Konsultacijos

[:lt]Kovo 17 d.[:]

[:lt]Tinkama diena kovoti su priklausomybėmis, ypač veiksminga padėti tai daryti antrajai pusei ir netgi labai drastiškomis priemonėmis, šoko terapija. Sėkminga diena rašymui, socialiniams tinklams. Jei patys nerašote, šiandien galite rasti itin įdomių asmenybių, kurių įrašus seksite ilgą laiką. Šiuo metu stiprės šeimyniniai ryšiai, jie džiugins. Neblogas laikas sveikatai. Aš sakyčiau, kad apskritai puikus. Tai labai tinkama diena švietimui medicinos srityje, teikti visuomenei informaciją, komunikuoti ir sulaukti gerų rezultatų. Ta panika dėl skiepų tikrai aprims poros mėnesių eigoje ir anksčiau ar vėliau tai taps visiškai normaliu, įprastu dalyku. Bet ir šiandien ne vienas gali netikėtai pajusti kažkokį proto prašviesėjimą. Tiesa, kitose srityse mąstymas kaip tik gali labai sutrikti, nes Merkurijus perėjo į Žuvų ženklą ir kurį laiką klaidžiosime kaip sapne. Dabar siautės vaizduotė ir lėtai sklesime padebesiais. Prieš tai Merkurijus buvo Vandenyje – aiškaus mąstymo, tiesaus mąstymo, toliaregiškumo ženkle, faktų ženkle, o dabar matysime tik tai, ką norime matyti, bus daug daug nostalgiškų atsiminimų, svajonių apie ateitį.
Beje, šiandien galima sėkmingai įsimylėti, gal net visam gyvenimui.

Šiandien ne dietų laikas, reikia save lepinti šiltu skaniu maistu. Vietoj sultinio šiandien rinkitės kaloringą trintą sriubą ir nepabijokite sūrio įsikrauti, duonos šalia pasiskrudinti. Vis tik kol kas geriau laikytis vegetariškos mitybos principų, todėl grybų sriuba būtų geriau nei jautienos guliašinė. Bet sriubos būtinai suvalgykite, geriausia vietoj kepsnio. Nors ir ne dietų laikų, skrandukai gali šiek tiek spyriotis.

Vis dar gali kankinti nemiga ar tiesiog bus didesnis aktyvumas ir miego nesinorės.
Ne visai geras laikas informacinėms technologijoms, sistemos gali strigti. Tčiau tai puiki diena magiškiems ritualams. Na bent jau susitvarkykite šiuos reikmenis, uždekite baltą žvakę. Ypač jeigu turite tokią su Mėnulio simbolika. Jeigu jums negera namuose, nepatinka jūsų būstas tai tinkama diena ritualams, siekiant jo atsiprašyti, jį prisijaukinti. Nebūtinai tai turi būti ritualai, tai gali būti bet kokie veiksmai, skirti būstą puoselėti ir paversti jį mylimais namais.

Avinui, ypač Avinėms šiuo metu reikia daugiau džiugesio gyvenime, todėl jei jūsų partnerė Avinė, šiandien kaip tik ta diena kai ją pradžiugintų raudonų rožių puokštė. Na o jei jūs vieniša Avinė, papuoškite pati savo gyvenimą bent jau vienu ryškiai raudonos rožės žiedu. Tarp kitko ar žinojote, kad kiekvienas ženklas turi savo simbolinę gėlę? Jeigu Avinui tai raudona rožė, tai Jaučiui – lelija, Dvyniams – alyva, Vėžiui – balta rožė, Liūtui – saulėgrąža, Mergelei – našlaitė, Svarstyklėms – ramunė, Skorpionui – kinrožė, Šauliui – jazminas, Ožiaragiui – aguona, Vandeniui – orchidėja, Žuvims – medetka.

O pabaigti šiandien norėčiau lotynų kalba:

Tantum Religio Potuit Suadere Malorum. Ardet nec consumitur. E quindi uscimmo a riveder le stelle. Per aspera ad astra…Alis volat propriis. Vi veri veniversum vivus vici.
Aš tikiu, kad žmogus iš prigimties yra kraugeriška būtybė, verčianti savo kaltes dievams. Jį galima sudeginti, bet tai jo nesunaikins. Vėl ir vėl jis ateina į žemę, planetą po žvaigždėmis ir per kančias siekia žvaigždžių. Jis (ji) skrenda ant savo paties sparnų, nešamas troškimo užkariauti visatą.
P.S. tai mano vertimas, kuris nėra pažodinis.[:]

Eiti prie įrankių juostos