Konsultacijos

[:lt]Kovo 16 d. [:]

[:lt]Prastokas laikas sveikatai, ypač jei jau seniai sergate širdies ar kraujagyslių ligomis. Nepamirškite išgerti vaistų, jeigu juos tenka vartoti nuolat. Dabar netinkamas laikas juos mesti ir pradėt gydytis liaudies metodais. Ši diena dar bus liūdnesnė, pilka, sielą gali slėgti skausmas, bet jau rytoj situacija sparčiai ims taisytis. Vis tik šią naktį dar gali varginti košmarai, sapnuotis įvairios katastrofos.
Tai kas čia beliko tą vieną dieną pakentėti. O šiandien jau bus stipresnis noras jungtis prie kitų žmonių, žmonių grupių, bendros veiklos su kitais. Skirkite daugiau laiko vaikams – išeikite su jais paspardyti kamuolio gryname ore. Tik labai saugokite juos nuo vandens telkinių.
Skirkite daugiau dėmesio veido odai – šiandien tinkama diena kovoti su raukšlėmis.

Vandenės šiandien bus pavydžios, vyrus saugos kaip savo nekilnojamąjį turtą.

Jeigu jūs dirbate darbe, kuriame svarbus klientų įvertinimas, šiuo metu galios taisyklė – geri darbai nepelnytai baudžiami, o visokie smulkūs niekšeliai nepelnytai gerai įvertinami. Jei jums taip nutiks, eikite aukštai iškelta galva. Šiandien apskritai skeptikų diena ir bet kas gali sulaukti priekabių, abejonių savo darbu. Pamenu prieš kokį dešimt metų, jei pradėdavai užsiimti astrologija, visada sulaukdavai reikalavimų įrodyti, kad tai veikia 😀 Aš nuo pat pradžių buvau išsikėlusi sau griežtą sąlygą niekada nieko neįtikinėti. Ne mano reikalas, jei kažkas netiki, kad astrologija neveikia. Kiti tiki krikščionių bažnyčia, o aš ja netikiu. Kiekvienas pasirenka tai kas jam tinkamiausia konkrečiame jo gyvenimo etape. Galbūt šiandien žmogus tiesiog nepajėgus suvokti tam tikrų dalykų, gal jam tai pavyks rytoj. Niekada nesiaiškinkite skeptikams dėl to, ką darote ir kaip gyvenate. Siųskite juos padaryti geriau už jus 😀 Auksinė taisyklė – kritikuoja tik nevykėliai. Aišku, nei šiandien, nei rytoj, nei poryt to nesakykite savo vadovui 😀 Bet grįžtant prie kritikos tai tikrai meskite iš galvos tą nesąmonę, kad kritika žmogų įkvepia tobulėti. Žinoma, jeigu jūs mokotės tai natūralu, kad jūsų mokytojai taisys jūsų klaidas, bet visais kitais atvejais gyvenime neapsunkinkite savęs žmonėmis, kurie jus kritikuoja. Man labai patinka posakis – progresas nėra tobulumas. Žmogus turi eiti nesustodamas, bet neprivalo eiti tobulai. Tobulumas tai tik dar vienos „velnio pinklės“ šiame pasaulyje. Vandenio sezonas – unikalumo paieškų laikas. Todėl mokykitės nusiimti kaukes, ieškoti savo unikalaus kelio, nesekite aklai niekieno pėdomis, meskite iš galvos mintis, kad jus šventuoju galėtų paversti kažkoks labai tobulas mokytojas ar knygos ir šventraščiai. Ezoterika tai žinios, kurios atsiveria jūsų viduje, Jei sieksite pažinti, jos ir atsivers.[:]

Eiti prie įrankių juostos