Konsultacijos

Kovo 20 d.

Metų metus dirbdama su žmonėmis ir jų horoskopais pastebėjau keistą tendenciją – horoskopuose, prognozėse aktyvėja politikos sritis ir aš vis dažniau rekomenduoju ir pati į ją aktyviau gilintis, į ją sukti ar pan. Na tai tokia yra Plutono Ožiaragyje įtaką, žmonės vis stipriau jaučia struktūros, valdymo poreikį ir nori tai daryti patys. O dabar, iki pat gegužės, kol Saturnas ir Plutonas yra nedideliu atstumu vienas nuo kito ir jis vis mažėja, aš sąmoningai rekomenduoju domėtis politika, būti aktyviems. Tai vienas būdų kovoti su neigiama planetų įtaka ir turėti iš jos naudos. Papildomos žinios ir išmanymas dar niekam nepakenkė. Ypač tas rekomenduotina tiems, kuriuos šiais mėnesiais vargins prastesnė dvasinė savijauta.

Šiandien apskritai tokia rizikinga diena, ypatingai finansų operacijoms, ypatingai internetu. Šiandien gali ateiti įvairūs pasiūlymai lengvai uždirbti, ypač internetu, bet aš tai nuo jų susilaikyčiau. Šiandien verčiau vengti nepatikimų atsiskaitymų internetu. Be to šiandien verčiau nieko nepirkti. Tai ne kokia diena pirkiniams, jie nebus sėkmingi.

Šiandien reikėtų maitintis liesiau, pavyzdžiui, kiaulieną pakeisti vištiena. Riebus, itin sotus maistas šiandien labai ne kaip veiks organizmą.

Ši diena yra sunkesnė Avinams. Jų energijos bus labai trumpalaikės, jei iš pirmo karto kažkas nepavyks, tai trenks viską velniop ir pamirš. Tiesa, prieš nušluojant nuo stalo tarkim pralaimėtą monopolio žaidimą, tikrai verta būtų pamąstyti, kad toks jūsų veiksmas gali nuliūdinti aplinkinius. Iš kitos pusės, mieli aplinkiniai, atstokit šiandien nuo Avino, pasiieškokite kitų žaidimų draugų.

Visiems ženklams iki balandžio šeštos dienos gali pasireikšti suvokimo sunkumai, problemos su atmintimi. Tai laikas, kuomet reiškiasi vadinamasis Mandelos efektas. T.y. kai daug žmonių tą patį faktą atsimena klaidingai. Konspiracijų teorijų šalininkai tai aiškina kaip paralelių visatų egzistencijos įrodymą. Aš sakau, kad tai tiesiog planetų galvoje kuriamas chaosas. Kaip ten bebūtų, dabar tikrai ne tas laikas, kuomet verta policijoje duoti parodymus kaip įvykio liudininkas, rašyti istorinius darbus ar mokytis kažką mintinai. Tokiu metu žmogaus atmintis išsikreipia ir jis viską pradeda atsiminti kitaip nei buvo iš tikro.

Gautas klausimas. Ką reiškia planetinis aspektas trinas. Trinas tai toks nematomas atstumo kampas tarp planetų. Kitaip tariant jis susidaro tuomet kai dvi planetos viena nuo kitos yra 120 laipsnių atstumu. Tai teigiamas aspektas. Pavyzdžiui, jei jūsų Marsas yra Avino ženklo 10 laipsnyje, o jūsų Saulė yra Liūto ar Šaulio ženklo 10 laipsnyje, tai tarp šių dviejų planetų bus susidaręs aspektas trinas. Paprastai jis susidaro kai planetos tame pačiame elemente, kitaip tariant abi ugnies ženkluose arba abi oro ženkluose, būtent todėl aspektas yra harmoningas, kitaip tariant teigiamas. Kadangi planetos savo prigimtimi ženkluose neprieštarauja viena kitai. Taip pat galima laipsnio paklaida. Pavyzdžiui, Mėnulis Mergelės 12 laipsnyje ir Venera Ožiaragio 14 laipsnyje taip pat sudarys triną. Ta leistina paklaida vadinasi „orbas“. Skirtingi astrologai, naudoja skirtingus orbus. Aš remiuosi savo pačios daug metų rinkta statistika ir naudoju nataliniuose horoskopuose trijų laipsnių orbą, o visur kitur – vieno.

https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/susitrauke-partijas-gaubusi-pilkoji-zona-vis-labiau-ryskeja-rinkeju-nuostatos.d?id=80659853&fbclid=IwAR0p8fCKte1aFiXO-t2eRVy3PpWDJoOHXJ9GqiI95h-sjLUBu86jKxEWa5w

Eiti prie įrankių juostos