Konsultacijos

Kovo 14 d.

Šiandien pati tikriausia kačių terapijos diena. Palyginus su ankstesnėmis dienomis, šiandien jau laikas nebe toks geras, todėl skirkite daugiau dėmesio savo katei, priimkite jos rodomą dėmesį, paglostykite, leiskite jai murkti šalia. Tai veiks gydančiai – tiek kūną, tiek sielą.Šiandien reikšis pačios bjauriausios žmonių savybės. Laimei, tik šiandien:
Avinas bus nekantrus, egoistiškas, netgi žiaurus.
Jautis – karštakošis, manipuliantas ir nelankstus.
Dvyniai – paviršutiniški, šaltai apskaičiuojantys ir nepatikimi.
Vėžys – lėkštas, permainingos nuotaikos, tuščias.
Liūtas – egocentriškas, nepakantus kitiems, pompastiškas.
Mergelė – perdėtai kritiška, nenuoširdi, šiurkšti.
Svarstyklės – tuščios, pernelyg atlaidžios sau, neryžtingos.
Skorpionas – trokš valdžios, lengvai įsižeis, kankinamas manijų ir apsėdimų.
Šaulys – netaktiškas, egoistiškas, jam bus ant visko nusispjaut.
Ožiaragis – kerštingas, užsispyręs, atsiribojęs nuo visų.
Vandenis – negailestingas ir kerštingas.
Žuvys – perdėtai jautrios ir bevalės.

Dabar prasideda nusivylimų meile laikas ir jis tęsis iki kovo 23 dienos. Tai pagrinde galioja „jauniems“ santykiams, kuomet po pirmojo susižavėjimo pamatoma, jog naujoji meilė apgailėtinas nevykėlis/ė arba sąmoningai jus apgaudinėja. Tai geriau šuo periodu meilę šiek tiek atidėti į šoną ir užsiimti kažkuo kitu. Geriausia tai savo laiką skirti vaikams, na bent jau šiandien, nes jiems tai bus nelengva diena. Automatiškai tai sunki diena mokytojams. Galimos sąmoningos ar nesąmoningos klaidos mokant. Tokią dieną jiems reikia vengti viešumo, pavyzdžiui, susilaikyti nuo įrašų FB, nes tai gali atsisukti prieš juos pačius, nors ketinimai ir nebus blogi.Labiausiai pasisekė vaikams, turintiems mamas Vėžes, kadangi jos iš visų ženklų susitvardys geriausiai ir net į bjauriausias šunybes reaguos su meile ir švelnumu. Labiausiai nepasisekė Avinukų tėvams, nes šie bus patys aktyviausia ir tiesiog su malonumu leisis į visas įmanomas kovas.
Vis dar tinkamas laikas apsipirkinėti, tačiau tik jei tiksliai žinote, ko norite, ieškote konkretaus dalyko. Dabar tinkamas laikas pirkti paprastus, kasdieniškus dalykus. Pavyzdžiui, paprastą džinsinį sijoną.

O šiaip tai šiandien būtent ta diena, kai reikia sau labai griežtai spirti į užpakalį ir imti veikti. Paimti ir sutvarkyti bent vieną reikalą iki galo, kažką, ką seniai atidėliojate. Visiškai nebūtinai kažką reikšmingo. Gėles pasisėkit lauko sezonui, jei dar to nepadarėte, šiandien kaip tik idealus laikas tam. Noro darbais užsiimti vargu ar bus, bet šiandien ta diena kai tiesiog reikia sau pasakyti „yra žodis reikia“. Man taip sakydavo mama vaikystėje 🙂 Šiandien ta diena kai privalu būti savimi. Gali nesinorėti ir atrodys, kad meluoti bei dėvėti kaukes yra geriau. Tačiau jei ta norą įveiksite ir išliksite savimi iki galo, tai bus labai rimta vidinė pergalė, atverianti naujus kelius į naujus suvokimus.

Eiti prie įrankių juostos