Konsultacijos

Kovo 22 d.

Tai jau dabar laikykitės, nes šį savaitgalį visiškai pagrįstai būtų galima vadinti narkomano džiaugsmu. Šiuo metu labai stipriai išaugs poreikis svaiginti, tik šį kartą ne tiek vartojant alkoholį, kiek be saiko rūkant. Tai jei esate rūkalius, žinokite, kad dabar tikrai nelabai verta ir bandyt mest. Atidėkite kelioms dienoms ir verčiau stenkitės nenusirūkyti negyvai bent jau. Net nežinau – sąmoningai dozuoti ar pan.
Šį savaitgalį reikėtų skirti daugiau laiko vaikams, jie gali būti labiau nei įprasta aktyvūs, nervingi, todėl reikia kažkaip labiau užimti aktyvia veikla, tam puikiai tiks laiką leisti žaidimų kambariuose ir pan. 
Vis dar kritusio imuniteto laikas ir jau pačios blogiausios dienos, šiomis dienomis rizika kažkuo apsikrėsti bus itin didelė, todėl verta išsitirti ar nereikia atnaujinti tarkim skiepo nuo tymų ir pan. 
Bus išaugusi gaisrų tikimybė, todėl jei turite minčių šį savaitgalį kažką deginti, tarkim pernykščius lapus, verčiau to nedarykite. Ypatingai atsargiai elkitės su laužais, griliais ir pan.
Pakankamai prastas laikas visokiems rimtiems susitarimams, sandoriams, ypač tarptautiniams, juos reikėtų atidėti. Na, laimei, savaitgalį ko gero mažai kas tuo ir užsiims. Ypač todėl, kad jau prasidėjo Avino sezonas ir žmonės vis labiau galvos: „dėjau“ ką kiti apie mane ir mano veiksmus galvoja. Toks požiūris atsilieps ir bendravimui, ypatingai oficialiam.
Beje, šiomis dienomis auga žmonių vaisingumas, automatiškai mažėja poreikis saugotis ir didėja noras susilaukti palikuonių. Tiesa, aš rekomenduočiau nuo tokių veiksmų susilaikyti, nes gruodžio pabaigoje, ypač prieš Kalėdiniu periodu gims vaikai su tikrai sunkiais horoskopais.
KLAUSIMAS. Kokius orbus reikia naudoti lėtųjų planetų tranzituose. Primenu, kad lėtosios planetos tai Saturnas, Uranas, Neptūnas ir Plutonas. Skirtingi astrologai naudoja skirtingus orbus. Kai kurie net iki septynių laipsnių. Mano praktika rodo, kad tranzituose neverta naudoti didesnio nei vieno laipsnio orbo. Jūs nesunkiai patys tuo galite įsitikinti, jei atidžiai seksite savo planetų tranzitinį judėjimą ilgesnį laiką. Dar pratęsiant temą apie aspektus – klausimas buvo, kokius neigiamus aspektus aš naudoju. Tai būtų opozicija bei kvadratūra. Taip pat konjunkcija, kuri gali veikti ir teigiamai, ir neigiamai. Aspektų rūšių yra labai daug ir išgalvojamos vis naujos. Tačiau tai neveikia. Žinoma, kad tuo įsitikintumėte, tikrai nepakaks išnagrinėti vieną horoskopą.
Tai gero savaitgalio….ir neišskriskit į kosmosą. Šį kartą galite iš ten nebegrįžti….

Eiti prie įrankių juostos