Konsultacijos

Kovo 21 d.

Viena bjauriausių savaitės dienų – šiandien (tai prasidėjo jau šiąnakt) žmones kankins pyktis, čia tuo atveju, jei jie iš prigimties yra geraširdžiai, kitus gali ir tikra neapykanta apimti. Šiandie ta diena kai kaip sakoma žmogus žmogui vilkas. Ir ne tik tai, tai ir bjaurių intrigų, užkulisinių žaidimų laikas. Tokiu metu lengva paveikti žmogaus psichiką, juo manipuliuoti, todėl tai netinkamas laikas ieškoti sąjungininkų ir paramos. Beje, nereikia nusiminti, nėra viskas taip blogai, šiuo metu kenkėjai, nekentėjai, keršytojai prieš kažką darydami turėtų gerai pamąstyti ar verta. Nes tai laikas, kuomet jūs tampate matomi ir atpažįstami. Net jei žmogus, kuriam kenkiate yra primityvokas, jis akimirkos impulso dėka gali susivokti, kas jam kenkia už nugaros. Daug blogiau jei užkliudysite aukštesnio išsivystymo žmogų, jis tikrai matys kas slepiasi po kauke, bet blogiausia net ne tai, nes vargu ar toks žmogus puls kerštauti, blogiausia tai, kad šiomis dienomis „velniai“ ieško naujų aukų ir jomis tampa būtent tie kenkėjai, o ne jų aukos. Taigi jei šiomis dienomis jus kažkas nepelnytai įskaudins, įžeis, ramiai sėskite ant upės kranto, nepraėjus ir mėnesiui, upe praplauks jūsų priešo lavonas. Tik nesugalvokite kerštauti, duoti atgal, nes tapsite tokiu kaip jis. Šį kartą leiskite likimui tai padaryti už jus. Ir patikėkite, jis tai padarys, bent jau šį kartą. Nes tai naujos pradžios laikas ir kaip jūs naują pradžią pradėsite, taip ir baigsite labai greitai. Apie naują pradžią parašysiu žemiau 🙂
Lyg to būtų maža, dabar ypatingai susilpnėjęs organizmo atsparumas užkrečiamoms ir infekcinėms ligoms, todėl jei pradėsite sirguliuoti, verčiau jau prašykite nedarbingumo ir likite lovoje. Na o sveikiesiems rekomenduočiau nevengti skiepų bei daugiau būti gryname ore, nes šiuo metu jis pats geriausias vaistas. Aišku, pasivaikščiojimas Vilniaus centre tikrai turės skirtingą poveikį nei pasivaikščiojimas gamtoje. Geresnis antrasis variantas. Puikus laikas išsitraukti lauko grilį, nebelaukiant savaitgalio. 
Tarp kitko ar žinojote, kad yra astrologijos diena? Tokia buvo vakar, tik aš pamiršau paminėti. Ji būna kovo 19 – 22 dienomis (kintama data kaip ir Velykų), kitaip tariant per pavasario lygiadienį. Saulė kaip tik pereina į Avino ženklą ir šiandien yra pirmoji astrologinių metų diena. Aišku, iškart kils klausimas ar tai kažką reiškia, na tai reiškia tik tiek šiuo metu, kad silpnėja Žuvų įtaka ir stiprės Avino, todėl žmonės pradės ryžtingai nuo savęs vyti šalin jausmus, suicidines mintis, tinginystę ir iliuzijas. Dabar ryškės aiškesnis suvokimas, ko gi aš noriu ir kaip man tai gauti, todėl bus tinkamas laikas tokiems veiksmams, kurie reikalauja didelio ryžto ir drąsos, pavyzdžiui, paprašyti pakelti atlyginimą. Be to tai laikas, kuomet ir astrologijoje prasideda simbolinis pavasaris ir metas sėti naują derlių, kas reiškia, kad šiandien galima pradėti gyvenimą iš naujo. Rekomenduotina tai netgi pažymėti daržo darbais, o jei daržo neturite, tai bent jau pasimerkti gėlių namuose, pasipuošti FB viršelį gėlėmis 🙂 Dabar kaip tik Mėnulio pilnatis Svarstyklėse – elegancijos, skonio ženkle, todėl pasidarykite šiandien pavasarinį makiažą – kažką gaivaus, šviesaus, jaunatviško. Na ir sugalvokite veiksmų planą artimiausiam laikui. Ne norą – o planą kaip tą vieną konkretų norą imsitės įgyvendinti. Be abejo, veikti po to irgi bus būtina. Bet veiksmus atidėkite iki kovo 24 d. 
Beje, tokiu metu galimos labai mistinės patirtys, pagrinde sapnuojant. Gali būti be galo ryškūs sapnai, po kurių prabudus atrodys, jog tai vyko iš tikro. Galite sapnuose sutikti keistus asmenis, keistas būtybes. Įsiklausykite į jų žodžius. Jie bus svarbūs.

Eiti prie įrankių juostos