Konsultacijos

[:lt]Kovo 19 – 21 d.[:]

[:lt]Šiandien šiek tiek apie ribojimus. Vandenio sezone apstu kalbu, kiek kas bus naikinama, pavyzdžiui, naikinami alkoholio ribojimai, dekriminalizuojamas kanapių vartojimas ir pan. Na jei Vandenyje būtų tik Jupiteris tai momentaliai taip ir nutiktų Saturnas priešinasi. Jis jokioms laisvėms nemato pagrindo. Vis tik yra tikimybė, kad laikinai ribojimai bent iš dalies bus panaikinti, tik sunku pasakyt ar ilgai galios. Šiomis dienomis apskritai toks danguje pagerėjimas, kad galvojama, jog galima gyventi ir laisviau. Bet kodėl žmonėms reikalingi ribojimai? Nes patiems nepavyksta savęs kontroliuoti. Realiai, jeigu jums tokie ribojimai kelia stresą (kalbu konkrečiai apie alkoholio), reikėtų labai susimąstyti. Nes žmogui, kuris nėra nuo alkoholio priklausomas, jie nei šilta nei šalta. Žmogui, kuris laisvas viduje apskritai jokie ribojimai nėra baisūs. Kaip jau rašiau daug kartų – sielos laisvės suvaržyti čia žemėje negali niekas. Išskyrus psichikos ligas. Visa kita paties žmogaus rankose. Nes tai kad jūs kažką galite fiziškai ir dėl to jaučiatės laisvė, tėra iliuzinė laisvė. Tikroji laisvė ne ten. Ir jeigu galvojate, kad jūs laisvas, nes laisvai patyliukais kas vakarą galite gerti ir bėgt
„dasipirkt“ dar prieš dešimt, tai anokia čia laisvė. Tada jau verta piktintis, o kodėl ne visą parą ir t.t. Tapkite laisvu nuo alkoholio – čia jau bus didelė pergalė ir laisvė. Tarp kitko, šį savaitgalį kaip tyčia norėsis išgerti 😀 Na aš nesu fanatikė. Galvoju, kad kurį vakarą šlakelis kokybiško viskio su ledukais ir antrąją puse tikrai nieko blogo. Svarbu, kad ne kasdien. Galima netgi pyragą išsikepti. Tiesa, gal rinkitės sveikesnius variantus – obuolių, morkų, o ne tarkim šokoladinį ar karamelinį ir, aišku, jums priklauso vienas gabaliukas, o ne visas pyragas. Būtinai sportuokite, net jeigu jums septyniasdešimt, sveriate 100 kg ir nebemanote, kad įmanoma dar kažką pakeisti. Pokyčiams niekada ne vėlu. Tinkamas laikas ir mitybą koreguoti. Tik ne drastiškai.

Tai geras laikas tvarkyti dantis. Apsižiūrėkite, gal vaikučiams reikia plokštelės ar ko ir metas kreiptis į odontologus. Šiuo metu ir viskas kas su mokesčiais vyks skaidriau, sąžiningiau. O pinigus uždirbti bus lengviau, ypač jei esate egoistiškas ir šykštus žmogus. Tai jei šiandien ar šiomis dienomis jums nukris apvali sumelė, nepamirškite dalelę jos paaukoti tiems, kam to tikrai reikia. Gal jūsų darbo netekę kaimynai apsidžiaugtų produktų krepšiu ar kiemo benamis jūsų kelnėmis, kurių dešimtimis nenešiojamų kabo spintoje. Pagalba gali juk būti visokia. Arba padovanoti nemokamą paskaitą savo buvusiai mokyklai kaip uždirbti tiek kiek uždirbate jūs. Apskritai Vandenio era reikalauja mokytis visuomeniškumo, dalintis. Taip kad jei nenorite nubaidyti sėkmės, mokykitės dalintis ir dalinti kokybišką pagalbą, o ne atsainiai numesti eurą. Apskritai visiems šiuo metu reikia sekti savo širdimi, o ne savo egoizmu.

Nuo šeštadienio vakaro laikas jau bus neramesnis. Gali kilti konfliktinių situacijų, ypač susijusių su transportu. Pavyzdžiui, jei leidote kam važinėtis savo mašina, dabar galite bandyt ją atsiimti, o atiduoti nenorės. Tikrai nepatarčiau keliauti, kelionėse bus išaugusi sveikatos problemų rizika, o pagalbos sulaukti nelabai seksis. Taip tokiu metu gali kilti minčių atnaujinti santykius su savo ex ir tai bus prasta mintis. Laikinas proto aptemimas, kurio vėliau gailėsitės.
Šiomis dienomis bus lengva kažką pamesti, tiesiog nerasti. Pavyzdžiui, kur namuose nukišote keletą svarbių popierių.

Svarstykles apims šeštasis jausmas. Na taip įdomiai. Jos pradės kituose įžvelgti tikrąjį grožį. Žvelgs kiaurai netgi pro prekių ženklus. Jos bus energingos ir tiesiog užuos gyvybinę energiją, tvyrančią ore. Jos seks idealus, bus ištikimos iki mirties. Ir jaus tą stiprų vedlio poreikį, poreikį tikėti stipriu žmogumi. Bus labai empatiškos, jaus kitų jausmus.O štai Avinas bus agresyvus – nenervinkite Avino, jis dabar savęs taip nekontroliuos, kad ir į veidą jums spjauti gali. Ir negalvokite, kad taip paimsite, sunervinsite ir nueisite. Ne, jis vysis jus kol pasivys ir sutryps kojomis. Nedrįskite nueiti ir jei jis su jumis kalba. Baigsis taip pat. Šiomis dienomis jis bus teisus ir taškas.

Ir tai puikios dienos mokslui, mokymui. Jei turite žinių, dalinkitės jomis su kitais. Šiuo metu ypač imlios informacijai bus moterys. Viena afrikiečių patarlė sako – jei jūs išmokysite vyrą, jūs išmokysite vieną žmogų. Jei jūs išmokysite moterį, jūs išmokysite visą tautą. Šiais laikais tokia patarlė skamba kaip diskriminacija, nors esu tikra, kad vargšai senųjų Afrikos tautelių atstovai net nežinojo tokio žodžio kai dalinosi savo išmintimi. Tauta gal skamba šiek tiek perdėtai ir jos vietoje tikslingesnis žodis turėtų būti šeima. Nes nuo seno šeimoje moteris buvo ta, kuri mokė vaikus gyvenimo kol vyras medžiojo mamutus ir bizonus. Vandenio sezonas dabar (ojoj, pamatysit dar kas dėsis kai Plutonas pereis į Vandenį) keičia šeimos sampratą, keičia lyčių sampratą. Ir kad ir kiek jūs pyksite, vis tiek tai keisis. Žemiškosios civilizacijos scenarijai visada yra vienodi. Žmonija pati save sunaikina per karus, dirbtinius virusus ir pradeda nuo nulio arba vystosi į kitokį lygmenį. Ir tame lygmenyje nėra lyčių skirtumų, nėra dviejų žmonių šeimos sampratos. Tai kas dabar nepriimtina, vieną dieną taps visiškai įprasta ir žmonės negalės suprasti, kodėl senovėje jų protėviai sąmoningai visą gyvenimą kankinosi santykiuose su netikusiais partneriais, kodėl verčiau būdavo vieniši tėvai ir dar daugybė daugybė kitų dalykų, kurie šiai dienai žmogaus protui per daug svetimi.
Gero savaitgalio!!![:]

Eiti prie įrankių juostos