Konsultacijos

Kovo 19 d.

Ši diena taps tikru išbandymu naujiems santykiams, bandymams pradėti santykius. Vos viena frazė gali juos sugriauti. Šiandien žmonės bus ypač išrankūs potencialiems partneriams, bus linkę santykius drastiškai užbaigti.Vis dar puiki diena rankdarbiams, ypač siuvimui, taigi jei vakar neprisėdote su vaikais siūti žaislų, darykite tai šiandien. Tarkim koks pinterest yra kupinas idėjų, iškarpų šablonų ir pan. Taip pat gera diena pirkti žaliavą rankdarbiams, pavyzdžiui, kokybiškus siūlus mezgimui. Dienos spalvos rausva ir mėlyna, tinka blizgantys akcentai. Tai gera diena ir megzti, taip kad rinkitės kas labiau prie širdies, jei siūti nenorite, galite megzti kepurę 🙂 Orai dar vėsoki, taip kad spėsite išmėginti 🙂 Geras laikas skaityti knygas, ypač ezoterinę literatūrą. Kaip gerai, kad šiais laikais kai esame priversti būti namuose, mes knygas galime rasti online.

Prastoka diena darbui, rinkos stoja ir šiandien ne vienas galite susidurti su prašymu išeiti atostogų ar net iš darbo. O dirbantiems namuose bus sunku laikytis dienotvarkės. Deja, aš irgi kol kas negaliu pasakyti, kad situacija bent jau sustos, kol kas ir danguje matomas ir tik viruso valdų augimas.
Mergelės jaus nerimą, šiaip jau mėgėjos sėdėti namuose, šiandien sunkiai ištvers karantiną ir norės iš jo ištrukti. O minėtos santykių problemos ypač gali jaustis Dvyniams. Pavyzdžiui, visų potencialių partnerių, tame tarpe ir buvusių partnerių blokavimu. Tokią dieną daugelį aplanko suvokimas, jog nekokybiški santykiai ir laikymasis už jų yra labiau psichologinių problemų simptomas nei vilčių teikianti situacija. Automatiškai tai sukels norą mesti lauk iš savo gyvenimo priešingos lyties atstovus, kurie skaudina, verčia ilgėtis ir pan.

Šiandien paskutinė Žuvų sezono diena. Kas automatiškai reiškia, kad paskutinė astrologinių metų diena. Didžiosios konjunkcijos metų, su kurios poveikio pasekmėmis mes niekaip nesusitvarkom iki šiol. Mėnulis keliauja Vandenio ženklu. Taigi bet kokiu atveju rytoj pradedame naują astrologinį ciklą. Primenu, kad šiais metais Uranas keliauja Jaučio ženklu ir kaip aš jau rašiau pernai, jis mus mokys kitokio gyvenimo būdo. Reikia turėti omenyje, kad Jautis tai maistas, ištekliai, pilni sandėliai. Tiksliau Uranas atėjo Jautyje būtent į tokią erą. O Uranas viską keičia iš pagrindų, taigi išmokys mus taupyti maistą, pasiimti jį iš gamtos, nešvaistyti likučių. Kaip ir rašiau pernai – šios padėties šūkis „atgal į gamtą“. O kas dėl geresnių dalykų, tai kaip matome vkar aukų skaičius vis dar augo, bet galbūt jis nebeaugs šiandien kai Mėnulis užkliūdęs kiekvieną planetą Ožiaragyje iš eilės pagaliau nusuks savo tuščiu keliu. Nors daug vilčių neverta turėti, Marsas su Jupiteriu šiandien jungiasi tikslioje konjunkcijoje Ožiaragyje taigi vargu ar tai gali reikšti geras naujienas jau šiandien. Bet kokiu atveju aš dabar labai rekomenduoju turinčius galimybę išvykti į nuošalias sodybas, būtent tai ir padaryti. Nebelaukti ilgiau, net jei ši diena pasirodytų švelnesnė nei buvusios prieš tai. Bijau, kad tai tebus laikinas efektas, jei toks ir bus. O jeigu jūs jau ten, žinokite, kad tai puikus vakaras stebėti saulėlydį šalia laužo, klausytis paukščių balsų ir mėgautis grynu oru. Kur bebūtumėte, būtinai šiandien atidarykite langus ir išvėdinkite namus. Tai simbolinis gestas pereinant į naujus astrologinius metus – įleisti į namus naują orą.

Tai gerų naujų metų…..toks palinkėjimas gal kiek groteskiškas. Bandau dar kartą – linkiu mums visiems įveikti pasaulį niokojančią ligą ir jos akivaizdoje gilaus suvokimo, koks sėkmingas, sotus ir laisvas mūsų gyvenimas buvo prieš tai. Galvoju, kad tai daugeliui padės tinkamai įvertinti, kiek daug gi mes turėjome iki šiol 🙂 Gausių metų!!!

Eiti prie įrankių juostos