiplėčiau su teorija, tiesiog kas mokat, galit visada pasižiūrėti patys, dabar žinodami kaip tai padaryti. Nes tai didelės apimties darbas ir aš ne visad atkreipiu dėmesį.

Tokią dieną pavojinga būti gamtoje, nes galima susidurti su pavojingais gyvūnais, ypač gyvatėmis. Na bet mums šiuo klausimu pasisekė, tų gyvačių labai gausiai ir neturim, ir dar žiema už lango. Taip pat bus sudėtingiau skaičiuoti, galite tiesiog sumaišyti skaičius. Tokią dieną apskritai reikia vengti priemaišų bet kokia forma ir vartoti grynuosius dalykus. Na, pavyzdžiui, neperdirbtą pramoniniu būdu maistą. Tačiau galima laisvai pasimėgauti kažkuo saldžiu – išsikepkite patys, pavyzdžiui, sveikuoliškų keksiukų.
Ne kas ir pokalbiuose – nesusipratimai, pertraukinėjimai, visažiniai. Gali strigti, gesti įvairūs prietaisai, ypač tokie, kuriuose naudojami mygtukai. Na kaip klaviatūra ir pan. Darbas irgi pailsėti neleis, dažnam teks dirbti viršvalandžius, apsieiti be pietų. Šiandien norėsis tiesiog išskristi į kosmosą, pabėgti nuo visų problemų, pareigų ir rūpesčių. Tai po darbų prisėskite ramiam vakarui su knyga.  Juk vien žinojimas, kad tavęs laukia gera knyga ilgos dienos pabaigoje, jau praskaidrina dieną. Šiuo metu galite pajusti, kad jūsų smegenims reikia pastiprinimo. Jei jausite protinį nuovargį, tiktų pasidomėti vitaminais ir papildais, galbūt verta dabar pagerti. Aš pati mėgstu ashwagandha, kuri gerai kovoja su protiniu nuovargiu. Dar vienas mano atradimas Brahmi (azijinė centelė), naudojamas ajurvedoje, kuris padeda atminčiai ir susikaupti. Tai naudoju aš, kas tinka man, nebūtinai tiks kitam.

Taigi mes sulaukėme naujų astrologinių metų per pavasario lygiadienį. Šiais metais tai nutiko kovo 20 d. kai Saulė įėjo į Avino ženklą, tik aš apie tai berods pamiršau parašyt paskendusi darbuose. Tai dabar turime augimo, naujų minčių, naujos pradžios laiką. Ir aišku, labai džiuginanti faktą – ilgėjančias ir, tikiuosi, šiltėjančias dienas. Tai progreso, energijos, motyvacijos laikas. Na motyvacijos gal ir nebus. Vis tik esame apokaliptinių darinių antrajame etape. Bet aš vis tiek siūlau pasidžiaugti tuo, kad didelę dalį jau išgyvenome, esame gyvi. Na ir ….tai bus įdomūs astrologiniai metai..Netgi norėtųsi to įdomumo mažiau. Geras dalykas tas, kad bent jau kol kas,kol Saulė su Venera sąjungoje „kietojo“, paprastojo Avino ženkle ir mąstymas bus aiškesnis, be dūminės uždangos kaip verksmingose Žuvyse. Už keleto dienų – kovo 28 d. mūsų laukia Mėnulio pilnatis Svarstyklėse. Ko gero bus progų pasitikrinti mąstymo blaivumą tuomet. Pilnatis nebus iš lengvųjų. Ir rekomenduočiau visą laiką iki jos bei per ją griežtai vadovautis tik faktais. Iki pat pilnaties gyvenimą lengvins Marso – Saturno teigiamas aspektas. Tai daugiau atsakomybės, tai ir atpirkimo, atlygio metas. Todėl jeigu jūsų priešui ant galvos nukris meteoritas, galite tuo pasidžiaugti be jokios sąžinės graužaties. Deja, bet priešakyje birželis, kuomet Saturno – Urano sąjunga vėl pasieks piką. O tame tikrai absoliučiai nieko džiuginančio nėra. Tikrai nekviečiu pulti į paniką ir kaupti maisto atsargas ar tualetinį popierių. Kviečiu per šiuos mėnesius iki birželio pailsėti, sukaupti jėgas, pasidžiaugti pavasariu (ir tuo, kad negyvename tarkim kokioje Australijoje, kurioje dabar ruduo). O visą kitą palikti dievų malonei.
Na o kol kas Mėnulis Vėžio ženkle – tai padidintas nervingumas, nepasitikėjimas savimi. Judėkite, užsiimkite namais, maisto gamyba. Nepamirškite, kad šiuo metu Marsas Dvynių ženkle reikalauja judesio ir bendravimo, tiesa, Saturnas Vandenyje iš visų jėgų bando žlugdyti masinio bendravimo galimybes. Tačiau sustoti negalima. Ši trumpa keleto mėnesių pauzė jums duota, kad kaip reikia įsibėgėtumėte ir pasiruoštumėte bėgimui su kliūtimis.

Vandeniai (labiau vandeniškos asmenybės) šiuo metu gali itin ryškiai pajusti svetimumą šiai planetai ir ilgesį kažkam kitam, ryšį su kitomis esybėmis. Bet ir visi kiti žmonės šiuo gali pajusti, kad yra kažkas daugiau nei tik tai, ką matome. Kad begalinėje visatos tamsoje slypi kažkas, ko žmogus niekada nepamatys ir nesuras skraidydamas ir tobuliausiais erdvėlaiviais. Kaip dainavo kadaise Borisas Grebenščikovas:
Есть грань, за которой железо уже не ранит,
Но слепой не видит, а умный не знает
Pradėkime ruoštis savaitgaliui, kuris bus ne toks jau ir lengvas, bet su tinkamu nusiteikimu ir visam pasauliui ritantis velniop, galima gerai leisti laiką 🙂

https://www.instagram.com/p/CMnEi-np35d/[:]

Eiti prie įrankių juostos